Editörler :
13 Ocak 2010 00:22   

Tutunmaya En Çok Kadınlar mı Erkekler mi İhtiyaç Duyar?

Tutunmaya En Çok Kadınlar mı Erkekler mi İhtiyaç Duyar?

Nedenleri neler olabilir?

13 Ocak 2010 09:42

ozzy_osbourne
Yasaklı

kadınlar maymun gibidir, baska bir dalı tutmadan diğerini asla bırakmaz.....

13 Ocak 2010 11:12

soulfly
Aday Memur

erkeklerde o maymunların kuyruklarına tutunmadan hayatını derleyip toplayamaz

13 Ocak 2010 12:35

(TAÇMAHAL20)
Kapalı

bayan olarak benim çok ihtiyaç duyduğum kesin... bence tutunmaya bayan erkek değilde bütün insanların ihtiyacı var.ben öyle düşünüyorm.

13 Ocak 2010 16:43

- - - - - - - - DİRİ
Yasaklı

arayan, bulmayı uman tutunmak ister.

13 Ocak 2010 16:51

ensonyüreklerölür
Kapalı

Bence kadınlar daha çok ihtiyaç duyuyorlar,nefis olarak daha zayıfız beden olarak da,kadınlar eşlerine emanet edilmiş demek oluyorki bizler daha çok ihtiyaç duyuyoruz tutunmaya...

15 Ocak 2010 10:37

kuyu_delen
Aday Memur

bayanların olduğu bu forumdaki katılımcı bayan üye sayısından belli oluyor gibi.

15 Ocak 2010 12:30

kudretsolmaz
Kapalı

yaradılış itibariyle kadınların tutunmaya daha çok ihtiyacı var.

15 Ocak 2010 13:38

kuyu_delen
Aday Memur

erkekler bu konuda neden ilgisiz?

15 Ocak 2010 13:49

mislina2
Kapalı

İçimiz dışımız ayrımcılık olmuş!

kadınlar nelere tutunur nedenleri nelerdir ya da dediğiniz gibi bu forumdaki katılımcı bayan üye sayısına neden fazla gibi konuları nedenlerini tartışmadan önce kuyu delen,

Sizce insanlar tutunmaya -kadın/erkek ayrımına girmeden- niçin ihtiyaç duyar?

Siz nelere tutunursunuz biraz bu konudan bahsedelim. Ne dersiniz?

15 Ocak 2010 16:45

gamze9
Kapalı

istatistik çalışmaları dışında bir soruyu kadın mı, erkek mi diye en çok'layarak sormayı gereksiz görüyorum. "tutunmaya kim ihtiyaç duyar" daha makul bir soru olabilir. ve bence bilinmesine daha çok gerek duyulan...

15 Ocak 2010 16:49

mislina2
Kapalı

Evet, "tutunmaya kim ihtiyaç duyar?"

daha makul bir soru. Katılıyorum.

15 Ocak 2010 16:56

Elisya
Şef

hem mizaçları gereği hem de topumsal baskılar nedeniyle kadınlar erkeklere kıyasla tutunmaya biraz daha meyyal görünüyorlar.

15 Ocak 2010 20:39

bir mağdur
Daire Başkanı

bence her iki cinsin de tutunma ihtiyacı aynıdır.ancak kadınlar erkekler kendini önemli sansınlar diye bu ihtiyacı sıkça belli edip kullanırlar.

15 Ocak 2010 21:24

kuyu_delen
Aday Memur

kadın ve erkek olarak ayrımcılık yapmak değil farklılığın neler getirdiğidir. ayrıca çocuklar, yaşlılar, hastalar, işsizler gibi konular çoğaltılabilir.

15 Ocak 2010 23:58

öslem
Müsteşar Yardımcısı

mesele erkek bayan meselesi değil bence.insan dediğimiz varlık sosyalleşmek zorunda olan bir türdür.buna istinaden de mutlak tutunmaya ihtiyaç duyar çünkü olmaması var oluş sebebine terstir.

16 Ocak 2010 21:21

fatoch
Kapalı

Ben kadınların birilerine tutunmaya ihtiyaçları olduğunu sanmıyorum.Böyle düşünenler kendilerine güvenmeyen ve yapabileceklerinin farkında olmayan gücünden habersiz ya da kısaca sırtını bir erkeğe yaslama kolaylığına kaçanlardır.

Bir bayan olarak ben evli olmama rağmen evimin ve ailemin tüm maddi va manevi yükünü taşıyorum ve bunun için sırtımı eşime yaslama kolaycılığına da hiç kaçmadım bu güne kadar..

17 Ocak 2010 20:23

edbci
Şef

fatoch, tutunmayı ekonomik olarak algılamamak lazım, zira siz çalıştığınız halde neden evlendiniz...

her ne kadar kadınlar daha meyyal görünse de iki cins eşit miktarda tutunmaya ihtiyaç duymasaydı birbirlerini sevmez, ilgilenmezlerdi. erkeklerin duygularını kadınlar kadar yansıtmayışı onların duygusal açlığının olmadığını göstermez.içinde küçücük çocuk olan dev adamlar tanırım.ki öyle de olmalı bence, insan sevilmek istediği kadar sevmek de ister.

rabbim bizi, bizim için en güzel olanı bilerek yarattı.

ayrıca her iki cinsin birbirine üstünlükleri vardır, birini diğerinden üstün gösterme çabalarına girmeye gerek yok bence.allah birbirini tamamlasın diye ademin yanında havvayı yarattı.

25 Ocak 2010 13:34

haseki34
Daire Başkanı

ikisi de aciz olduğu için ikisi de tutunmaya ihtiyaç duyar.

18 Ağustos 2010 22:42

- - OQUYUNUZ - -
Yasaklı

himaye ve şefkat erkekte, sevgi ve sadakat kadında olursa hayat daha güzeldir.

19 Ağustos 2010 21:47

vhki0637
Aday Memur

tutunmak tutunduğun dala bağlı sağlamsa sakın bırakma derim tabi öyleside kalmamış

Toplam 68 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?