Editörler : F16 Gökçen

brs_yagmur
Daire Başkanı
09 Şubat 2010 11:19

demek sizde 82 lisiniz ya tamda sınırdayız haaa çoğu banka almıyor demek akbank ta en son 82 lileri alacak arkadaşlar gerçekten birnizin kaçırdığı bir ilanı başkası görebilir gerçekten alımlar olduğunda buraya yazalım lütfen yaaa siz gene 500 de olsa çalışıyorsunuz yaa ben daha hiç iş tecrübem olmadı tecrübem olmadığı için muhasebe işine bile almıyorlar haaa alsalar ünv mezunu olmama rağmen girebilsem işe o parayı bile öpüp başıma koyacam anlıcanız bu kadar vahim durum yaaa.akbank gişe alımları ne zaman başlıcakmış peki o da sınavla alır tabi sınav sorularıda kim bilir nasıl kazık olcaktır valla allah yardım etsin bizim gibilere yaaa sonumuzu hayır etsin yaaa ne olacak halim valla bilmiyorum önümü göremiyorum o derece yaaa

brs_yagmur
Daire Başkanı
09 Şubat 2010 11:23

başlık güzel atılmış ama şimdilerde pek uğrayan yok anlaşılşan önemli bir başlık lütfen bilgiler paylaşılsın taze tutalım arkadaşlar bu başlığı haa birde denizbankın portföy yöneticiliği ilanı var bunuda ben haber vermiş olayım duymayanlar bir incelesin sanırım kariyer nette yada secret cv deydi bir bakın.

ozlemce108
Memur
09 Şubat 2010 15:38

ben 2008 ağustosta Akbank sınav ve mülakatına girmistim,sorular kolaydı

ns_84
Şef
10 Şubat 2010 12:01

arkdaşım bu arda hiç sınav yok sıkma cannın bizdee aynı drumdayız ne yapalım:((

poliNNN
Memur
10 Şubat 2010 13:45

http://www.kariyer.net/jobsearch/jobdetail.kariyer?arn=&sid=&ilankodu=497349&ilId=000

http://www.kariyer.net/jobsearch/jobdetail.kariyer?arn=&sid=&ilankodu=497345&ilId=000

yapı kredinin kariyer nettekı bazı ilnaları bunlar. sehirleriniz uyuyosa basvurun arkadaslar

zytn
Aday Memur
11 Şubat 2010 11:02

arkadaşlar şu iş bankası yine sınav açacak mı haberi olan var mı? hoş daha mülakatları devam ediyormuş ama onların ne yaptığı pek belli olmadığı için belki aynı anda sınavda açarlar.nasıl nefret ediyorum şu bankalardan iki kuruşta para veriyorlar ama yinede zorla girmeye çalışıyorum çalışıyoruz.bu ne yaman çelişki oooff :(

ns_84
Şef
11 Şubat 2010 11:41

zytn,ben iş bankasının sınaıvna girmedim halkbankasına çalışcam diye oda olamdıo:D iş bankasın sordum açıp iksina daha sınav belli, değilmiş bende bakyorum orya gerçi her bankaya hiç türkiye geneli aln yok ya:D sözde eleman alackalardı offf :DDDD ya hep tecrübe isteyen elemn ilanları var:DDDDDD

zytn
Aday Memur
11 Şubat 2010 11:51

herkes annesinden tecrübeli doğuyor yaa onuniçin tecrübeli arıyorlar arkadaşım.ben yaklaşık 3 senedir iş bankasına girmeye çalışıyorum yok olmuyor gerizekalımıyım neyim saplantı haline geldi bende bu banka olayı.

ahmet 42
Aday Memur
11 Şubat 2010 12:32

zıraatı beklıyorum ya bende mart bası dıyolar ınsaallah dogru olur

ns_84
Şef
11 Şubat 2010 14:17

zytn,ben de banka istyorum bir türlü nasip olmıuyo iş bankasını özellikle:d geçen finansını sınavınna girdim şube satışa çok ii geçmişti olumsuz maili geldi neye göre alıyorlar anladıysam:(( ziraat bankasında stajım da var iibf fakültesi mezzunuyum olmyınca olşmuyo işte:D garanti desen bir kere bile sınavına çağrmadı... off desem off yani:(((

zytn
Aday Memur
11 Şubat 2010 15:12

bilmiyorum ki ne arıyorlar bunlar hayır 10 senelik çalışanlarına baksın bir iş bankası ondan sonra bizi beğenmesinler.saçma sapan insanlar çalışıyor her bişeyden şikayet etmekten başka bişey yapmayan insanlar var.dışardaki bu kadar hevesli ve donamılı inssanları harcıyorlar psikolojimizi bozuyorlar başka bişey yok.

eymith
Şube Müdürü
11 Şubat 2010 16:16

tecrube calisilarak olur, kazanilir ama dedikleri gibi herkes anasindan donanimli herkes anasindan tecubeli herkes anasindan portfoylu dogmuyor...heralde onlar o sekilde gelmisler matrix misali direk bilgi yuklenmissss

banada portfoyum olup olmadigi sorulmustu mulakatta? alaka ne diyim iste

zytn
Aday Memur
11 Şubat 2010 17:29

bankaya tutunamayanlarız biz

milagros.
Şef
11 Şubat 2010 21:57

biz banakayı istiyoruz onlar istemiyor...düşünün yani garantinin sınavına bile torpille grdim artık sınava çagırmak için bile torpil lazım ama anca o kadarına yetiyordu benim torpilim.sınavı ve grup mülakatını geçmeme ragmen tekli mülakatta 10 dk havadan sudan konuşup olumsuz dediler.girenlerde ne güzel 3 günde işsahibi oldu çünkü çok hızlı işledi süreç şuan işe başlamış olabilirdim ama maalesefki....:(

destina_86
Memur
12 Şubat 2010 21:14

arkadaşlar bu aralar sınav ilanı var mı ben hiç göremiyorum sınav ilanlarını

ben_mi
Aday Memur
16 Şubat 2010 12:19

arkadaşlar akbank nisanda sınav yapcakmış, nekadar doğru bilemem ama böyle bir duyum aldım ve paylaşıyorum

findik84
Şef
16 Şubat 2010 17:24

evet bu aralar hiç ilan yok yaw ama var ya bütün ilanlar peşpeşe gelicek hangi sınava gircepğimizi şaşırcaz hatta birinne girerken diğer sınavı kaçırcaz yine giremiycez.akbankın inşallah olur farketmez hangisi olursa olsun:)evet ya bu ne böyle deneyin deneyim işegirmeden nasıl ceneyim kazanıcaz onu da anlamış değilim

findik84
Şef
16 Şubat 2010 18:42

arkadaşlar şekerbankın müfettiş yardımcı ilanı var yenibirişte bakın isterseniz

receptezcan
Kapalı
17 Şubat 2010 00:19

2009 GAZİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM.. ÖĞRETMENLİK ÇOK ZOR OLMUYO YAPAMIYORUM. POMEM DEN AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEYECEK BİR SAĞLIK SORUNUM OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM İÇİN ELENDİM..

SON UMUT 4001 Lİ ALIMLAR VE BANKALAR.. SİZCE ŞANSIM VARMI HALA ÜMİTLENMELİ MİYİM:((

findik84
Şef
17 Şubat 2010 00:28

arkadaşım ya biz ekonomiciler bankaya giremiyoruz yeterince işsiz var sen öğretmenlik yapsan:)

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi