Editörler : crops35

nesssliii
Aday Memur
12 Mayıs 2014 17:33

arkadaşlar belediye avukatları maaşları ve çalışma koşulları hakknda bilgi verebilir misiniz?

gkh-n
Aday Memur
16 Mayıs 2014 17:02

Belediye avukatları ilk başladıklarında suan 2700-2800 tl civarında alıyor. söylediğim rakam kadrolu avukatlar için geçerlidir.Ben de suan belediyede kadrolu olarak çalışıyorım rakamlar gerçektir yani

nesssliii
Aday Memur
16 Mayıs 2014 23:14

sözleşmeli avukatlar ve vekalet ücretleri ile ilgili de bilgi verebilir misiniz?

gkh-n, 10 yıl önce

Belediye avukatları ilk başladıklarında suan 2700-2800 tl civarında alıyor. söylediğim rakam kadrolu avukatlar için geçerlidir.Ben de suan belediyede kadrolu olarak çalışıyorım rakamlar gerçektir yani

gkh-n
Aday Memur
20 Mayıs 2014 15:38

Sözleşmeli avukatta durum farklı.Tavan ve taban uygulaması var.Eğer tavandan verilirse 3500 tl ile 3600 tl olur.Fakat tabandan verilirse 2500 tl ile 2700 tl arasında değişir. Yıllık vekalet ücreti şuan 9000 tl ile 9500 tl arasındadır.

adalet-themis
Aday Memur
27 Temmuz 2016 11:52

++

hakimliksevdalısı
Aday Memur
18 Ağustos 2016 13:55

Belediye yazılı ve mülakat sınavında ne gibi sorular sorulur daha önceden tecrübe etmiş meslektaşlarımız var Mıdır acaba?
09 Eylül 2016 16:59

Öncelikle hepinize Merhaba arkadaşlar belediyede zabıta memuru olarak görev yapmakta iken aynı zamanda Hukuk Fakültesi bitirdiğim için avukatlık stajını yapmak üzere Ben dilekçemde bu hususu belirterek istifa ettim şu an avukatlık stajının bitmesine bir ay var ve 11 ekim itibariyle belediyeye Öncelikle memur olarak geri dönüşüm için başvuruda bulunacağım bu kadar zorlu bir süreç olduğunu tahmin etmiyordum ancak Unutmamak gerekir ki yine de bakanlık bünyesinde görevli memurlardan daha avantajlı durumdayız en azından yüz yüze görüşebileceğim iz karar mercilerinin var.Benim durumumda olan ya da benzer durumda olan arkadaşlarla özellikle irtibat kurmak istiyorum bilgi alışverişi yapmamız bu konuda oldukça faydalı olacaktır belediyeye zabıta memuru olarak geri döndükten sonra ünvan değişikliği sınavı ile Avukat kadrosuna geçiş konusunda çok araştırma yapmama rağmen sınavların düzenli aralıklarla yapılıp yapılmadığını dahil keşfedemedimözellikleri ünvan ve ünvan değişikliği sınavı olsun benzer durumdaki arkadaşlar yardımcı olursaçok sevinirim. Hasan Emre Ağmaz

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi