Editörler : F16 Gökçen
«242526272829303132333435»

fancifulworld
Aday Memur
11 Ocak 2013 16:13

salı günü gircek olan var mı sınava

dağkızıl
Aday Memur
12 Ocak 2013 23:56

mavi4...sabiha gökçen için gittim..ilk gün ing sınavı boy kilo için gittim sonra 2 ya da 3 gün içersinde 1 hafta sonraya kurul mülakatı dendi..benim sonuç olumsuz umarım sizin olur

fancifulworld
Aday Memur
13 Ocak 2013 12:48

dağkızıl ne zaman gittin sınava yeni mi bu dediğin. ben de ankarada gircem ing sınavına, onda baraj ne? geçince sonrasında kısa bir ingilizce mülakat da oluyo aynı gün sanırım?

dağkızıl
Aday Memur
13 Ocak 2013 13:33

26 aralıkta gittim ingilizce mülakatına..3 ocakta da kurula...ingilizce 100sorudan oluşuyor,ben 70 aldım. çok kasmayan genelde konuşma cümlelerinin anlamları ve boşluk doldurmaları var...sınavı geçenler 3 ya da 4 dakıkalık ing mülakata alınıyor, onda da neden kabin memurluğu,ingilizceyi nerede öğrendin,neden seni seçeyim gibi sorular sordu bana

fancifulworld
Aday Memur
13 Ocak 2013 13:45

tamam cok tşk ederim

mawi4
Aday Memur
13 Ocak 2013 23:52

dağkızıl kurulda ne sordular peki :( sağlık olsun bu arada ya canın sağolsun :(

pamuksheker
Aday Memur
14 Ocak 2013 19:38

ben de bugün izmir base ing yazılı sınav+boy kilo ölçümü+mülakattan olumlu sonuç aldım. kişilik testi yaptılar en son. merak ettiğim kurul nasıl birşey bilgi verir misiniz?

kimler giriyor?

ing konuşturuyorlar mı?

ne soruyorlar?

dağkızıl, 11 yıl önce

26 aralıkta gittim ingilizce mülakatına..3 ocakta da kurula...ingilizce 100sorudan oluşuyor,ben 70 aldım. çok kasmayan genelde konuşma cümlelerinin anlamları ve boşluk doldurmaları var...sınavı geçenler 3 ya da 4 dakıkalık ing mülakata alınıyor, onda da neden kabin memurluğu,ingilizceyi nerede öğrendin,neden seni seçeyim gibi sorular sordu bana

mawi4
Aday Memur
14 Ocak 2013 22:17

boy kilo durumuna çok takılıyorlarmı :(

pamuksheker, 11 yıl önce

ben de bugün izmir base ing yazılı sınav+boy kilo ölçümü+mülakattan olumlu sonuç aldım. kişilik testi yaptılar en son. merak ettiğim kurul nasıl birşey bilgi verir misiniz?

kimler giriyor?

ing konuşturuyorlar mı?

ne soruyorlar?

dilarac
Şef
15 Ocak 2013 18:17

soy isme göre mi aranılıyor ?

dilarac
Şef
15 Ocak 2013 18:45

ben ekimde başvurmuştum hiç bakmadım sonra sanırım 2013 için ayrı yenilemek gerekiyor tekrar başvuru yolladım umarım geç kalmamışşımdır

pamuksheker
Aday Memur
15 Ocak 2013 19:55

boy ve kiloya çok takıyorlar,maalesef..

160 ve altını elediler,1-2 santim az ölçüyorlar ayrıca..

kilo da orantılı olmalı ama 1 kilo fazlasına birşey demiyorlar ing notun iyiyse.

mawi4, 11 yıl önce

boy kilo durumuna çok takılıyorlarmı :(

fancifulworld
Aday Memur
15 Ocak 2013 21:36

kurulda cok mu ingilizce bilmek gerekiyo ya cok mu sıkıştırıyoka

dağkızıl
Aday Memur
16 Ocak 2013 00:08

mavi4 ve diğer arkadaşlar,

kurul daracık bir odada 3 kişiden oluşuyor 2 bayan 1 erkek..erkek olan psikolog..size kurulu tüm hatlarıyla yazacağım merak etmeyin :) benim istanbul sabiha gökçendi..neyse.. ben odaya girdim önce kendilerini tanıttılar ve ing kendimi tanıtmamı söylediler..sonra tiyatroyla ilgilendiğimi söyleyince nerden oynadın dediler..ingilizceyi nerede öğrendin ,neden kabin memurluğu, kabin memurunda neler olması gerekir, sonra biraz almanca sorular sordu almanca mezunu olduğum için..en son psikolog türkçe sıkışırdı neden kızardın,,neden hiç gülmüyorsun,neden seni seçelim,

sonra kadınlarla türkçe devam ettik, bu işi neden istiyorsun, niye seni seçelim,neden mesleğini yapmıyorsun,,gecenin 3ünde kalkıp saçını başını makyajını yapabilecek misin? vs şeyler...

en son seni biraz hırpaladık kusura bakma dedi adam ve çıktım....

sonra 1 hafta içinde olumsuz diye aradılar

dağkızıl
Aday Memur
16 Ocak 2013 00:13

he şimdi aklıma geldi,,bir de psikolog uçaktasın adamın biri seni sürekli taciz ediyor naparsın dıye sordu

diğer bir soruda bir bebek ağlıyor bir de agrasif bir yolcu var nasıl sakinleştirirsin,kiminle önce ilgilenirsin..

arkadaşlar genel hatlarıyla sinirinizi ve sabrınızı ölçmeye çalışıyolar, güleryüzlü olun ters cevaplar vermeyin makul olmaya çalışın,uzlaşmacı olurum imajı verin...benden tavsiyeler bu kadar :) bol şanslarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mawi4
Aday Memur
16 Ocak 2013 01:41

dağkızıl çok tşkkürler paylaştığın deneyimlerin için .

emrree117
Aday Memur
16 Ocak 2013 01:43

Arkadaşlar merhaba. Ben de bugün yenilenen ilanına başvurdum Sunex'in. Acaba aranızda 14-15 Ocakta ya da yakın zamanlarda İngilizce sınavı'na giren var mı?

pamuksheker
Aday Memur
16 Ocak 2013 13:56

tiyatro konusunu fln hep ingilizce mi sordular??

dağkızıl, 11 yıl önce

mavi4 ve diğer arkadaşlar,

kurul daracık bir odada 3 kişiden oluşuyor 2 bayan 1 erkek..erkek olan psikolog..size kurulu tüm hatlarıyla yazacağım merak etmeyin :) benim istanbul sabiha gökçendi..neyse.. ben odaya girdim önce kendilerini tanıttılar ve ing kendimi tanıtmamı söylediler..sonra tiyatroyla ilgilendiğimi söyleyince nerden oynadın dediler..ingilizceyi nerede öğrendin ,neden kabin memurluğu, kabin memurunda neler olması gerekir, sonra biraz almanca sorular sordu almanca mezunu olduğum için..en son psikolog türkçe sıkışırdı neden kızardın,,neden hiç gülmüyorsun,neden seni seçelim,

sonra kadınlarla türkçe devam ettik, bu işi neden istiyorsun, niye seni seçelim,neden mesleğini yapmıyorsun,,gecenin 3ünde kalkıp saçını başını makyajını yapabilecek misin? vs şeyler...

en son seni biraz hırpaladık kusura bakma dedi adam ve çıktım....

sonra 1 hafta içinde olumsuz diye aradılar

pamuksheker
Aday Memur
16 Ocak 2013 14:00

ben 14 ocakta izmir base için ingilizce yazılı sınav+boy kilo ölçümü ve ing sözlü mülakata girdim.

kasımda başvuranlardan 2-3 kişiyi aramışlar,25 ocakta izmirde kurul mülakatı varmış

emrree117, 11 yıl önce

Arkadaşlar merhaba. Ben de bugün yenilenen ilanına başvurdum Sunex'in. Acaba aranızda 14-15 Ocakta ya da yakın zamanlarda İngilizce sınavı'na giren var mı?

emrree117
Aday Memur
16 Ocak 2013 17:31

Peki sınavda çıkan soruların konu başlıklarından söz eder misiniz kısaca?

pamuksheker
Aday Memur
16 Ocak 2013 19:07

nasıl bir konu başlığından söz ediyorsunuz anlamadım ama bilindik grammer konuları..

emrree117, 11 yıl önce

Peki sınavda çıkan soruların konu başlıklarından söz eder misiniz kısaca?

Toplam 9031 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi