Editörler : E.Kayı Han
14 Ekim 2009 09:02

Siz olsanız Sözleşmeli Haklarına Neleri eklerdiniz.

Siz olsanız Sözleşmeli Haklerına Neleri eklerdiniz.?

mrtsrky
Genel Müdür
14 Ekim 2009 10:48

ekleme değil eksiltme yapardım mesela mesai saatleri içerisinde iş dışında internet kullanımını yasaklardım.

Önce işinize vakıf olun sonra haklarınızı sorgulayın tavsiye olunur.

c0d3r
Aday Memur
14 Ekim 2009 11:01

ekleme değil eksiltme yapardım mesela mesai saatleri içerisinde iş dışında internet kullanımını yasaklardım.

============================

Al işte bir laf sokma meraklısı daha :)

mrtsrky
Genel Müdür
14 Ekim 2009 11:04

Ne laf sokması arkadaş olduğu gibi söylüyorum :)

Schwarz33
Aday Memur
14 Ekim 2009 14:18

mrtsrky:

soruyu okumadan anlamadan neden yorum yapmaya bayılırsınız.soruyu dikkatlice okusana.sözleşmeli memurlara imzalatılan 36-40 maddelik kısımdaki haklardan bahsediyor konuyu açan arkadaş.

senin aklın nerdeeee..

mrtsrky
Genel Müdür
14 Ekim 2009 15:07

Bende senin benim yazdığımı anlamadığını düşünüyorum.

buketm
Aday Memur
14 Ekim 2009 18:50

tayın hakkının olmaması çok büyük eksiklik

boyluckyboy
Aday Memur
14 Ekim 2009 19:10

6 ayda bir %50 zam,istediğin zaman istediğin il ve ilçelere tayin,mesaileri eksiksiz ve belli bir saati geçince iki katına çıkacak bu rakam,2 ay senelik izin,her c.tesi ve pazar(istisnasız) haftalık izin. :))

83K!r
Aday Memur
15 Ekim 2009 00:04

ekleme veya eksiltme değil eşit işe eşit ücret olmasını isterdim başka bişi yok tabii kıdemli olanların da mutlaka bir miktar fazla olması gerekir diye düşünüyorum...

ancak herşeyden öncede insanlara insan olduğunu öğretmeyi talep ederdim... neysen o'sun kardeşim karı gibi laf yapmanın bir anlamı yok.belli olmaz gün gelir ayağın kayıp uçurumdan aşağı yuvarlanırsan sonra deme ben nereye düştüm böyle diye...

NOT: BU LAFIM SADECE SÖZLEŞMELİLERİ KÜÇÜK GÖRENLERE YADA ÜZERİNE ALINAN HERKESE anlayan ne demek istediğimi anlamıştır.

zeki116
Aday Memur
15 Ekim 2009 11:45

maaşlarımız yatmadı. maaşların tam gününde yatacağını belirtirdim. ve zaten kadrolularla aynı ücrete tabiiyiz aradaki sözleşmeli ibaresini kaldırırdım ve kadrolularla sözleşmeliler arasında ki görüş ayrılığını giderirdim böylelikle daha verimli ortam sağlanırdı.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi