Editörler : crops35

Kapalı
03 Şubat 2010 01:43

Teknisyen Yardımcılığı

arkadaşlar teknisyen yardımcısı demek her işi yapar demek..

isterlerse eline balyoz alır taş kırarsın veya bulaşıkçılık yaparsın.badana boya işleri yaparsın..

1250 lira maaş alırsın. bazı kurumlar 8-5 çalıştırır bazıları 8-8 çalıştırıp diğer gün izin verir yaniş vardiyalı olursunuz. ben bu işi yapmam demek gibi bir şansınız yok. o zaman ver istifanı git burdan derler..

( bize kimse böyle anlatmamıştı onun için şiömdi yazdım ki bir gün atamanız olursa başınıza nelerin gelebileceğini bilesiniz diye)

bendevarım_82,3
Yasaklı
03 Şubat 2010 08:43

sonar kardeş o dediğini zaten özel sektörde yapıyoruz mesaili yapsak bile senin o yadığın rakamı alamıyoruz. Ben şimdi özel sektörde mesaisiz çalışarak senin o yazdığın 1.250 TL yi alabilsem ve senin o yazdığın işleri yapmaya razıyım ha bir de emekli olana kadar işim garanti olacağını bilsem KPSS ye bu kadar kafayı takmazdım.

Eminim herkes de benim gibi düşünüyordur. Önce bir atan 657 ye tabi ol ne olursa olsun üstelik teknisyen yardımcısı iken önlisans teknikerliği bitirip her şeyi süper seviyeye getirmek senin elinde

Kısacası sana bir soru.

özel sektörde sana garanti bir iş var emekli olana kadar işin garanti memur maaş artışı oranında da maaş artışı olacak alacağın net maaş da senin yazdığın gibi 1.250 TL. yapacağın iş... isterlerse eline balyoz alır taş kırarsın veya bulaşıkçılık yaparsın.badana boya işleri yaparsın..

nasılmış ... yapılırmış di mi :))

özel sektörde zaten bu işler yapılıyor herkesin şikayetçi olduğu tarafı maaşının azlığı ve işin garantili olmaması

sonar055
Kapalı
03 Şubat 2010 17:25

kardeş ben sadece 85-90 puan aldım bunun için mi aldım bu puanı diyebilecek arkadaşlara seslendim.. + istersen önlisasn istersen lisans mezunu ol.. teknisyen yardımcılığından yükselme şansın yok.. ben lisans mezunuyum ve hiç bir işe yaramadı. son 10 yıldır teknisyen yardımcılığından teknisyenliğe yükselmek için hiç bir çalışma yapılmamış.

galaksi68
Yasaklı
04 Şubat 2010 11:51

Kendi düşen ağlamaz sizlerin kafasına kimse tabanca dayayıp emniyet teknisyen yardımcılıĞINI yaz demedi çalışma şartlarını biliyordunuz VALLA BU ÜLKEDE BIRAKIN TEKNİSYEN YARDIMCILIĞINI TEKNİSYEN YARDIMCISININ YARDIMCISI OLMAK İSTEYEN MİLYONLARCA İŞSİZ İNSAN VAR Eml elektrik bölümünden 82 puan neysede 83-84-85-86 puanlarla teknisyen yardımcılığına yerleşenler acele ettiler kasımdaki alımda teknisyenliğe yerleşme ihtimalleri yüksekti yerleşmeleri bir bakıma kasımda tercih yapacaklar için iyi oldu çünkü kendi puan dilimindeki sayıları azalttılar sonar055 gardaş kasımda yeterli alım olmadı onun için teknisyenliğe yerleşmeniz zordu benim tahminim alınacak elektrik teknisyeni sayısına göre eml elektrik bölümünde mayıstaki alımda teknisyenliğin puanları 83 lere düşebilir sizin şartlarınızı bilemem ama sizin puanınız bende olsaydı ben kasım alımınıda (ki bizden yeterli alım olmadı) 2010 nun ilk alımı olan mayıs alımınıda beklerdim benimde eml elektrik bölümü mezunu olupta 84 puan üzeri puana sahip olanlara tavsiyem mayıstaki alımda teknisyen yardımcılığı yazmamaları yönünde (teknisyen yardımcılığı bize böyle anlatılmamıştı) demişsiniz bir zahmet edip forumda yardımcı hizmetler plartformunda yazışan emniyet teknisyen yardımcılarının yorumlarını okusaydınız emniyet teknisyen yardımcılarının ne işler yaptığını öğrenirdiniz

galaksi68
Yasaklı
04 Şubat 2010 14:31

Emniyet teknisyen yardımcılığına yerleşirsek başımıza nelerin gelebileceğini biliyoruz gardaş teknisyen yardımcılığı gibi ne kadar çalışma şartlarınız zor olsada yaptığınız iş işsizlikten kötü değildir bu ankarada eylem yapan tekel işçileri devlette kadrolu iş sahibi olabilmek için eylem yapıyorlar 2010 da kpss ye girecek benim tahminim 1500000 nu ortaöğretim (lise) olmak üzere 3 milyon kişi devlette iş olsunda ne iş olursa olsun diye giriyorlar dershaneler kpss adaylarını çekebilmek için krize en iyi çözüm kpss kursları sloganlarını içeren afişleri kentin heryerine dağıtıyorlar

galaksi68
Yasaklı
06 Şubat 2010 14:26

gncl

bulentgil07
Memur
06 Şubat 2010 14:52

Emniyette teknisyen yardımcılığı zor iş ama şu var şartları bilerek gelirsen fazla hüsrana uğramıyorsun.Teknisyen arkadaş var burada işe ilk geldiği gün takım elbiseyle kazma kürek çalışmış her zaman anlatır.Bir çok kuruma göre şartlar ağır ama şu varmı en kral özel sektörden çok çok daha iyidir.Herşeyden önce 657lisin.4-c lileri görüyorsunuz.Bugün 1250 lira az para değil.Son tercihler yaklaşıyor başka şansınız yoksa e bıktıysanız sınavlardan yazın ilk günler bana küfredersiniz alıştıkça dua edersiniz.Şartlarınızı iyileştirmek için çabalayın.Geçiş için uğraşın önlisansta olsa okul bitirmeye bakın,pc sertifikası alın bunlar ilerde lazım olacak belgeler.Benim çalıştığım yerde temizlik şirketinde çalışan alemanlara 700 lira maaş veriyorlar ve inanki 5 dakika oturtmuyorlar.İlk başladığım zamanlarda bende zorluk çektim günlerce galaksi arkadaşımız bilir anlattım hep ama alıştım zamanla,görüşürüz inşallah eml'li arkadaşlar bir çoğunuz son atamada yerleşirsiniz.

galaksi68
Yasaklı
08 Şubat 2010 12:31

gncl

galaksi68
Yasaklı
08 Şubat 2010 14:05

gncl

galaksi68
Yasaklı
09 Şubat 2010 20:39

GNCL

galaksi68
Yasaklı
28 Şubat 2010 12:53

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK MEMUR FORUMUNDA 1 TANE BİLE EMNİYETTE ÇALIŞAN TEKNİSYEN YARDIMCISI YOKMU YAHU

cassano
Şef
01 Mart 2010 09:35

arkadaşlar artık bıçak kemiğe dayandı iş seçme gibi lüksümüz yok teknisyen yardımcısı yada ne olursa olsun son şansımız inşallah bizden yüklü bi alım olur

naze20
Memur
01 Mart 2010 21:49

arkadaşlar ben de emniyette tekn.yard.yım... 1 sene oldu başlayalı, üstte yazan arkadaşların hepsi haklı, herkes kendi durumuna göre yorum yapıyor, işsizlikten iyidir elbette, parasıda iyi çok şükür...

ama hakkaten insanın sabır taşının çatladığı zamanlar oluyor, akşama kadar çay dağıt, temizlik yap, tamam bunlarda iş elbette, diğer yapanlarda Allah kulu, ama adam elinde pas pas olduğunu göre göre senden ayağına çay istiyor ya işte bu vicdansızlık insanın onuruna dokunuyor...

ben şahsen bu işin bunları yapmak olduğunu bilmiyordum, tercih kurbanı oldum, ama şükür halime, 2010 kpss ile yükselebilmek hedefim, Allah herkesin hakkında hayrlısını nasip etsin....

galaksi68
Yasaklı
08 Mart 2010 11:22

Gncl

galaksi68
Yasaklı
09 Mart 2010 13:29

gncl

galaksi68
Yasaklı
10 Mart 2010 13:40

gncl