Editörler : supporters.
«22232425262728293031323334

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 00:40

:)))

Sen olmussun hacı :))))

sokaktaki o kedi, 6 yıl önce

Sana özelden bir link yolluyorum malum bahsettiğim yer var ya. Linki açınca diyeceksin taş bu ya taş.

:)

Bak kırmızılanmışım. Eee dokuz köy meselesi. Bilirim genelinin ciğerini. ;)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 00:41

Yalnız başka özel bilgiler de var, bizzat bana söylenilmiş. :))

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Sen olmussun hacı :))))

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 00:43

Gitmediğim köye

Benım demem hacıt :)

Yalnız başka özel bilgiler de var, bizzat bana söylenilmiş. :))

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 00:48

Tam senlik bir yer. Ağzın laf yapıyi, kızlar da seviyi seni, daha ne duriysen? :)))

Aslında içimdeki Allah korkusu ve emirlerine itaat etme duygusu olmasaydı var ya...

Anladın sen onu.

;)

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Gitmediğim köye

Benım demem hacıt :)

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 01:08

Dedgn gbı gusel yer de

Ben rahat adamım aga

Bı ıletıyı onaylatana kdr akla karayı secyrm

Yok öle yazma

Yok soru cumlesı

Yok o yok bu

Cektım geldm tkkr parkıma

Onla mı ugrascam amk :)

Tam senlik bir yer. Ağzın laf yapıyi, kızlar da seviyi seni, daha ne duriysen? :)))

Aslında içimdeki Allah korkusu ve emirlerine itaat etme duygusu olmasaydı var ya...

Anladın sen onu.

;)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 19:12

...

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Dedgn gbı gusel yer de

Ben rahat adamım aga

Bı ıletıyı onaylatana kdr akla karayı secyrm

Yok öle yazma

Yok soru cumlesı

Yok o yok bu

Cektım geldm tkkr parkıma

Onla mı ugrascam amk :)

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 19:25

Agaa.. Ordakılerı buraya yönlendırsene yaa :))

...

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 19:29

Ben söyleyeceğim de kadınlar beni dinleyecek. Ben ne desem zıttını yaparlar.

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Agaa.. Ordakılerı buraya yönlendırsene yaa :))

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 19:33

Sen anlat aga.. Yap reklamını.. Ordakı ınsanlar daha medenı.. Gördm yanı :)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 19:39

Ama ben aynı benim.

Bunu es geçme. :))))

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Sen anlat aga.. Yap reklamını.. Ordakı ınsanlar daha medenı.. Gördm yanı :)

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 19:42

Yav sen yaz iletilerine

Öv bras felan

Yuvaya tohumu at

Nerde çimlenırse artk :)

sokaktaki o kedi
Yasaklı
09 Haziran 2018 19:44

Oturma organım ağrıyor, vaktim olsa ona masaj yaptırırım.

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Yav sen yaz iletilerine

Öv bras felan

Yuvaya tohumu at

Nerde çimlenırse artk :)

LaoS.KrateS1
Kapalı
09 Haziran 2018 19:57

Konuyu dagtma agaa

.

Mem net reklamını yapıosun

.

Ekran goruntuaunu alıyosun

.

Nete yukleyıp

Linkin i bana atıyorsun

Hadı bakıımm

.

Surdakıler

Azck medenıyet gorur nan

Fenamı :)))

Oturma organım ağrıyor, vaktim olsa ona masaj yaptırırım.

yaralı-bir-öykü
Müsteşar
09 Haziran 2018 22:50

ala ala düşündüm düşündüm ve diyecek bişey bulamadım:/

LaoS.KrateS1
Kapalı
10 Haziran 2018 00:00

Olsuun üzülmee

Şu aşamada

Düşünebiliyor olman bıle

Takdire şayan bişi :)

yaralı-bir-öykü, 6 yıl önce

ala ala düşündüm düşündüm ve diyecek bişey bulamadım:/

sokaktaki o kedi
Yasaklı
10 Haziran 2018 10:50

Yaptığım şey şimdi ne biliyor musun?

Şu Ramazan'da sakatlık yapıp 61'e yakalanmadan atlatmak. :)

Yani memurlar'a gelene kadar o oo ooo. :)

Her nedense şu Ramazan ayında bizim hatun milletini çok çekici ve güzel buluyorum. Ramazan bitince bu büyü bozuluyor ve yabancı uyruklu hanımları...

Her neyse, sapık, manyak, aptal lafından sonra bu sitede haydut da denildi bana. Li li li li li vay ben ölem bay ben nerelere gidem. :)))

Ah bu kadınlar ne zaman konuşmasını öğrenecekler ne zaman adam olacaklar? :)

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Konuyu dagtma agaa

.

Mem net reklamını yapıosun

.

Ekran goruntuaunu alıyosun

.

Nete yukleyıp

Linkin i bana atıyorsun

Hadı bakıımm

.

Surdakıler

Azck medenıyet gorur nan

Fenamı :)))

sokaktaki o kedi
Yasaklı
10 Haziran 2018 18:53

De ki:

Biz adamlığı da erkekliği de okuldan değil, atamızdan, ceddimizden aldık.

Korkusuzluğu Fatih'den,

Mertliği Metehan'dan,

Bilgeliği Selim'den,

Bittiğini sandığımızda yürekliliği Abdülhamid Han'dan, Gazi Mustafa Kemal'den aldık.

1999 yılında Hakkâri dağlarında sol kulağımın hizasından geçen kurşundan sonra ölümü de öldürdük bu sinede, şehadet için Hüda'ya kul olduk.

2001 yılında Ankara'da Necati Bey Caddesinde sokakta yatan bir balicinin savurduğu falçatasını da şahdamarımıza yiyecektik ama ecel gelmemiş belli, Allah nefes ya kulum dedi yaşamaya devam ettik.

Dört kere bıçak altına yattık, gittik kesimhaneye gelin gibi sekeleyerek, dönerken muzaffer komutan edasıyla.

Yemediğimiz hançer kalmadı, dost, akraba, arkadaştan ama küsmedik, ah etmedik.

500 bin TL mal varlığını kaybederken ah diyerek canımız acıdıysa da dilenmedik, menfaatin peşine düşmedik. Allah dedik ve ses karşı taraftan geldi "imtihan ya kul" dedi.

Kutsiyet namına, Allah'a, Peygambere, Kitaba, Anaya Babaya dil uzatmadık, uzattırmadık. Kadınları bacı bildik yan gözle bakmadık. Kıçı başı oynayan her kimse her mecrada dersini verdik. Yeri geldi daldık on onbeş kişinin arasına dayak yedik, yeri geldi bir karıncayı ezerim korkusuyla yaşadık bu inceliği.

Ağlamadık, yalvarmadık, yalaka dalkavuklar gibi şaklabanlığa soyunmadık. Üzüldük, yandı ciğer, ellerimiz titredi ama namertlik yapmadığımız gibi yapanları adam ettik, etmeye çalıştık.

Bak insanoğlu benim gibileri sevmez yüreğin. Çünkü bizden Hak söz çıkar ve bu nedenle verdiğimiz sözden dönmedik. Mutlu olacağınız diye yalanı iltifat yapıp boca etmedik. Bak insanoğlu neye inandıysak neyi doğru bildiysek Şah-ı Nakşibend rahıyla Hızır A.S.' a nasıl ben gavsıma sadıkım, seni derman bilmem dediyse, biz de sadık kaldık sözümüze. Can vermek var bu uğurda ama dönmek yok dedik, biçildik, doğrandık ama rüzgar gibi savrulmadık.

Bu boynumuz yere düşmez, anadan helal süt, babadan helal rızık yedik. Allah'tan başkasından korkmadık, yeri geldi Kürşat olduk yeri geldi Süleyman. Allah'tan başkasından aman dilenmedik, kula kul olmadık.

Bak insanoğlu sert konuşuruz, ters konuşuruz, namerde yumruğu konuştururuz, sevene nagmeyi konuştururuz, evliyaya gönlü, muhtaca açık eli konuştururuz. Yeri gelir bülbül misali kadını konuştururuz, yeri gelir kadına terbiye vermek için çatık kaşımızı. Evladı hazine biliriz, babalığı konuştururuz.

Bakmayın böyle herkes konuşur ama biz bileği konuştururuz. Ölmedik daha ama eceli konuştururuz zalime karşı.

Geldim gidiyorum ama ne eyvanım var ne de eyvallahım.

İyi bilin bizim gibileri, böyle yazar da gök gürültüsü işte arkası yok fos derler, görmek isteyen varsa kaşımın ortasında iki büyük yarık var 2013'te gezi parkı kafasındaki yüze yakın andaval anarşistlerin arasına korkusuzca daldığımızdan. Klavyede yazması kolay, ama erkeklik 250 Gr.da değil yürektedir yürekte. Yürek yedik, ama hak yemedik bu böyle biline.

Selametle...

LaoS.KrateS1
Kapalı
11 Haziran 2018 01:35

Sen napıyon yaaa

Bukdr ne yazıon hacıı

:/

Ben de mı böle olcam nan :)

De ki:

Biz adamlığı da erkekliği de okuldan değil, atamızdan, ceddimizden aldık.

Korkusuzluğu Fatih'den,

Mertliği Metehan'dan,

Bilgeliği Selim'den,

Bittiğini sandığımızda yürekliliği Abdülhamid Han'dan, Gazi Mustafa Kemal'den aldık.

1999 yılında Hakkâri dağlarında sol kulağımın hizasından geçen kurşundan sonra ölümü de öldürdük bu sinede, şehadet için Hüda'ya kul olduk.

2001 yılında Ankara'da Necati Bey Caddesinde sokakta yatan bir balicinin savurduğu falçatasını da şahdamarımıza yiyecektik ama ecel gelmemiş belli, Allah nefes ya kulum dedi yaşamaya devam ettik.

Dört kere bıçak altına yattık, gittik kesimhaneye gelin gibi sekeleyerek, dönerken muzaffer komutan edasıyla.

Yemediğimiz hançer kalmadı, dost, akraba, arkadaştan ama küsmedik, ah etmedik.

500 bin TL mal varlığını kaybederken ah diyerek canımız acıdıysa da dilenmedik, menfaatin peşine düşmedik. Allah dedik ve ses karşı taraftan geldi "imtihan ya kul" dedi.

Kutsiyet namına, Allah'a, Peygambere, Kitaba, Anaya Babaya dil uzatmadık, uzattırmadık. Kadınları bacı bildik yan gözle bakmadık. Kıçı başı oynayan her kimse her mecrada dersini verdik. Yeri geldi daldık on onbeş kişinin arasına dayak yedik, yeri geldi bir karıncayı ezerim korkusuyla yaşadık bu inceliği.

Ağlamadık, yalvarmadık, yalaka dalkavuklar gibi şaklabanlığa soyunmadık. Üzüldük, yandı ciğer, ellerimiz titredi ama namertlik yapmadığımız gibi yapanları adam ettik, etmeye çalıştık.

Bak insanoğlu benim gibileri sevmez yüreğin. Çünkü bizden Hak söz çıkar ve bu nedenle verdiğimiz sözden dönmedik. Mutlu olacağınız diye yalanı iltifat yapıp boca etmedik. Bak insanoğlu neye inandıysak neyi doğru bildiysek Şah-ı Nakşibend rahıyla Hızır A.S.' a nasıl ben gavsıma sadıkım, seni derman bilmem dediyse, biz de sadık kaldık sözümüze. Can vermek var bu uğurda ama dönmek yok dedik, biçildik, doğrandık ama rüzgar gibi savrulmadık.

Bu boynumuz yere düşmez, anadan helal süt, babadan helal rızık yedik. Allah'tan başkasından korkmadık, yeri geldi Kürşat olduk yeri geldi Süleyman. Allah'tan başkasından aman dilenmedik, kula kul olmadık.

Bak insanoğlu sert konuşuruz, ters konuşuruz, namerde yumruğu konuştururuz, sevene nagmeyi konuştururuz, evliyaya gönlü, muhtaca açık eli konuştururuz. Yeri gelir bülbül misali kadını konuştururuz, yeri gelir kadına terbiye vermek için çatık kaşımızı. Evladı hazine biliriz, babalığı konuştururuz.

Bakmayın böyle herkes konuşur ama biz bileği konuştururuz. Ölmedik daha ama eceli konuştururuz zalime karşı.

Geldim gidiyorum ama ne eyvanım var ne de eyvallahım.

İyi bilin bizim gibileri, böyle yazar da gök gürültüsü işte arkası yok fos derler, görmek isteyen varsa kaşımın ortasında iki büyük yarık var 2013'te gezi parkı kafasındaki yüze yakın andaval anarşistlerin arasına korkusuzca daldığımızdan. Klavyede yazması kolay, ama erkeklik 250 Gr.da değil yürektedir yürekte. Yürek yedik, ama hak yemedik bu böyle biline.

Selametle...

sokaktaki o kedi
Yasaklı
11 Haziran 2018 08:34

Tövbe de, senin sonun bana benzemesin. Benden dine, vatana, millete, ana babaya hayır var da gerisine ayar oluyorum ve rahat durmuyorum. Aha buraya yazıyorum bir gün bu efelenmenin sonu ya ağır bıçak darbesiyle veyahut bir kurşunun deliğiyle mezarda son bulacak. Ağır arızalı biriyim, sen kendini kurtar, beni gör kendine ders çıkar kardeşim.

Gittiğim yol, yol değil...

LaoS.KrateS1, 6 yıl önce

Sen napıyon yaaa

Bukdr ne yazıon hacıı

:/

Ben de mı böle olcam nan :)

meçhul.34
Şef
11 Haziran 2018 08:53

Günü Aydın Olsun.

Toplam 674 mesaj
«22232425262728293031323334