Editörler : F16 Gökçen
«5678910111213141516»

bgmgny
Memur
03 Kasım 2009 17:28

selam arkadaslar az önce bna da sms geldi.saat 3 ye yıldız teknikte sınava giriorum.gelen arkadaslara basarılar diliyorum hayırlı olsun umarım.şu anda da 2. sms geldi 30 dk önce gelin diyor.gelmeyenler üzülmesin sınav pazar belki yarın öbür günde gelim olur bilemeyiz.

bi arkadas nerden basvurduk demiş.yanlış anımsamıyorsam bn denizbankın kendi siteseinden basvurdum.kariyer.netten de birdaha basvuru yapmıştım sonrada.orda 6 kasıma kadar size dönüş yapıcagız diyordu sms gelmeyen arkadaslara duyrulur.

sınav bildiğimiz banka sınavı olucak muhtemelen..gnel kültür genel yetenek..denizbankın şartlarını bilen var mı aranızda?

avahap0106
Aday Memur
03 Kasım 2009 17:29

ben allah ne verdiyse başvurmuştum :):)tecrübeli tecrübesiz yani

:):)

gyzr1608
Şef

ben de kariyer.netten başvurmuştum ama henüz bana da çağrı gelmedi.. mülakat bi yana sınava bile çağrılmıyorum artık..trajikomik:)

mcgovern
Memur

arkadaşlar işte büyük ihtimalle aynı sınava gireceğiz hepimiz yani demekki yapılan doğrulara göre bir limit belirlemişler işte onun belli bir üstüne çıkanlar portföy öyneticiliği altında kalanlar ise gişe diye ayırcaklar bence, ama karışık demeyin bence ciddi bir alım yapılcak sırf genel müdürlük için 30-40 kişi alıncagını duydum ciddi bir yerden güvenin, o yüzden sınava önce giren arkadaşlar soruları yollasınlar:)) ankaradan adana dan falan:) uzun zamandır bunu bekliyordum hayırlısı bakalım...müfettiş yardımclıgı, gişe asistanı,portföy yöneticiligi ne basvurdum bence müfettişlik sınavı olmaz bu aynı iş bankası sınavı gibi 60 soru artı belki kişilik envanteri işte....hayırlısı

serpantine
Kapalı
03 Kasım 2009 17:30

herkesin kafasında bi soru işareti... neyse, yarın denizdank İK yı arayıp öğreniriz.

bilgec
Kapalı
03 Kasım 2009 17:30

teşekkürler bgmgny, ben de kariyerden başvurmuştum, umarım bize de gelir en yakın zamanda mesaj..

03 Kasım 2009 17:32

bende kariyerden basvurmustum ama henuz msj gelmedi..

zender
Aday Memur
03 Kasım 2009 17:33

banada daha davet gelmedi izmirde sınav olmayacak mı acaba izmirde olup sınav daveti alan var mı?

avahap0106
Aday Memur
03 Kasım 2009 17:33

yetenek testi denmiş arkadşlar..demek ki sadece türkçe mat olacak..ales tarzı sorular olur büyük ihtimalle..işbankın soruları öyleydi

bgmgny
Memur
03 Kasım 2009 17:34

arkadaslar kariye.netten 23 ekim de yaptıgım basvuruları ve baslıklarını gönderıorum size.

1)İŞLETME BANKACILIĞI KREDİLER ASİSTANI

(Ref:DB09-IBK01)

Ø Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Mühendislik ve İstatistik bölümlerinden mezun,

Ø Takım çalışmasına yatkın,

Ø Analitik düşünen, takipçi, araştırmacı ve görev bilinci yüksek,

Ø Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

Ø MS Office uygulamalarına hakim,

Ø 1982 yılı ve sonrası doğumlu,

Ø Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Bankamızda, Genel Müdürlük İşletme Bankacılığı Krediler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere yukarıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

------------------------------------------------------------

2) MERKEZİ OPERASYON ASİSTANLARI

(Ref:DB09-OPS02)

? Ön Lisans ve/veya Lisans Mezunu,

? Takım çalışmasına yatkın,

? 26 yaşını aşmamış,

? MS Office uygulamalarına hakim,

? Hızlı ve hatasız çalışabilecek,

? Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

? Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli.

Bankamız Genel Müdürlük Merkezi Operasyon Bölümü'nde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

-------------------------------------------------------------

3) DENİZBANK PORTFÖY YÖNETİCİSİ

(Ref:DB09-YHG01)

Geleceğin Denizcilerini DenizBank'a bekliyoruz...

Çağdaş bankacılık anlayışı çerçevesinde her geçen gün hızla büyüyen DenizBank, Bankacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen üniversite mezunlarını, Genel Müdürlük, Bölge Müdürlükleri ve Şubelerimizin Satış ( Ticari Bankacılık, İşletme Bankacılığı, Bireysel Bankaclık, Tarım Bankacılığı ) kadrolarında görevlendirilmek üzere Deniz'e davet ediyor .

Siz de Denizciler arasında yerinizi almak istiyorsanız, 21 Ekim 2009 tarihine kadar başvurularınızı bekliyoruz.

Aranan nitelikler;

· Üniversite mezunu(*),

· Tercihen iyi derecede yabancı dil bilen (İngilizce, Fransızca)

· Analitik düşünme yeteneğine sahip,

· Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,

· 1982 yılı ve sonrası doğumlu,

· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli,

· Seyahat engeli olmayan,

· Tercihen B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip.

(*) Tarım Bankacılığı'nda görevlendirilecek adayların Ziraat Fakültesi mezunu olmaları tercih nedenidir.

hepimiz yada çoğumuz bunlara basvurduk sanırım..ilanlar bunlardır.

bilginiz olsun

Başvuru değerlendirme sürecinde, Banka ihtiyaçları ve adayların ikamet ettikleri iller gözönünde bulundurulacaktır. Nitelikleri uygun bulunan adaylar sınava davet edilecek olup sınav ile ilgili ayrıntılı bilgi kendilerine iletilecektir.

03 Kasım 2009 17:34

SADECE portföy yöneticisine başvurup da çağrılan var mı?

03 Kasım 2009 17:36

speeddy gonzeles sana geldımı msj?

03 Kasım 2009 17:37

ben sadece PY'ye başvurmuştum ve gelmedi.

gyzr1608
Şef
03 Kasım 2009 17:38

ben de sadece potföy yöneticiğine başvurdum bana da gelmedi.. herkese aynı anda mı msj yollandı? yoksa bize de hala gelme umudu var mı?

zender
Aday Memur
03 Kasım 2009 17:39

bende sadece py başvurdum ve banada bir şey gelmedi

03 Kasım 2009 17:40

bende sadece py basvurmustum karıyerden..sız pekı nereden basvurdunuz..

deudeu
Şef

ben hepsine başvurduğum için sınav hangisini içeriyor anlamadım:))

demek ki bu sınav gişe ya da direkt satış sınavı olacak :)

-zep-
Şef

bana da msj geldi ama pozisyon hakkında bişi yazmıyo.portföy yöneticiliğidir ama be

bnkxyz
Aday Memur
03 Kasım 2009 17:41

mcgovern ;

benim basvurdugum potföy yöneticisi ilanları deneyim istiyırdu ve sınav var demiyırdu..sınavla ilgili ben bi müf yard ilanına basvudm fakat onunda notnda sınav 14 kasımda olacak..o nedenle kafam karısstı??

Toplam 970 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi