Editörler : F16 Gökçen
«417418419420421422423424425426427428»
15 Ocak 2020 20:30

Sizin nasıl geçmişti görüşmeniz
Sofito, 4 yıl önce
Ben de 13 Ocak'da İzmir'de girdim mülakata. Haber alırsam yazarım. Herkese başarılar :)

Sofito
Aday Memur
15 Ocak 2020 22:33

1 psikolog, 1 kabin amiri, 2 ik'dan oluşan 4 kişi karşıladı. Kabin amiri çok güleryüzlüydü, diğerleri daha soğuktu. Ben çok sakindim, üzerime gelmeye çalıştıklarında da güleryüzlü bişekilde cevapladım sorularını. Bence iyi geçti ama beklentilerini karşılayıp, karşılamadığımı göreceğiz bakalım :)
ciceklikiz, 4 yıl önce
Sizin nasıl geçmişti görüşmeniz

origamist
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:27

Arkadaşlar Merhaba;

24 Ocak'ta İstanbul'da kurula gireceğim. 24 Ocak'ta var mı mülaktta olan? İzmir için teklif ettiler. Kısaca bahseder misiniz mülakata gitmeden neler yapmam gerektiği hakkında.

BadSaid
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:51

Eğitim hayatınızı anlatır mısınız? Neden bu bölümü seçtiiniz? En yakın arkadaşınızın hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bunlar ingilizce gelen sorulardı sonra Türkçe'ye döndük

Ecemnur23, 4 yıl önce
Bir kaç İngilizce soru dediğiniz nasıl sorulardı acaba kendini tanıt ve eğitim hakkında neler sordunuz ?

hugsy
Aday Memur
16 Ocak 2020 10:10

Ben bugün istanbulda mükakata gireceğim çıkınca detaylı anlatır yardımcı olmaya çalışırım mülakata gireceklere bana şans dileyin

16 Ocak 2020 13:13

Merhaba, olumlu olumsuz dönüş alan oldu mu acaba

slartibartfast
Aday Memur
16 Ocak 2020 13:23

Merhabalar,

Daha önce kuruldan olumsuz sonuç alıp, sonraki dönem(ler)de başvurusu değerlendirilen kimse oldu mu acaba?

Dedadade
Aday Memur
16 Ocak 2020 13:34

Herkese merhaba . Mmpi testi telefondan yapılabiliyor mu ?

Sofito
Aday Memur
16 Ocak 2020 14:04

Masaüstü pc'den yapılmalı. Chrome ya da Firefox'dan giriş yapmak öneriliyor.
Dedadade, 4 yıl önce
Herkese merhaba . Mmpi testi telefondan yapılabiliyor mu ?

Dedadade
Aday Memur
16 Ocak 2020 14:10

Teşekkürler :)
Sofito, 4 yıl önce
Masaüstü pc'den yapılmalı. Chrome ya da Firefox'dan giriş yapmak öneriliyor.

hugsy
Aday Memur
16 Ocak 2020 14:58

Merhaba arkadaşlar ben az önce kuruldan çıktım.İnanılmaz iyi ve güleryüzlü insanlar gerçekten toplamda dört kişilerdi biri erkek üç kadın.Benim mülakatım çok güzel başladı espri falan yaptık kahkaha attılar güldüler baya daha sonra tek tek kendilerini tanıtıp sorularını yöneltti.İngilizcetek bir soru sordular başkaları seni nasıl tanımlar dedi.Daha sonra olumsuz ne söylerler diye sordular ben de bazen beni sıkıcı buluklarını söylediklerini söyledim.Onlar da bana hem eğlenceli hem sıkıcı olduğunuzu söylüyorsunuz çelişmiyor musunuz dedi.Ben de sınav ve iş gibi konularda çevremdekilere çok soru sorduğum için o tarz konularda beni sıkıcı bulduklarını söyledim.Başka olumsuz ne söylerler diye ısrar etti başka bir şey söyleyemedim.Olumsuz yönlerin yok diye düşünüyorsan empati yeteneğin gelişmemiş demektir dedi psikolog.Empati yeteneğini kullanarak hangi problemi çözdün bugüne kadar diye sordu sonra.Yani ordan o kadar çok soru o kadar çok şey söyledi ki gerçekten ne söylediğimi hatırlamıyorum bile.Bi de her cevapta yüzüne öyle bir ifade takındı ki hiç tatmin olmamış gibi ben her seferinde daha iyi cevap vermeliyim diye gerildim.Ağlayan bebek var susmuyor diye de rol play yaptık.Yani çıkarken aptala döndüğüm için hiçbir fikrim yok nasıl geçtiğine dair olumlu ya da olumsuz.İsteyen herkesin gönlündeki olsun herkese başarılar

16 Ocak 2020 15:06

Referans için arandıktan ne kadar süre sonra nasıl iş teklifi geliyor?

Dedadade
Aday Memur
16 Ocak 2020 18:36

Ben de 24'ünde gireceğim . Başarılar şimdiden :)
origamist, 4 yıl önce

Arkadaşlar Merhaba;

24 Ocak'ta İstanbul'da kurula gireceğim. 24 Ocak'ta var mı mülaktta olan? İzmir için teklif ettiler. Kısaca bahseder misiniz mülakata gitmeden neler yapmam gerektiği hakkında.

ihtimallerperisi
Aday Memur
16 Ocak 2020 21:38

Yeni açılan ilana başvuran var mı acaba?

Ayın 9'unda açılmış görünüyor, ben 13'ünde başvurdum.

erdal.esk
Aday Memur
16 Ocak 2020 22:10

merhaba dun ıngılızce mulakat ıcın maıl ve sms aldım 17 ocak saat 10 da ıngılızce mulakat acaba bu sınava tam saatınde gırmek zorundamıyız yoksa 1 kac gun muhlet tanınıyor mu sınavın yapılması ıcın bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılır mı acaba rıca etsem

Sofito
Aday Memur
16 Ocak 2020 22:28

Gelecek olan mailde deadline'ı belirtiyorlar. 24 saat kadar bir süre oluyor. Yani tam 10:00'da girmek zorunda değilsiniz.
erdal.esk, 4 yıl önce

merhaba dun ıngılızce mulakat ıcın maıl ve sms aldım 17 ocak saat 10 da ıngılızce mulakat acaba bu sınava tam saatınde gırmek zorundamıyız yoksa 1 kac gun muhlet tanınıyor mu sınavın yapılması ıcın bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılır mı acaba rıca etsem

erdal.esk
Aday Memur
16 Ocak 2020 22:55

cok tesekkur ederım :)

kabincrew
Aday Memur
17 Ocak 2020 10:20

arkadaşlar merhaba bende haftaya online sınava gireceğim seviye zorlayıcı mı rahat bir şekilde 50 üstü alınabilir mi preintermadiete bi seviye için , yardımcı olursanız cook sevinirim . tesekkurler

BadSaid
Aday Memur
17 Ocak 2020 11:53

Sınav çok zor değil aslında rahatlıkla yapılabilir zorlayıcı olan kısmı havacılıkla alakalı terimler olabilir belki ama onlara da biraz göz atsan yapılabilir

kabincrew, 4 yıl önce

arkadaşlar merhaba bende haftaya online sınava gireceğim seviye zorlayıcı mı rahat bir şekilde 50 üstü alınabilir mi preintermadiete bi seviye için , yardımcı olursanız cook sevinirim . tesekkurler

sevcanfa
Aday Memur
17 Ocak 2020 12:51

merhaba arkadaşlar bende sabah online ingilizce sınavına girdim sınav çok zor değil pre intermediate olan biri rahatlıkla yapabilir . akaşama da pratik ingilizceye gireceğim ama biraz korkuyorum ondan herkese aynı sorular mı geliyor acaba bilgisi olan var mı bu konuda ?

Toplam 9031 mesaj
«417418419420421422423424425426427428»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi