Editörler : Pangaea

kaplan_ee
Aday Memur
11 Aralık 2010 21:34

çok soru sordum ama .. tuzlaya refüze olursan branşın ne zaman belli olacak. piyademi, tankçımı?

mefamu
Aday Memur
11 Aralık 2010 23:45

kaplan ee ben 319. dönem eğirdirdeydim yani 3 yıl önce 12 aralık 2007. gözlük kullanıyodum 0.50, 0.25 numara ama yanımda götürmemiştim. refüze etmediler.hayatımın en kötü geçen 3 ayıdır. hergün sabah 5 te camili yaylaya yürümek. ama sabahları manzara çok güzel oluyodu. 3 tane falan gece yürüyüşleri olur. ayakların su toplar. eğitimler baya ağırdır. ama göle nazır güzel bi yer. ayaklarına çok iyi bak silikon taban falan kullan en önemli şeylerden biri. bir de son 10 gün tatbikat vardır. şubat sonuna doğru 10 gün dağda yatıp kalkarsın. birlikten 30 km uzakta. ama sonunda iyki yapmışım diyor insan. eğlenmeye bak. ama eğitimlerde verilenleri tam öğren. sağsalim git gel inş.

özge barış
Aday Memur
04 Nisan 2012 13:14

merhabalar,

yazılanları okudum ve moralim bozuldu. nişanlım ağustosta askere gidecek ve yedek subay olarak yapmayı düşünüyr. sırf evlenebilmek için paraya ihtiyacımız olduğu için. yeni mezun, sosyoloji bitirdi ve formasyon aldı. kpss hazırlanıyor. askerlik süresinde atansa bile askerlik durumundan dolayı bu hakkı saklı tutulmuyormu? ayrıca yedek subay olsa ve devam etmek istese kadroya alınabilir mi? bana yardımcı olursanız çok sevinirim?

balans06
Şube Müdürü
04 Nisan 2012 13:21

özge barış arkadaşım öncelikle her isteyen yedek subay olarak yapamıyor bu durumu göz ardı etmeyin...

özge barış
Aday Memur
09 Nisan 2012 00:26

tabii biliyorum ama olma durumdaki olumlu ve olumsuz yönleride bilmek istiyorum.

bu durumla ilgili bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

balans06
Şube Müdürü
10 Nisan 2012 02:47

ben yedek subay yaptım özge arkadaşım sorun neyse cevaplayabilirim ama bana yedek subaylığı anlat dersen buna memurlar net in sayfaları yetmez:))

ayzaokan
Aday Memur
03 Ağustos 2012 19:55

Arkadaslar yedek subay olarak gorev yaptigimiz zaman dilimi icinde polislige basvuruda bulunsak kazandigimiz takdirde polis ogrencisi olarak gorev yapabiliyormuyuz kisa donem erde ole astegmenlikde nasil olur acaba

dağcı16
Kapalı
03 Ağustos 2012 20:07

ayzaokan

Bir sıkıntı olmuyor merak etme..

arkadaz
Memur
11 Ağustos 2012 11:28

ağustos yedek subaylar tuzla çıkanlar bilgi verebilir misiniz

Toplam 269 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük