Editörler : **sude**
29 Aralık 2009 12:23   

Elişinden/Dikişten Keyif Alanlar

ŞANLI BAYRAĞIMIZ benim çalışmamdır zemin düzgün olmadığı için dalgalı çıktı üç farklı resimini koyuyorum inceleyebilirsiniz

ben dantel örgü olayından sonra dikiş olayına girdim modern dikiş ve ev mefruşatı üzerine ders aldım.

şu ana dek yapmayı en sevdiğim dikiş oldu.

dikiş ayrı bir dünyadır.

dümdüz bir kumaşı alırsınız kalıplarınızı çıkarırsınız..

kesersiniz yumuşacık kumaşı...

dikmek en kolayıdır aslında ön hazırlığı daha yorucudur.

bu başlığa işlediğim-ördüğüm-diktiğim şeylerin resimlerini fırsat buldukça ekleyeceğim inş.

eğer memurluğu seçmeseydim kesinlikle tezi olur kendi tasarımlarımı dikerdim denemeden anlaşılmaz ;)

bu şalı tüm ablalarıma anneme ve yengeme ördüm :)

bu benim dikiş kursundan çalışmam aslında daha güzel de fotoğrafım iyi olmadı :(

annemle buna benzer bir çalışma yaptık benim arkadaşım için elimde bu vardı göstermek adına bunu ekledim

29 Aralık 2009 12:35

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı

bu arada not düşmeyi unutmuşum kendi yaptığı el işlerini eklemek isteyen olursa zevkle yardımcı olacağım :)

29 Aralık 2009 13:28

**sude**
Editor

örgü örmekte beni çok rahatlatır..Keyif alarak yapığım işlerden biri..Geçen yıl bayağı hırka,süveter örmüştüm ama bu sene tembellik ön planda sanırım pek birşey yapamadım.

29 Aralık 2009 14:34

*****06neslihan06***
Kapalı

ben her türlü el işi dikiş nakış ve örgüyü bilmek zorundayım ve yapıyorum yoksam annem oyyyy:(((

29 Aralık 2009 14:38

*****06neslihan06***
Kapalı

dantel,nakış,örgü tamanda igne oyası ve mekik ne neyin nesi anlamadım ki !! ama ben en güzel çorap örerim , sudemim sana çorap öreyim mi ama başına degil:))

29 Aralık 2009 15:09

**sude**
Editor

iğne oyasını severek yaparım...:))

başıma örmüyeceksen bekliyorum çorabımı..:)

29 Aralık 2009 16:17

*****06neslihan06***
Kapalı

sudemim cimcimem sana kıyamam da komşular o çorabı başına giyecek birilerini el birligi ile arıyorlar :))

29 Aralık 2009 16:18

**sude**
Editor

neyse benden bahsetme komşularına ne olur ne olmaz...:)

29 Aralık 2009 16:45

*****06neslihan06***
Kapalı

ama sudemim cimcimem seni görseler zaten bırak yüz güzelligini yüreginin güzelligi bile beni komşulara unutturur

29 Aralık 2009 17:07

**sude**
Editor

teşekkürler neslihan..:)

O senin güzelliğin canım..:)

29 Aralık 2009 19:17

pdr_45_
Aday Memur

şahane bi forum olmuş ben de çok seviyorum dikiş falan hatta kendimi geliştirmek istiyorum ama halk eğitim kursu var gidemiyorum çalıştığım için:(((((( hafta sonu da kurs acmıyolarrr:((((

29 Aralık 2009 19:22

***salih***
Müsteşar

aziyade bende tasarım ve stilistlik üzerine ihtisas yapmak istiyorum ne dersin :)) ddikişten anlamam ama sanat dekorasyon ve tasarım da hem meraklıyım hemde yyetenekli görüyorum kendimi :))

29 Aralık 2009 19:22

huzur.14
Yasaklı

bir dantel üstadı ,ama yün işinden pek anlamayan biri olarak yaptığım dantellerin resmini çekeyimde editörlermiz eklesin,örnek alırsınız:))

29 Aralık 2009 19:26

***salih***
Müsteşar

merhaba huzur sende hoşgeldin :) sergimizi açıyoruz sende buyur..fikirlerinizi bekliyoruz...

29 Aralık 2009 20:18

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı

ilk fırsatta kendi diktiğim bir kaç şeyin fotoğrafını ekleyeceğim :)

dikiş kursunu kesinlikle tavsiye ederim içinizde başka biri yatıyor göreceksiniz.

salih sen tasarla ben dikeyim olmaz mı :D

29 Aralık 2009 20:29

***salih***
Müsteşar

:)))))))) olurrrr neden olmasın :)))

çok çalışmamaız lazım ama:D

hatta defilede yaparız varya :P:P

29 Aralık 2009 20:45

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı

yok kuzu o kadar abartamam ben :D

zevkine çalışıyorum.

paftalarımı rigalarımı özledim en kısa zamanda döneceğim sevdiğim işime

29 Aralık 2009 20:54

***salih***
Müsteşar

yaaa aziyade hedefini yüksek tutman lazım:))) ben akrebim gözüm zirveden başka yeri görmez:D:D:D

pariste defile yapıcaz senle:))))

29 Aralık 2009 20:58

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı

önce diktiklerimi ekleyim sonra karar ver :))

29 Aralık 2009 21:00

yumud
Kapalı

üçlü ters falso ve sonra ıkılı düz ilmik üzerı fiskos çalışmalarımın sergılenmesını ıstıyorum....

29 Aralık 2009 21:19

*aziyade*
Başbakan Müsteşarı

tamam yumud :D

link ver gubaz edim ekler

Toplam 253 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?