Editörler : "eskiyara"Pangaea

msic
Aday Memur
25 Mart 2011 14:59

Mrb. Adıyaman Milli Eğitim'den aldığım cevapla şoka uğradım. Güya yönetici atama sonuçları Nisan ayı ortalarında açıklanacakmış. Bu kadar çok mu zor bunun açıklanması? Lütfen siz de duyumlarınızı paylaşınız.

ALİYAS
Daire Başkanı
05 Nisan 2011 09:40

arkadaşlar müdür ve müdür yardımcılığı atamaları ertelenebilir. çünkü 2009 ataması ile besni endüstri meslek lisesine atanan 3 müdür yardımcısı mahkeme kararıyla görevden alınmış ve burası açık gösterilmişti. şu anda gene aynı mahkeme kendilerini göreve iade etti. bu durumda boş kontenjanlar yine ilan edilerek tekrar başvuru alınacaktır. (tabi yapılırsa). yakında sınav olacağı belli iken adıyamanın ilan edeceğinide düşünmüyorum...

aliveli81
Daire Başkanı
06 Nisan 2011 21:13

küçük şehirlerde malesef kafalarda küçük oluyor herkes hemşericilik yapıyor.adıyaman sanki sadece adıyamanlıların.aksaray aksaraylıların vs... yabancıya ekmek yok puanlarıyla bile atanamazlar icabında bir kişi için atama açtırıp,iyi bir okulu yabancı birisi alacak diye siyasi baskı yapılıp duyuruya çıkılması engellenir.ama biz adanamıza adıyamanlı milli eğitim müdürü neden verildi demeyiz değil mi??

tisapi1
Aday Memur
07 Nisan 2011 17:01

aliyas sen nerelerdesin.uzun zaman oldu yorumların yok. son durum ne?

ALİYAS
Daire Başkanı
08 Nisan 2011 12:52

Tİsapi hocm

müdür yardımcılığı ipal olupta mahkeme kararı ile geri dönen arkadaşlar çarşamba günü ile gidip tek tercih yaptılar. bunlardan ikisi besnide aynı oklu tercih etti. diğeri ise merkez de bir ilköğretimi tercih etti. bana göre(doğru olanda bu) adıyamanın bu başvuranları atadıktan sonra kalan yerler için tekrar duyuruya çıkması lazımdır. aksi iptali gerektirir...

ALİYAS
Daire Başkanı
15 Nisan 2011 15:14

malesef adıyaman gene yapacağını yaptı.

1. mahkeme kararı ile geri dönen 3 arkadaşımızın dilekçelerini aldı fakat atamadı.

2. mahkeme kararı ile atanmış oldukları besni endüstri meslek lisesine yine 3 öğretmeni (meslekçi değiller branşçılar) atadı. bu 3 kişinin atamasıda 3 arkadaşımız gibi iptal olacaktır.

3. adıyaman geçen çarşamba günü 3 arkadaşın dilekçesini almış fakat atamalarını yapmamıştır.

yapacağı işlem çok basitti. ya bu üç kişiyi yerleştirecek ve inhada karşılarına mahkeme kararı diye yazacak ya da üç kişiyi atadıktan sonra kalan yerler için tekrar duyuruya çıkacaktı. sayın! kazım bey ne düşünmüş bilmiyorum fakat onu orada oturtmamak lazım diye düşünüyorum...

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi