Editörler : F16 Gökçen

ayine41
Kapalı
13 Temmuz 2011 10:47

malesef öle yeteneklı değilim tek basına öğrenemem ki

13 Temmuz 2011 19:52

ben bazen bayanların açmış olduğu blogları takip ediyorum, böyle ağzım açık kalıyor diktikleri kıayfetleri görünce, çoğu da çalışan bayanlar, maşallah, ben de az az dikiyorum, ama şu bir gerçek isteyince az çok oluyor.

13 Temmuz 2011 22:33

Bloglari bende takip etmeyi seviyorum.Surekli bakindikklarim var ve bana cok sey kattiklarini dusunuyorum,yakinda insallah ben de blog kurup ordan tasarimlarimi yayinlamayi dusunuyorum,kendim icin diktigim tum kiyafetlerii ayrica cok fakli seylerde hazirliyorum bakalim hayata gecirebilecek miyiz:))

sayin ayine inanin zor degil,dikis bilen bir komsunuz arkadasiniz varsa isin basit tekniklerini anlatmasini ric edin veya halk egitim kurslarindaki hocalaardan destek alabilirsiniz yardimci oluyorlar illaki kursiyer olmaniz gerekmiyor

14 Temmuz 2011 18:09

enson yürekler ölür bloğu açınca haberimiz olsun, bu arada benim de bloğum var. :)

20 Temmuz 2011 22:11

Igne oyasini bende yapiyorum,keyifli birinde gordugum ornegi hafizaya alip evde ornek bezime cikariyorum:) cok maymun istahli oldugum icin ik hatta uc isi birden basliyorum hangisinden bunalirsam oburune geciyorum kimi zaman hic gecmiyorum :))

Zumrudu Anka tesekkur ederim daha farkli calismalarim var ben kiyafet dikmeye basladim bile:)atanama beklemekte bunalinca hangi hobiyi edinecegimi sasirdim:))

turgut8135
Şube Müdürü
21 Temmuz 2011 12:50

ÖNÜMÜZDEKi dönem kursa başlamayı düşünüyorum.

serçe27
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 07:09

nasıl yaptımız ürünün resmini yayınlıyoruz

turgut8135
Şube Müdürü
25 Temmuz 2011 19:18

torbalı halk eğitimimin sitersine girdim kayıt yaptırmak için ulaşamadım .....

**SAMARA**
Müsteşar Yardımcısı
28 Temmuz 2011 21:20

sevgili aziyade çalışmalarını çok beğendim.gerçekten çok marifetlisin bu konuda.bunun üzerine profesyonel bir çalışma yapsan eminim çok başarılı olursun;)

diğer çalışmalarının resimlerini de merakla bekleyeceğim..sergi bir numara.malesef ben pek becemiyorum :(

06 Ağustos 2011 17:23

gncl

08 Eylül 2011 17:29

çok güzel ciciler dikiyorum kendime, okula hazırlık, başka yok mu dikiş diken????

avestahakan
Kapalı
08 Eylül 2011 17:32

ben dikmek isterdim de erkek dikiş diker mi ki ?:)

mavipatikler
Aday Memur
23 Eylül 2011 17:09

Ben de çok istiyorum orjinal şeyler dikebilmeyi... bu konuda çok hevesliyim el becerilerim de iyi fakat bir türlü fırsat bulup profesyonel birinden ders alamadım :( ne yapmalıyım

vaktim de çok kısıtlı...

bilgine
Memur
26 Eylül 2011 23:12

bende çok hevesliyim. ilkokuldan beri bir merakım vardı zaten, bebeklerime hep birşeyler dikerdim, hoş bebeklerimde bez bebekti ve onları da ben dikerdim. şimdi de hem kendime hem kızlarıma dikmek istiyorum. burda dergisi aldım geçenlerde ama patronlar karışık biraz.bu arada bir dikiş makinesi almak istiyorum. varmı önerebileceğiniz pahalı olamayan ama sağlam bir model.

mavipatikler
Aday Memur
27 Eylül 2011 11:23

evet ben de dikiş makinesi almak istiyrm ama karar veremedim hangi marka ve model daha ii dir? bilgili arkadaşlardan yardım bekliyrz

06 Kasım 2011 14:34

dikiş makinası ben de almak istiyorum, evde bir tane var ama yenilemek lazım, bayağı bir araştırdım pfaff yönünde olumlu bayağı bir tavsiye aldım, bakalım hangisi olacak.

06 Kasım 2011 20:07

Dikise devam,on bes gun makinemden ayri kalsam ozluyorum.Ufak tefek de olsa bir seyler uretmek keyif verici.Geceenlerde kumascidan kumas aliyorum ama bayagi buyuk bir magazaydi tamitamina iki saat gecirdim icerde:) Her kumasa ayri bir ozenle bakiyor ve onda bir model hayal ediyorum,dugmelerini kullanacagim aksesuarlarini bile dusunmekten alamiyorumkendimi:)Dikis ve dikise dair her sey beni mutlu kiliyor.BIr yigin kumasla eve dondum simdi onlar uretime gecmeyi bekliyorlar:)VAr mi benim gibi basina yastiga koydugunda bile yarin ne dikebilirim farkli hangi modeli cikarabilirim diye dusunen:))

Dikis makinesi konusunda uzman degilim fakat ben singer kullaniyorum ve memnunum servis agi bi hayli gelismis.Singerin birde manuel olan eski modelleri varya filmlerde gormssunuzdur:)) onda dikis dikmek daha keyifli:)

candela
Yasaklı
10 Kasım 2011 18:41

hiç kursa gitmedim evde ayaklı makine vardı fazlalık olmasın diye atacaktım ayağımla çevirecekmiyim falan derken bir baktım kendi kendime bişiler dikmeye başlamışım merak o merak (:yeteneğim varmışta haberim yokmuş..

burcuburcuburcu
Müsteşar
10 Kasım 2011 19:27

ben niye böyle şeylere heves etmiyorum ya :/ Pufff ben de çok güzel küpe tasarlarım benim yetenekte bu sanırım :/

**sude**
Başbakan Müsteşarı
06 Ocak 2012 10:12

Yün alıp, birşeyler yapmak lazım. Erinmesemde elime bir iş başlasam. Örgü örmek insanı rahatlatıyor ve düşünmek istemediklerinden uzak tutuyor..

Toplam 254 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi