Editörler : F16 Gökçen
«354355356357358359360361362363364365»

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 01:35

1.78 cm boy için 85 kg fazla görünüyor.

İnternetten "vücut kitle indexi" diye aratarak uygun kilonuzu bulabilirsiniz.

7 kg kadar fazlanız var.Ama bu bir elenme sebebi değil.

Uygun ağırlığa ulaşınca tekrar başvurabilirsiniz.

galenmarekqq, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben 2 gün önce yazılı sınavı oldum ve 97 aldım ardından speaking emaili geldi ve hemen onuda yapıp gönderdim. Speaking sınavı sonunda boyumu ve kilomu sordu bende yazdım. Fakat bugun olumsuz bir dönüş aldım kilodan dolayı. Gelen emailde şu yazıyor " sevgili burak şuanda sana olumlu yanıt veremiyoruz biraz kilo verdikten sonra sürece devam edebilirsin, lütfen kilonu verdikten sonra bizimle hemen iletişime geç" Acaba ne kadar bir kilo kaybından bahsediyoruz yani kaç kilo vermem gerek bilen arkadaşlar var mı? Bir de ne kadar sürem var mesela 1 ay mı 2 ay mı? Boyum 1.78 Kilom ise 85 arkadaşlar? bilen var mı?

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 01:41

Bence sizi unutmuşlar.

Hiç beklemeden dönüş yapın kendilerine.

Gelen maili cevaplayarak durumunuzu sorgulayın.

Eğer maile cevap verilemiyorsa İK'yı arayıp sorun.

eric7cantona, 5 yıl önce

10. ay içinde başvurumu yaptım ve aynı ay içerisinde bütün sınavları başarılı olarak tamamladım.

1-2 hafta içerisinde kurul mülakatı için davet alacaksınız mailinden sonra hiçbir dönüş olmadı.

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 01:44

Eğitim Türkçe anlatılıyor fakat herşey İngilizce.

Sanırım bu dediğimden birşey anlamadınız,şöyle anlatayım.

Bir kitap düşün 800 sayfa ve herşey İngilizce yazıyor.Ama eğitim veren kişiler,eğitimi o kitaba göre anlatıyor.

Eğer İngilizce bilgin orta düzey değilse çok zorlanırsın uçuculuk hayatın boyunca.

Yüzerken can yeleği veriliyor,korkma.

duygugngr, 5 yıl önce

merhaba arkadaslar,egitimler hakkında bir bilgisi olan var mı.ingilizce mi yoksa turkce anlatımla mı geciyor.bir de benim yuzmem cok iyi degil egitimde can yelegi giyip mi yuzuyorlar.bilgisi olan varsa ve yazarsa cok sevinirim.

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 01:49

Kim dediyse yalan söylüyor,geçiş oluyor.

Tek şart ise her iki firma arasında yaptığı anlaşma gereği belli tarihlerde geçiş yapmıyorlar.

Örneğin geçen yıl Thy 31 Ağustos itibariyle geçenleri aldı.

Amaç ise şu: sezon ortasında firmalar arası geçiş olursa,çalışan kişi ayrıldığı firmayı zor durumda bırakıyor.

Ama bu anlaşma sadece Thy ve Sunexpress arasında.

Narratorgirl, 5 yıl önce
Bu hafta Sunexpress mülakatım var olumlu olursa eğer biraz SunExpresste çalıştıktan sonra Thy geçmeyi düşünüyorum ama geçiş olmuyormuş heralde bilgisi olan var mı?

Kartal.P
Aday Memur
03 Mart 2019 02:25

Merhaba Antalya için hala alım devam ediyor mu ben de müracaat ettim fakat çağrılmadım CV de görüntülenmemiş acaba CV atacağım bir yer var mı arkadaşlar bilen biri varsa yardımcı olabilir mi
fzt14, 5 yıl önce

20 Şubatta mesaj aldım, 22 şubatta online ingilizce sınavına girdim, 23 şubatta online pratik görüşme yaptım akabinde kişilik envanteri geldi hemen ve 26 Şubat için Antalya'ya mülakata çağırıldım bir iki haftaya kadar dönüş sağlanacak dendi. Bakalım Hayırlısı olsun.

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 13:37

O kadar çok başvuru var ki,İK departman için de kolay değil.

Direk maile cv göndermeniz birşeyi etkilemez diye düşünüyorum.Ama emin olabilirsiniz ki,cv hiç görüntülenmese bile günün birinde beklemediğiniz bir anda telefonunuz çalabilir.

Kartal.P, 5 yıl önce
Merhaba Antalya için hala alım devam ediyor mu ben de müracaat ettim fakat çağrılmadım CV de görüntülenmemiş acaba CV atacağım bir yer var mı arkadaşlar bilen biri varsa yardımcı olabilir mi

Dstnrgs
Aday Memur
03 Mart 2019 17:23

Arkadaslar merhaba bende ilan açıldığında başvurumu yaptım ancak dönüş olmadı bende yeni bi email açıp tekrar basvurdum yine donus yok bu dönüsü neye göre yapiyolar anlamadım. Ik yi arasak faydası olur mu? Bide bu alımlar senede kaç defa oluyor ve önümüzdeki ay olur mu bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim:) mulakati gectim şu sınav maili gelse onada raziyim yani dile çalışmaktan helak oldum:))

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 17:27

Sunexpress her yıl 1 kez ilan açar,başka da alım olmaz.

Bu ilan kapandıktan sonra bu yılın sonuna kadar bir daha ilan açmazlar.

İK'yı aramanız birşeyi değiştirmez diye düşünüyorum.O kadar çok başvuru var ki,onlar da çok yoğunlar.Arasanız bile süreç devam ediyor derler.

Ama içinizin rahat etmesi için arayın,aklınızda kalmasın.

Dstnrgs, 5 yıl önce

Arkadaslar merhaba bende ilan açıldığında başvurumu yaptım ancak dönüş olmadı bende yeni bi email açıp tekrar basvurdum yine donus yok bu dönüsü neye göre yapiyolar anlamadım. Ik yi arasak faydası olur mu? Bide bu alımlar senede kaç defa oluyor ve önümüzdeki ay olur mu bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim:) mulakati gectim şu sınav maili gelse onada raziyim yani dile çalışmaktan helak oldum:))

Pınarkks
Aday Memur
03 Mart 2019 19:59

Yılda iki kere oluyor diye duymuştum ama

yadiya, 5 yıl önce

Sunexpress her yıl 1 kez ilan açar,başka da alım olmaz.

Bu ilan kapandıktan sonra bu yılın sonuna kadar bir daha ilan açmazlar.

İK'yı aramanız birşeyi değiştirmez diye düşünüyorum.O kadar çok başvuru var ki,onlar da çok yoğunlar.Arasanız bile süreç devam ediyor derler.

Ama içinizin rahat etmesi için arayın,aklınızda kalmasın.

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 20:46

Bu ilan alımları bu yaz sezonu için planlandı.

Eğitim bitti falan derken uçuşların başlaması Mayıs ayını bulur.

Sonraki ilan tahminen 2019 ekim yada kasım ayı gibi açılır.O ilan da 2020 yaz sezonu için.

Pınarkks, 5 yıl önce

Yılda iki kere oluyor diye duymuştum ama

03 Mart 2019 20:47

LÜTFEN CEVAP KAÇ GÜNDÜR BİLEN BİRİLERİNİ ARIYORUM YARDIM BEYLER BAYANLARRR!!!

Kpss lisans-önlisans

iyi geceler arkadaşlar herkese , öncelikle forumu cok kullanmadım bilmiyorum fazla hatam olursa kusuruma bakmayın inanın ama konu acil ve kafamı fazla kurcalayan bi konu lütfen yardımcı olun bilen arkadaşlar bilgi sahibi dostlar..

durumum şudur arkadaslar, ben lisans 4.sınıf öğrencisiyim , lisans 3.sınıfta lisans kpss ye girme hakkımız vardı bende denemek için girdim denedim ve suan aynı zamanda baska bir bölümden önlisans 1. sınıf öğrencisiyim .

sorum şudur dostlar. ben lisanstan mezun olmasam (ders bırakıp) , önce önlisanstan mezuniyetimi versem verdiğim zaman önlisans kpss ye girebilir miyim ?? (bazı internet sitelerinde vs üst mertebe sınava girince bi altına girilmez vs gibi şeyler okudum böyle mi yoksa iş sadece mezuniyet durumuna mı bakar lütfen bilen dostlar yardımcı olsanız teşekkürler şimdiden herkese cok cok ...)

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 21:27

Siz konuyu yanlış sayfaya yazdığınız için kimseden yardım alamıyorsunuz.

Bu sayfa Sunexpress iş alımıyla ilgili sayfa.

Konuyu alakalı olan sayfaya açarsanız daha hızlı cevap alabilirsiniz.

besiktasmemur19, 5 yıl önce

LÜTFEN CEVAP KAÇ GÜNDÜR BİLEN BİRİLERİNİ ARIYORUM YARDIM BEYLER BAYANLARRR!!!

Kpss lisans-önlisans

iyi geceler arkadaşlar herkese , öncelikle forumu cok kullanmadım bilmiyorum fazla hatam olursa kusuruma bakmayın inanın ama konu acil ve kafamı fazla kurcalayan bi konu lütfen yardımcı olun bilen arkadaşlar bilgi sahibi dostlar..

durumum şudur arkadaslar, ben lisans 4.sınıf öğrencisiyim , lisans 3.sınıfta lisans kpss ye girme hakkımız vardı bende denemek için girdim denedim ve suan aynı zamanda baska bir bölümden önlisans 1. sınıf öğrencisiyim .

sorum şudur dostlar. ben lisanstan mezun olmasam (ders bırakıp) , önce önlisanstan mezuniyetimi versem verdiğim zaman önlisans kpss ye girebilir miyim ?? (bazı internet sitelerinde vs üst mertebe sınava girince bi altına girilmez vs gibi şeyler okudum böyle mi yoksa iş sadece mezuniyet durumuna mı bakar lütfen bilen dostlar yardımcı olsanız teşekkürler şimdiden herkese cok cok ...)

Dstnrgs
Aday Memur
03 Mart 2019 21:52

Duyduguma gore bu ay son alkmlar yapılacakmis bütün şirketler için söz konusuymuş bu durum,insan kaynaklarının nosunu bilen var mıdır acaba arastirdim ama bulamadim yine de şansımı deniycem:)

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 22:02

Bir önceki sayfada yazmıştım numarayı.

Dstnrgs, 5 yıl önce

Duyduguma gore bu ay son alkmlar yapılacakmis bütün şirketler için söz konusuymuş bu durum,insan kaynaklarının nosunu bilen var mıdır acaba arastirdim ama bulamadim yine de şansımı deniycem:)

fzt14
Aday Memur
03 Mart 2019 22:29

Benim de öyle olmuştu arkadaşıma döndüler bana dönmediler. Sebebini sormak için aradım ve boy ve kilodan dolayı olabileceğini söylediler zayıfım çünkü biraz bikaç hafta sonra CV mi onaylamışlar ve link attılar. Kesinlikle bir arayın ve sorun.

Kartal.P, 5 yıl önce

Kartal.P
Aday Memur
03 Mart 2019 23:02

Ben geçende bir numara buldum aradım biz ilgilenmiyoruz dediler ve ilgilenen yerin numarasını vermediler ben de çaresiz CV baksınlar diye beklemedeyim
fzt14, 5 yıl önce

Benim de öyle olmuştu arkadaşıma döndüler bana dönmediler. Sebebini sormak için aradım ve boy ve kilodan dolayı olabileceğini söylediler zayıfım çünkü biraz bikaç hafta sonra CV mi onaylamışlar ve link attılar. Kesinlikle bir arayın ve sorun.

yadiya
Aday Memur
03 Mart 2019 23:33

Bir önceki sayfada aramanız gereken numarayı yazdım.

Kartal.P, 5 yıl önce
Ben geçende bir numara buldum aradım biz ilgilenmiyoruz dediler ve ilgilenen yerin numarasını vermediler ben de çaresiz CV baksınlar diye beklemedeyim

Pınarkks
Aday Memur
04 Mart 2019 00:34

Benim de arkadaşıma link attılar bana atmadılar ben de sorsam bana da yollarlar mi? Benim hiç bir sorunum yok ingilizcem de gayet iyi kilom da iyi arasam bana da bakarlar mi sizce? Daha önceden ismimi vermiştim ama arkadaşlarımı arayıp beni aramadaiklarini söylemedim

fzt14, 5 yıl önce

Pınarkks
Aday Memur
04 Mart 2019 17:45

Bugün 2 kere görüntülemişler cvmi mesaj yok uygun değil miyim acaba

Kartal.P
Aday Memur
04 Mart 2019 18:04

Maalesef yine tlf cvp vermediler
Pınarkks, 5 yıl önce

Benim de arkadaşıma link attılar bana atmadılar ben de sorsam bana da yollarlar mi? Benim hiç bir sorunum yok ingilizcem de gayet iyi kilom da iyi arasam bana da bakarlar mi sizce? Daha önceden ismimi vermiştim ama arkadaşlarımı arayıp beni aramadaiklarini söylemedim

Toplam 9031 mesaj
«354355356357358359360361362363364365»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi