Editörler : gubaz
«415416417418419420421422423424425426427
02 Mart 2020 22:53

gelmedidaha

arkadaşlar bu son alımlarda kurul mülakıtından girip olumlu ve ya olumsuz mail alan var mı ?

02 Mart 2020 22:54

gelmedidaha

ben gırdım kurul mulakatına ıstanbulda ancak cevap gelmedı olumlu yada olumsuz

05 Mart 2020 10:19

hn2018
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar Ankara'da mülakata girenler ne kadar süre içinde olumlu olumsuz dönüş aldı? Surec çok uzun mu bilgisi olan yanitlayabilirse çok sevinirim

05 Mart 2020 18:09

Havada uçan poşet
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, en son açılan ilanda bütün süreçleri olumlu tamamladım. Eğitim sınıfları ve

ihtiyaç dolduğu için diğer dönemi beklemem gerektiği ve benim gibi durumda olan arkadaşları da olumlu havuzunda bekleteceklerini belirttiler. Önümüzdeki sürece dair bilgisi olan varsa yazabilir mi? Bu durumda olan kişiler tahmini ne zaman eğitime davet edilir?

06 Mart 2020 17:04

nazliixxs

Arkadaşlar merhaba, 4 martta antalyada mülakata giren ya da bu sıra mülakata girip de herhangi olumlu olumsuz dönüş alan arkadaşlar oldu mu??

15 Mart 2020 14:14

Avrupayakasiii
Aday Memur

çokta düşünmeyin arkadaşlar..bir aylık surecin sonuna geldim. maddi manevi baya hazırlık yaptım bu süreçte karsımda cok önemsemeyen bir ekip vardı. yazılıyor ya hani aradıkları özel bir şey var diye inanın çözemedim herkesin hakkında hayırlısı

15 Mart 2020 14:19

Avrupayakasiii
Aday Memur

Bu arada evet baskıyı mulakatta hissediyorsunuz ama sizin yuzunuze cok bakmıyorlar. gene de sorusu olan olursa yardımcı olurum. süreç başlayınca hemen bitiyor zaten kurulk mülakatına kadar 1 ay surdu her hafta online sınavları tamamladım. mülakatta sırket hakkında bilgi sahibi olarak gidin ve de yolcularla alakalı şöyle şöyle olursa ne yaparsın tarzında sorulara da hazır olun. kuruldan önce size yolladıkları kişisel bilgilerinizle ilgili sorular var oraya cevapladığınız seyleri mutlaka aklınızda tutun gerekirse ekran görüntünüzü alın ne cevap verdiniz diye cunku psikoloğun onunde o sayfa acık oradan soru soruyor tabii aynaya bakmayı bıraktığı zamanlarda.. gerçekten söylenecek seyler var da nasıp..

02 Mayıs 2020 04:42

itsme
Aday Memur

Bu arada evet baskıyı mulakatta hissediyorsunuz ama sizin yuzunuze cok bakmıyorlar. gene de sorusu olan olursa yardımcı olurum. süreç başlayınca hemen bitiyor zaten kurulk mülakatına kadar 1 ay surdu her hafta online sınavları tamamladım. mülakatta sırket hakkında bilgi sahibi olarak gidin ve de yolcularla alakalı şöyle şöyle olursa ne yaparsın tarzında sorulara da hazır olun. kuruldan önce size yolladıkları kişisel bilgilerinizle ilgili sorular var oraya cevapladığınız seyleri mutlaka aklınızda tutun gerekirse ekran görüntünüzü alın ne cevap verdiniz diye cunku psikoloğun onunde o sayfa acık oradan soru soruyor tabii aynaya bakmayı bıraktığı zamanlarda.. gerçekten söylenecek seyler var da nasıp..

Avrupayakasiii, 3 ay önce - Alıntıya git
Merhabalar, ingilizce test ve online mülakattan sonra gittiğiniz mülakatlarda ingilizce mülakat olmuş muydu? Demek istediğim tüm online aşamaları geçip çağrıldıktan sonraki aşamalar tam olarak nasıl? Kurul mülakatı ingilizce oluyor mu veya ona ayrı bir mülakat yapılıyor mu?
07 Mayıs 2020 01:48

TheEqualizer
Aday Memur

havacılık ne zaman düzelir beyler vala bıktım beklemekten

09 Mayıs 2020 08:25

illusia
Aday Memur

havacılık ne zaman düzelir beyler vala bıktım beklemekten

TheEqualizer, 3 hafta önce - Alıntıya git

Haziran ayında kesin olarak kademeli uçuşlar açılıyor.

21 Mayıs 2020 01:20

TheEqualizer
Aday Memur

Haziran ayında kesin olarak kademeli uçuşlar açılıyor.

illusia, 3 hafta önce - Alıntıya git

ins reis bi cıktık ücretsize kaldık mal gıbı ne gelir var ne bısey

Toplam 8531 mesaj
«415416417418419420421422423424425426427

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?