Editörler : Lanet

pgm_504
Aday Memur
25 Aralık 2009 09:43

günaydın çotanak bilgin için teşekkür ederim ben bilgisayarın teknik konularında pek bilgi sahibi değilim Advanced SystemCare programıyla nasıl halledecem programı sadece çalıştıracakmıyım programı açınca bazı simgeler çıkıyo bende yanlış bişey yapmamak için uğraşmadım kapadım programı bu konuda biraz daha yardımcı olursan sevinirim

eserozer
Kapalı
26 Aralık 2009 01:01

yesilyurtomer25:

Metod1... http://www.notebookplatformu.com/forum/den-boot-etmek-t450.html

Linkte sizin için verilmiş resimli yardım mevcut...

Bir çok bilgisayarın boot yöntemi F8/F9/F11 v.s devam ediyor bunu siz tespit edeceksiniz...

eserozer
Kapalı
26 Aralık 2009 01:03

pgm_504:

Sizin cevabınızda aşağıdaki linkte mevcut...

Metod1... http://www.resimliprogram.net/bilgisayarinizin-performansini-artirin-advanced-systemcare/

http://www.programlar.com/files/img/prg/prg/23/1023/anti-tracks,1,box.jpg

"Start" Demeniz yeterli verdiğim proğram içinde

pgm_504
Aday Memur
26 Aralık 2009 19:16

eserozer bilgin için tşkr ederim Advanced SystemCare programını çalıştırdım disk temizlemesi yaptım ama halen yer boşalmadı verdiğin ikinci aderesteki programı indirdikten snr mı start diycem bide bu program güvenlimidir

crayzmad
Memur
26 Aralık 2009 19:24

benim cd writer ortada bir sebep yokken açılıp kapanıyor. problemi halledemeyince elektrik bağlantısını kestim. bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

ccgkeops
Kapalı
26 Aralık 2009 20:13

internet bağlantısını kestiğinizde de bu şekilde açılıp/kapanma oluyor mu ?

bir arkadaşınız size şaka yapıyor sanırım ...

crayzmad
Memur
27 Aralık 2009 14:41

bilgisayarımda internet bağlantısı yok. nasıl internete bağlanıyorsunuz diye sormadan cevap vereyim masaüstü bilgisayarın cd-writerinda problem var ben internete laptop ile bağlanıyorum...

ccgkeops
Kapalı
27 Aralık 2009 16:37

hmm anladım.. büyük ihtimalle bozulmuştur o halde..

çok pahalı değil 20 dolar gibi bişi değiştirebilirsiniz++

ihtarat
Aday Memur
13 Ocak 2010 20:09

Win32/Sality.NAO.virüsü NÜ PC DEN NASIL TEMİZLERIM BILGISI OLAN VARMI

zuhal_10
Kapalı
09 Şubat 2010 21:50

benim word dosyası silindi galiba yada bir kısmı anlamış değilim çalışmıyor açınca hata veriyor ne yapmam gerek

AsiKraL41
Yasaklı
09 Şubat 2010 22:19

Sn. Zuhal_10 ; Nasıl bir hata veriyor, eksik dosyamı var, Tam olarak verdiği hatayı yazabilirseniz sevinirim...

camel
Daire Başkanı
10 Şubat 2010 14:32

excelde kullanılan alan dışında kalan diğer haneler (sutunlar.satırlar) iptal ediliyor ne yazı yazabiliyosun ne de herhangi bir işlem yapabiliyosun. bu özelliği nasıl yapıyorlar ...

zuhal_10
Kapalı
10 Şubat 2010 15:56

asikral41 söyle yazıyor gereken sku011CAB YÜKLEME DOSYASI BULUNAMADI DİYOR

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
10 Şubat 2010 19:30

zuhal_10

open office'yi kullanmaya ne dersiniz?

zuhal_10
Kapalı
10 Şubat 2010 19:32

anlamadım yani açılıyor ama hata vermeden iptal tuşuna bastıgımda anca

AsiKraL41
Yasaklı
10 Şubat 2010 19:54

Zuhal;

Sanırım ofice 2003 kullanıyorsun, ve dosya eksik olduğundan hata veriyor.. Bir Office 2003 Cd si temin edip ONAR seçeneğini denersen sorunun ortadan kalkacaktır..Hemde kısa sürer.. Aslında bir kaç metot daha var da, hem karışık (Regedit ayarları), hemde kesin çözümü olmayabilir.. Mesela; sku011CAB dosyasını internetten buldun , download ettin, C:Program files'te Microsoft Officenin içine yapıştırdın, sonra başka bir dosyanın hata vermesi yine mümkün olur... En iyisi ilk şekilde dediğimi yapmaya çalışman...

Camel; birden fazla taktiği (Parolalı/Parolasız) olmakla birlikte aşağıda yazacağım şekilde , kullanılmaması gereken, yada sadece kullanılması gereken yerleri belirleyerek hücrelerden ayarlayabilirsin;

Önce tamamını seç sayfanın

Hücreleri Biçimlendir>Koruma>Kilitli'yi kaldır

Sonra koruma koyacağın hücre, satır, sütun.... ne varsa orayı seç,

Hücre Biçimlendir>Koruma>Kilitli'yi seç

Araçlar> Koruma > Sayfayı Koru > Tamam

,,,,,

Bu istediğin yerlerin seçilmesine izin verir ama içeriğini korur. Sayfayı koru dedikten sonra açılan menüden Kilitli Hücreleri Seç'in başındaki tik'i kaldırırsan korumak istediğin hücrelerin seçilmesini de engellemiş olursun.

Korumayı kaldırmak için ise;

Araçlar> Koruma > Sayfa Korumasını Kaldır > Tamam

camel
Daire Başkanı
11 Şubat 2010 15:47

Asikral41 yardımların için sağol dedklerini yaptımm tamam ama.... elimde bir form var.. bu formda form alanı dışında kalan yerler gri renkte + tıklıyamıyorsun + form alanı dışına gidemiyorsun sağ ve aşağıya gidişler sınırlandırılmış + çizgileride yok .bu nasıl yapılır peki...

AsiKraL41
Yasaklı
11 Şubat 2010 19:52

Excel ve Word ile profesyonel uğraşmadığımdan dolayı o kadarı bilemiyorum ...

özelderse
Yasaklı
11 Şubat 2010 19:57

sfc_os.dll bulunamadığından diyor. dxdiag.exe hatası veriyor ne yapmalıyım

AsiKraL41
Yasaklı
11 Şubat 2010 20:29

Özelderse;

http://www.dll-indir.com/indir.php?dll=643

üstte verdiğim linkten eksik dll dosyasını indirin, rar'dan çıkartın, kopyalayıp, windows klasörü içersindeki System32 klasörünün içine yapıştırın.. Pc yi yeniden başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin..

Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi