Editörler : crops35
23 Kasım 2009 16:45

Herkes Buraya Baksın lütfen

Arkadaşlar ben 2007 yılında hizmetli olmuştum.şimdi ise 2008 kpssden 91 aldım ve sadece hava meydanları için girmiştim ama 2010 haziranında lisans mezunu olacağım için ve de lisans kpss sınavına gireceğim için sanırım ortaöğretim 2008 puanım yazınki atamada geçerli olmaz o yüzden artık lisansa odaklanacağım için 2008 kpss puanımda şuan 657 hizmetli yh kadrosunda olmama rağmen 657 şoför gih kadrosuna başvurabilirmiyim muvafakat mı gerekir.çünkü ilk defa atanacaklar için diyor bir de kılavuzda ben ilk kez atanmayı anlamadım.ve de 2008 kpss ortaöğretim puanım hziranda lisansa girince yazın ki atama için iptal olur mu.lütfen çok karışık kafam.ne yapmalıyım.puanım havaya gitmesin diye tercih yapmalımıyım.

GooG-o-GooG
Şube Müdürü
23 Kasım 2009 17:08

2010 lisansa gireceğim için zaten puanım iptal olack diye tercih yapacağım gelince de muvafakat alabilirsem o göreve giderim.

serkan2723
Şef
23 Kasım 2009 17:24

kardesım zaten ha hızmetlı olmussun ha sofor ne farı var.. ama sunu solıyım sen 2006 kpss puanınla gırmıssın sanıırım o yuzden bu atamada tercıh hakkın var

GooG-o-GooG
Şube Müdürü
23 Kasım 2009 17:48

evet haklısın ama kpss lisansa gireceğim ya zaten puanım iptal olacak diye atış yapcam sadece.atanırsam fark şu hizmetli yh kadrosudur şoför ise gih.naklim çıkmazsa okuluma yakın yerleri yazcam

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi