Editörler : crops35
12345678910111213»

mehmet_06
Genel Müdür
17 Mart 2006 17:41

arkadaşlar bugün evrakları verdigimiz yere gittim ve yüzyüze görüştüm

bana dedikleri aynen şu sizin isimler devlet personel başkanlıgından bize gelecek ve bu önümüzdeki hafta gelme olasıgının çok yüksek oldugunu söylediler. daha sonra kendileri bunlar hakkında tebligat hazırlayacak ve buda en az 10 günü alırmış yani en geç bu ay sonuna kadar elinize tebligatlar geçer dedi

ayrıca ben güvenligi kazandıgım için güvenlik sınavına girmem lazım ve bu sınav bu ayın 25 inde yapılacak yani bana tebligat gelmeyecek ben ne zaman güvenlik sertifikasını alsam o zaman gönderirler ki bana dediki bunun geçikmesi senin işine yarar :) maksat senin tebligatı da onlarla beraber gönderelim

ayrıca maaş durumunu sordum 921 milyon ne maaş ve evliler için 50 milyon fazla maaş (bende evlenmeye karar verdim hemen) :)))))ayrıca yılda 2 sefer asgari ücret karşılıgı para alıyorsun yani maaşlar 1 milyarı çok rahat geçer

artık işe başlayanlar özellikle ankaradakiler bize bir yemek yedirir :)

mehmet_06
Genel Müdür
17 Mart 2006 17:44

ve havuzdan para alınıyormuş

karışma
Şef
17 Mart 2006 22:06

Mehmet kardeşim sağolasın ben de hergün arıyorum herhangi bir gelişme yok diyorlar başka bir şey demiyorlar.Yemek işine gelince yazın balıkesire gelirsin orda sana yemek ısmarlarım.Bir ziyafet yaparız!!!!!!!!!

gtekin82
Aday Memur
18 Mart 2006 12:23

Öncelikle bu gün 18 mart Şehitlerimiz unutmayalım arkadaşlar. onlar bizim için canlarını, gözlerini kırpmadan feda ettiler. bu vatanı namuslarıyla şerefleri ile korudular. bize de onlara layık bir evlat olmak kalıyor.

//Bastığın yerleri "TOPRAK" diyerek geçme tanı

//Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı

//Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı,

//Verme, dünyaları alsanda, bu cennet vatanı.

Arkadaşlar VHKİ ler ne kadar maaş alıyor?

teşekkür ederim.

herkese iyi günler...

çağatay
Aday Memur
20 Mart 2006 12:32

bende aynı soruyu soracaktım arayan varmı ssk yı

gtekin82
Aday Memur
20 Mart 2006 13:22

gel testere gel işine döndü bizim ki

gel tebligat gel

offfffffffff..........

nesscafe
Şef
20 Mart 2006 15:28

arkadaşlar biri bu açıktan atamayı bana anlatabilir mi?dsi ye ünv.lere atanan normal atama da biz nasıl açıktan atama oluyoruz.ne saçma iş yahu.millet işe başladı stajerliği kalkacak..bizim ssk da hala onay bekliyo.ben böyle saçma şey görmedim...

çağatay
Aday Memur
20 Mart 2006 15:36

ya arkadaş açıktan atama denilen olayda bir sorun yokta önemli olan tebligatın ne zaman geleceği

mturkuseven
Aday Memur
20 Mart 2006 16:38

sanırım bugün de bu lanet tebligatlardan bi haberiz arkadaşlar

gtekin82
Aday Memur
20 Mart 2006 18:41

çile bülbülüm çile beklemek çile...

bize bu çileyi neden çektiriyorlar??????*****

karışma
Şef
20 Mart 2006 19:57

Arkadaşlar bugün saat 11.00 civarında aradım ama yine aynı şeyi dediler bana herhangi bir gelişme yok,gelişme olursa web sitesinden yayınlayacağız lütfen daha fazla rahatsız etmeyin .Ya yemin ederim beklemekten bıktım,zayıflamaya başladım.

çağatay
Aday Memur
20 Mart 2006 20:00

bu nasıl gelişmeydi be bir buçuk ay oldu ses yokkkkkkkkkkkkkkkkk

sinan272727
Aday Memur
20 Mart 2006 21:34

slm arkadaslar izmir ssk var mı içinizde ?

ramazangokyar
Daire Başkanı
20 Mart 2006 22:22

Evet gördüğünüz gibi muhatap yine bulamıyoruz ya telefonu kaldırmıyorlar ya da başlarından savıyorlar.

Evet bu kurumda çalışacağız inşaallah biz de bu şekilde olmayız.

Zaman gösterecek.

Ama korkacak birşey yok ssk nın genel hali...

gtekin82
Aday Memur
20 Mart 2006 23:00

Bu haber bizim atamaya ilişkin mi?

Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, kamu kuruluşlarının emeklilik, ölüm, istifa ve nakil nedeniyle boşalan kadrolarının yüzde 80?ine doğrudan atama yapma imkanına sahip olduklarını hatırlattı.

?Bunun için Maliye Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı?ndan izin alınmasına gerek yok? diyen Şahin, Maliye Bakanlığı ile çalışma yaparak Bütçe Kanunu?nda 21 bin olarak verilen açıktan atama izinlerini kurumlara dağıttıklarını söyledi.

Bakan Şahin, ?Zaten bunun 10 binini öğretmen atamaları için Milli Eğitim Bakanlığı?na vermiştik. Kalan 11 bini ise kamu kurumları ve üniversitelerin taleplerini dikkate alarak bir dağıtım gerçekleştirdik. Tüm üniversitelerimiz geçtiğimiz yıl ayrılanlarla birlikte doğrudan atama yapabilecekleri kadro sayısı 3 bin. Ayrıca biz bu 11 binden 2 bini de ünivertisetele vermek suretiyle 5 bin kadroyu kullanma esnekliği üniversitelere tanımış olduk. Geçen yıl bu rakam 4 bin 20 idi? dedi.

ramazangokyar
Daire Başkanı
20 Mart 2006 23:08

Bunun bizimle alakası olmasa gerek ama yine de belli olmaz....

mturkuseven
Aday Memur
21 Mart 2006 11:53

yok gardaşlar yok bunun bizimle hiçbir alakası yok

bu haber yapılacak olan yeni atamalarla ilgili

çağatay
Aday Memur
21 Mart 2006 13:25

arkadaşlar ben ssk ya memur olarak atandım acaba bizede güvenlik soruşturması yapıyorlarmı

çağatay
Aday Memur
21 Mart 2006 13:40

şekerlady arkadaşım acaba diyorum bu saatten sonra bir sorun çıkarmı

mturkuseven
Aday Memur
21 Mart 2006 14:19

sekerlady icra memurlarına güvenlik soruşturması yapıldığını sen nerden öğrendin bu bilgin kesinmi??

bur arada bugün ssk yı arayan ya da herhangi yeni bir bilgi edinen varmı arkadaşlar

Toplam 1447 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi