Editörler : crops35

23 Kasım 2009 14:30

Mekan Kuyucak Gorevini Tamamladı: İnşallah Kazanırız...

arkadaslar dün tercihleri yolladım hayırlısıyla. ilk iki tercihim manisa ve tekirdag bayındırlık ve iskan bakanlıgı hizmetli. bakalım yine "herhangi bir kadroya yerleştirilemediniz" cumlesini mi okuyacaz.

mekan_kuyucak
Yasaklı
23 Kasım 2009 14:39

baska tercihlerini tamamlayanlar kimler arkadaslar?

Ersoy666
Kapalı
23 Kasım 2009 14:59

hayırlı olsun arkads insallah olur bende yarin ypacağım

mekan_kuyucak
Yasaklı
23 Kasım 2009 15:02

ersoy sana da hayırlı olur insallah tercihlerin. unutma taktik düşün ona gore tercih yap. rastgele yapma.

erdenar
Kapalı
23 Kasım 2009 15:03

Bende birazdan kafamdaki birkaç yeri yazmayı düşünüyorum.

mekan_kuyucak
Yasaklı
23 Kasım 2009 15:05

erdenar sana da bol şans. 15tercihini iyi kullan.

a.yusuf
Aday Memur
23 Kasım 2009 18:56

arkadaşlar tercih verip vermemekte çok kararsızım.sınıf öğretmenliği 1,sınıf okuyorum.3 yaşında çocuğum var.lise düzeyi puanım:93.794 ne yapsam bilmiyorum...

a.yusuf
Aday Memur
23 Kasım 2009 19:08

ben iyi niyetle görüşlerimi ve memurluk hakkında rakadaşların düşüncelerini almak için buraya üye oldum.maalesef evli olduğumu belirtmeme rağmen özelime hoş olmayan mesajlar geliyor.bu kadar mı bozuldu gençliğimiz?aile kurumuna hiç mi saygımımız kalmadı????

tobasses
Kapalı
23 Kasım 2009 19:13

tercihimi yolladım sayfada actım lutfen herkes oraya gonderdikleri tercihi yazsın

ne var ne yok
Kapalı
23 Kasım 2009 23:25

a.yusuf sana da ailene de saygı duyuyoruz. Hatta aldığın puan takdire şayan.

Ama kadro sayıları az olunca forumdaki insanlar doğal olarak biraz gerildiler. Hepimiz hata yaparız, önemli olan affedilmeyecek, giderilmeyecek hatalar olmasın.

Eğer sınıf öğretmenliği okuyorsan sana tavsiyem sözleşmeli yazmandır. Diğer şekilde kendini de aileni de mağdur edersin. Atandıktan sonra 2-3 yıl rahat edersin. Bu seferde öğretmenliğe geçmek için problem yaşarsın. Yine de tercih senin Allah yardımcın olsun...

mekan_kuyucak
Yasaklı
24 Kasım 2009 11:05

tobasses şimdiden tercihlerimizi yazmak daha dogrusu tamamını yazmak pek iyi değil. hele şu tercih işlemi sona ersin sonra gondeririz. şimdilik herkes ilk 2 veya 3 tercihi yazarsa bi on fikir olur

Ka_Ra
Daire Başkanı
24 Kasım 2009 11:08

mekan_kuyucak sen yerleştinmi buradaki herkese yemek ısmarlayacan kardesım ok mi hehe ben de yerleşirsem bı sey yok param yokk cunkumm:))))))))

mekan_kuyucak
Yasaklı
24 Kasım 2009 11:11

ya istediginiz yemek olsun, ısmarlarız nolcak. hele bi memur olak da. zaten heralde ilk 3maas yemek ti ziyafetti adak dı hediyeydi diye gidicek besbelli:D:D:D

Ka_Ra
Daire Başkanı
24 Kasım 2009 11:42

aynen kardesım ama olsun dunyada tatmak lazım guzellıklerı parayı hep bunlara vereceksın bıde elbıse fela nal yavvvv memur oluyorsun ustun basın hoş fıyakalı olsun

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi