Editörler : "eskiyara"Pangaea
«5678910111213141516»

mdyrdm
Kapalı
27 Şubat 2010 19:27

sonunda beni de bu foruma üye ettin dijital foto arkadaşım. keşke braksaydın da ben kendi puanımı ve isteyeceğim yeri açıklasaydım.biraz kızdım sana ama gene de seni seviyorum. evet arkadaşlar 85 yunak herkese bol şans

asivemavi42
Şube Müdürü
27 Şubat 2010 19:28

Allah aşkına yaa birisi söylesin bu 2005 lilerin hepsi mi

tercih yapabiliyorrr??? eğer öyleyse hakkım haram lsun vesile olanlaraaaaaaaa

mdyrdm
Kapalı
27 Şubat 2010 19:32

vallahi hocam durum kritik .net durum yok eğer 2005ler atanırsa yönetmelik ve kılavuza ters olur. bu da mahkemeler demektir.

cano_42
Memur
27 Şubat 2010 21:19

kerım turedı hocam lısede okutabilecegınız dersler var örnk çocuk edbyt vs.yukarı pınar başı köy 17 18 km havaalnını geçince tavsıye nıtelıgınde yukarıpınarbaşı yerıne sarayönu kadınhanı düşünürsenız sizin için daha saglıklı olur dıye düşünuyorum.işimiz zor ama hayırlısı olsun saygılar

enderun1808
Aday Memur
27 Şubat 2010 21:19

mdyrdm hocam Yunaktan nereyi yazmayı düşünüyorsunuz. Bende 72 puanla yunaktan yazacağım.

cano_42
Memur
27 Şubat 2010 21:23

arkadaşlar konya merkez şeklınde degılde semt olarak paylaşımda bulunsak selçuklu karatay meram gibi

SWAR
Memur
27 Şubat 2010 23:29

MDYRDM arkadaş isim soyisim ne acaba YUnak yazacağım 85 demişsiniz

ASİveMAVİ42 arkadaş şu linki bi oku..

http://www.egitimbirsen.org.tr/detay.php?id=136969&cid=52

konya
Aday Memur
27 Şubat 2010 23:54

ılgın da görev yapıyorum 75 aldım 75 üstü olupta konyayı yazacak 2 kişi sadece.....

konya civar köyleri yazacam sizce ne olur, gelir mi yazarsanız sevinirim....

teşekkür ederim...

ayrıca cano 42 kardeşim kadınhanında mısın....

üçtane 75 var bu arkadaşların düşüncesi nedir

allah yardımcınızolsun

adoniss
Daire Başkanı
28 Şubat 2010 00:32

müdür yardımcılığı fikrinden iyiden iyiye uzaklaşmaya başladım. 70 puan merkez için yeterli olmayacak. merkezde ikamet ettiğim için diğer ilçelere zaten gitmem. şimdi köyde müdür yetkiliyim. merkez köy ve kasabalarında müdür yardımcılığı ise şu anki pozisyonuma göre cazip gelmiyor. yaz tatillerinde tek başıma köye kasabaya gidip gelmektense köyümde müdür yetkili olarak devam eder, iki ay yaz tatilimi de yaparım.

cano_42
Memur
28 Şubat 2010 00:38

dosttum biri benım b.gulcan dıgerı mustafa ışık ve yaşar gezgin. ben kadınhandan ipi kırmak için 10 tercimde konyadan yazcam selçuklu (yuksek lısans ve 1 yıl 8 ay mud.yetkililğim var.)mustafa ıık 7 tercihi selçuklu son 3 tercihi kadınhanı yaşar gezgin dolapoglu anaolu lısesı tek tercıh tarıh çi saygılar dosttum paylaşalım

cano_42
Memur
28 Şubat 2010 00:45

dosttum (KONYA)onların ısmını yazarmısın ılgındakılerın ve nereyı tercih edeceklerını

konyayı yazacak demek sağlıklı olmuyor nokta olsun böyle paylaşırsak emın olun çogu okul boş kalır okulları dolduralım haberdar olmamız lazım sözgelımı 82 ve yukarısı yerleşiyor yıgılma 75 82 arasında karatayda okul yok hep cıngenlerın oldugu yer sedırler doganlar araplarvs.,,,,,,,,,,,

kahtaogretmen
Şube Müdürü
28 Şubat 2010 00:58

71 puanım var

tercih yapacağım ama hiçbir zaman köy düşünmem

ve 14 yıllık öğretmenim

3 yıllık müdürede yardımcı olarak gitmem

Mayıs sonunda açıklanacak 100 yakın münhal le başvuracağım

Mayıs sonunda 2.alım yapılacak

konya
Aday Memur
28 Şubat 2010 01:48

değerli hocam ( cano 42 ) ben kadınhanındaki 3 kişiyi sordurmak için tanıdıklara haber salmıştım. Açıklamandan dolayı öncelikle teşekkür ederim...

Anlaşılan konyalısın karatay tarafını biliyorsun açıkçası ben de oradan çekiniyorum...

ılgın daki arkadaşların nokta olarak inan nereyi yazacaklarını bilmiyorum. ama 86 puan alan arkadaşın (kendisini hiç tanımam)tıp fak. tarafını yazacağını duydum.

85 puan alan arkadaş doğanhisara gitti ve konyayı yazmayacağını duydum.

82 alan arkadaşında meram ve selçuklu yazacağını duydum..

ben yakın köyleri ve kasabaları yazacağın...selçuklu- meram dan..

kahtaogretmen
Şube Müdürü
28 Şubat 2010 02:00

71 puanım var

tercih yapacağım ama hiçbir zaman köy düşünmem

ve 14 yıllık öğretmenim

3 yıllık müdürede yardımcı olarak gitmem

Mayıs sonunda açıklanacak 100 yakın münhal le başvuracağım

Mayıs sonunda 2.alım yapılacak

adoniss
Daire Başkanı
28 Şubat 2010 10:53

hocam mayıs sonunda ikinci alım yapılacağını nasıl tahmin ettiniz? yapılsa bile şehir merkezinde açık olmaz gibi geliyor bana. yer değiştirmeler sırasında herkes merkezi tercih edecektir, merkezdeki boş kadrolar dolacaktır. 100 münhal derken, il genelinde oluşacak olan 100 münhalden mi bahsediyorsunuz?

cano_42
Memur
28 Şubat 2010 11:28

buyuksun kahta hocam tebrıkler

dogrusu bu olmalı

izci_ccc
Aday Memur
28 Şubat 2010 12:12

sayın arkadaşlasr konya merkez 72 puana kadar düşebilir benim puan 74 önümdeki 30-40 kişiyi araştırdım çevre ilçeler gibi bunlardan 15 tanesi konya merkez yazacak bazılarının zorunlu hizmeti var şu an ben konyada tahminen 65-70 arası sıradayım 72 puana kadar tüm arkadaşlar konya merkez yazsınlar bence birdaha bu fırsat ele geçmez demedi demeyin konya merkez 71-72 arası alacak açıklanınca görecegiz önemli olan terchler çakışmasın paylaşalım

28 Şubat 2010 12:23

Özellikle merkez köy ve kasaba yazacak arkadaşların okulu arayarak çalışma koşullarını öğrenmeleri iyi olur diye düşünüyorum.Çünkü köylerdeki bazı okullarda ikili eğitim yapılıyor.Özel arabanız yoksa Merkezden geliş gidiş imkanı sağlayamazsınız.Sabah 6:45 de yola çıkıp akşam 17:50 de mesainiz biter.Mağdur olmamanız için kesinlikle okulu arayıp bilgi alın.Ama köyde otururum ya da ayda 500 Tl verip kendi arabamla gidiş geliş yaparım diyorsanız o başka.Kolay gelsin.

28 Şubat 2010 12:52

Özellikle merkez köy ve kasaba yazacak arkadaşların okulu arayarak çalışma koşullarını öğrenmeleri iyi olur diye düşünüyorum.Çünkü köylerdeki bazı okullarda ikili eğitim yapılıyor.Özel arabanız yoksa Merkezden geliş gidiş imkanı sağlayamazsınız.Sabah 6:45 de yola çıkıp akşam 17:50 de mesainiz biter.Mağdur olmamanız için kesinlikle okulu arayıp bilgi alın.Ama köyde otururum ya da ayda 500 Tl verip kendi arabamla gidiş geliş yaparım diyorsanız o başka.Kolay gelsin.

28 Şubat 2010 12:53

Toplam 926 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi