Editörler : F16 Gökçen
«345346347348349350351352353354355356»

Ssoy
Aday Memur
26 Ocak 2019 00:22

Bende aynı durumdayım fakat MMPI testini göndereli nerdeyse 1 buçuk ay falan olucak. Testimden de eminim ama nedense hala mülakata çağrılmadım
Wandalisch, 5 yıl önce

Merhabalar İzmir Base için 2018 son günü başvurdum MMPI Testinden sonra kariyer.net den Cv Mi incelemiş kurum henüz mülakat daveti göndermedi. Testi cevaplayalı yaklaşık 11 gün oldu. testi cevaplayıp cv si görüntülenip 15 gün geçtiği halde mülakat daveti halen almayan varmı ?

bluejay93
Aday Memur
26 Ocak 2019 14:34

hangi base e başvurmuştunuz? ben bütün sorulara kendimce güzel cevaplar verdim ama forumda okuduklarıma göre benim gibi olup envanter almayan, ama 2 soruya cevap vermeyip envanter alan arkadaşlar olmuş. bu aşamada neyin önemli olduğunu gerçekten bilmiyorum. olumsuz mail gelmeden bir şey söylemek doğru olmaz. ben 13 veya 14. günde beklemekten sıkıldım ve insan kaynaklarına mail attım, sürecimle ilgili bilgi istedim. tesadüf müydü bilmiyorum ama ertesi gün olumsuz maili aldım. istanbul için başvurmuştum.

Larry Laffer, 5 yıl önce

speakingde bir soruda çok dağıldım , 4 soruya normal cevap verdim ama o 1 soru yüzünden olumsuz olurmu bilemedim . Hayırlısı olsun ne diyeyim , henüz olumsuz maili gelmedi

Hondaccort
Aday Memur
26 Ocak 2019 16:41

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Kabin memurluğuna başvuruda bulundum. İngilizcemi geliştirme aşamasındayım. Arapçam daha iyi yurtdışı deneyimim var bu durumda şansım nedir ve ne gibi öneride bulunmak istersiniz

Wandalisch
Aday Memur
26 Ocak 2019 19:44

Sizinde Cv niz incelendimi kariyet.net den ?

Ssoy, 5 yıl önce
Bende aynı durumdayım fakat MMPI testini göndereli nerdeyse 1 buçuk ay falan olucak. Testimden de eminim ama nedense hala mülakata çağrılmadım

Ssoy
Aday Memur
27 Ocak 2019 01:08

Evet, insan kaynaklarını aramayı düşünüyorum en azından bilgi alma amaçlı
Wandalisch, 5 yıl önce

Sizinde Cv niz incelendimi kariyet.net den ?

Wandalisch
Aday Memur
28 Ocak 2019 01:34

İnsan kaynaklarıyla görüştükten sonra burdan bilgilendirebilirmisin lütfen.

Ssoy, 5 yıl önce
Evet, insan kaynaklarını aramayı düşünüyorum en azından bilgi alma amaçlı
28 Ocak 2019 16:55

merhaba 30 ocak istanbul base için mülakat daveti alan var mı ?

liliumlily
Aday Memur
29 Ocak 2019 14:57

red yememe rağmen kariyerden tekrar görüntülendi özgeçmişim. İlginç

Fenci Elif Hoca
Aday Memur
29 Ocak 2019 19:13

Merhaba Kendi sürecim ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Ben öğretmenim .odtü mezunuyum.3 yıllık deneyimim var. Geçen yıl sunexpresse başvurdum ve ingilizce sınav için çağırdılar fakat gitmedim. Bu yıl eylülde aynı cvmle tekrar başvuru yaptım ve cvmi listelediler falat çağırmadılar. Bende yeni bir mail alıp yeni cvmle 13 ocakta başvuru yaptım 16 ocakta randevu oluşturdukar ingilizce sınav için. 21 ocakta 100 soruluk ingilizce sınavını online yaptım sınav sırasında video kaydı da alındı. Grammer bilgilerinin hepsi vardı. 2 soru paragraf sorusuydu boşluklar dolduruluyordu. Paragraflardan birisi uçak anonsuydu. Anonsu okuyup girin 10 puan garanti olsun. 5 dk için speaking linki geldi. 5 soru soruldu 1 dk düşünme süresi ve 2 dk cevap verme süresi veriliyordu videoyu record düğmesine basılarak kaydediyorsunuz. Bu beş soru; What do you know about sunexpress? What is the negative side of being a cabin crew? Why do you want to be a cabin attendant? What do you do under stress? 5. Ciyi hatırlamıyorum, 24 ocakta mülakat daveti geldi 29 ocakta yani bugün ankarada mülakata girdim. Genel anlamda iyiydi fakat olumlu olumsuz bir yargıya varamadım. 1.30 daki randevuma 1 de gittim ve ben giriş yapmadan resepsiyonu aramışlar gelip gelmediğimi sormuşlar. Ben geldiğimde haber verdi resepsiyon ve 5 dk sonra gelsin dediler. Bende öyle yaptım fakat istenilen evrakları aşağıda unuttum. İçeri girdiğimde bir ik bir kabin amiri ve bir psikolog vardı. Evraklarımı aşağıda unuttum alıp gelsem olur mu dedim olur dedi, çıktım o sırada görevli arkadaş getirdi. Bu olumsuzluk yaratmış olabilir. İk hazırsan başlayalım dedi ve ingilizce olarak başlıcaz dedi , eğitimin ve hobilerin hakkında konuşurmusun dedi konuştum ve hobilerimin arasında kitap okumamı bekler gibi ne okuyosun içeriği nedir ne anlatılıyor diye sordu söyledim. Haberleri tv den mi gazeteden mi takip ediyorsun dedi telefondan dedim, türkiyenin güncel durumu ile ilgili bir haber söylermisin dedi şuan hatırlayamadım dedim, sunexpress hakkında ne biliyorsun dedi cevapladım buraya kadar ingilizceydi . Türkçe devam edelim dediler. Kabin amiri hosteslikle öğretmenliğin benzer yanı var mı ve bir kabin amirinin nasıl özellikleri olması gerekir dedi . Sonra psikolog öğretmenlikle bağdaştırarak sorular sordu . İk da neden öğretmenliği bırakıyorsun ve bir kariyer planın var mı diye sordu. Daha sonra nerde çalışmak istediğimi maaş beklentimi sordu , biz size haber vericez dedi ve bitti. 15 dk sürdü. Kabin amiri güleryüzlüydü fakat ik ve psikolog sertti . Buna rağmen gülümsedim . Dönüş yaptıklarındada sizleri bilgilendiririm. Bu sitenin bana çok faydası oldu benimde sizlere olur umarım.
30 Ocak 2019 11:15

Arkadaslar, istanbul base icin mülakata girip olumlu, olumsuz dönüş alan var mi ?

Fenci Elif Hoca
Aday Memur
30 Ocak 2019 13:51

29 ocak ankarada mülakata giren var mı? Bugün olumlu olumsuz mail aldınız mı?

neşee320
Aday Memur
30 Ocak 2019 17:35

30 ocak saw base için mülakata girdim referans için tel veya isim almadılar acaba olumsuz mu ??

baharsuu
Aday Memur
30 Ocak 2019 18:38

Arkadaşlar online ingilizce pratik soru için 5 soru ve her soru için 1 dk düşünme 2 dk cevap hakkı var demişsiniz. peki bu soruların her biri için 2 dk boyunca konuşmak zorunda mıyız. mesela örnek olarak gösterilen sorulara kendim cevap vermeye çalıştım ve çoğu 1 dk yı bile geçmedi. yani 2 dk boyunca o soruya cevap vermeli miyiz sizce? yada siz nasıl yaptınız?

Fenci Elif Hoca
Aday Memur
30 Ocak 2019 18:49

Bence yeterli cevabı vermen yeter, benimde iki dk sürmedi cevaplarım hatta bi soruda söyleyeceklerimin bir kısmını unuttum ve özür dilerim unuttum dedim ingilizce olarak, ve sonucum olumluydu
baharsuu, 5 yıl önce

Arkadaşlar online ingilizce pratik soru için 5 soru ve her soru için 1 dk düşünme 2 dk cevap hakkı var demişsiniz. peki bu soruların her biri için 2 dk boyunca konuşmak zorunda mıyız. mesela örnek olarak gösterilen sorulara kendim cevap vermeye çalıştım ve çoğu 1 dk yı bile geçmedi. yani 2 dk boyunca o soruya cevap vermeli miyiz sizce? yada siz nasıl yaptınız?

baharsuu
Aday Memur
30 Ocak 2019 18:52

online pratik sınavın nasıldı ve mülakat sürecinden bahseder misin? ingilizce türkçe vs.

Onursc, 6 yıl önce

Merhabalar. 18.04 tarihinde Antalya mülakatına girmiş ve bugün olumlu mail almış bulunuyorum.

Süreçle ilgili sorusu olanlar varsa yardımcı olabilirim.

Larry Laffer
Aday Memur
30 Ocak 2019 18:55

Speakingde 1 soru hariç normal cevap verebilmeme rağmen 10 gündür dönüş yok. Artık olumludönüş olacağını da sanmıyorum. İzmir base için girip olumlu alan niyeyse yok denecek kadar azgaliba :/

thecabincrew
Aday Memur
30 Ocak 2019 23:58

Larry Laffer, 5 yıl önce

Speakingde 1 soru hariç normal cevap verebilmeme rağmen 10 gündür dönüş yok. Artık olumludönüş olacağını da sanmıyorum. İzmir base için girip olumlu alan niyeyse yok denecek kadar azgaliba :/

Larry Laffer
Aday Memur
31 Ocak 2019 00:07

nataliaaa
Aday Memur
31 Ocak 2019 02:03

Arkadaşlar mrb bugün bana 7ocak için sınav msjı geldi.

nataliaaa
Aday Memur
31 Ocak 2019 02:06

sınava girmiş arkadaşlar bana hangi konulara daha çok çalışmam gerektiği konusunda yardımcı olursa:)

Toplam 9031 mesaj
«345346347348349350351352353354355356»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi