Editörler : Lanet

geceninbi'vakti
Aday Memur
15 Mart 2010 16:02

ttnet şu aralar uygun

vınn için baz istasyonuna yakınlığın önemli

turkcemızzz
Yasaklı
15 Mart 2010 21:12

tt net soyguncunun teki. tek bildiğim bu.

tekel olarak bıze tek seçenek olarak ttnetı sunmaları cok yanlıs.

rekabet olmalı bu pıyasada da. telefonda oldugu gıbı. adamlar serbest at koşturuyor ev telf kullanmamamıza ragmen sabıt ucret odemeye devam. sozde kaldıracagız demıslerdı bunu ttnet başkanı bı gavur vardı başkanları... avrupada bole bı sey yok ama adamlar tekel olduklarından seve seve yoluyolar bızı... seve seve olmazsa dıger sekılde yapıyorlar. fahiş internet fıyatları ve gecıkmelıde avukat masraflarıyla halkı yolduklarıda epey mevcut ama bızım mıllet bıraz ahmak

k21715
Aday Memur
15 Mart 2010 23:07

avea jet modeme dikkat muğlada edge hızıyla??? bağlanıyorum videolar kaplumbağa pardon edge hızıyla geliyor adamı verem eder....

öztürk86
Aday Memur
16 Mart 2010 09:04

arkadaşlar bende eve internet bağlatcam ama kararsızım sabit hat ücreti ödemek istemiyorum ama 3g yede güvenmiyorum arkadaşmda vodafone internet vardı çok yavaştı ttnet yavaş değil ama sabit hat almadan interneti bağlatamazmıyım?

nuraygül
Aday Memur
16 Mart 2010 11:16

sabit hat şu anda zorunlu ama üç ay gibi bir süre sonra sabit hatlar iptal edilebilecek.. telekomun kampanyalarıda var şu an.. telefon sabit ücreti 3 ay boyunca 9.5; internette 4GB 9.99 bence çok uygun..

celal göbekçi
Aday Memur
17 Mart 2010 11:28

yaklaşık 5 aydır 4gb sınırmı vınn kullanıyorum. İlk zamanlarda bulunduğumuz yerde turkcell 3g'yi desteklemiyordu. Son 2 aydır destekliyor. ttneti 3 sene kullandım evde kablo modem her taraf karmakarışıktı. Şimdi internetim heryerde. Öğretmen olduğumdan dolayı yazın tatilde evimde kullanmayıpta ödediğim faturalardan kurtulacağım.

bulunduğunuz yerin 3gyi desteklemesi önemli. Onun haricinde kotayı aşmıyorsanız kesinlikle 3g daha kullanışlı ve güzel bir teknoloji..

Ayak uydurmak lazım. ttnet kullanırken 38tl ücret veriyordum şimdi 41tl falan geliyor.. o kadar da olsun. :)

silentboy
Genel Müdür
22 Mart 2011 22:37

turkcell vınn kamu tarifesi hızım gayet iyi takılıyorum;)

2005_2005
Memur
23 Mart 2011 00:11

Bir konu böyle hortlatılır işte.. TTneti savunanlar sanki koro halinde savunmuşlar.. Herhalde ordan ekmek yiyorlar.. Söz meclisten dışarı, herkesi kastetmiyorum..

ahmedi210
Daire Başkanı
20 Temmuz 2011 02:02

güncel

200570050
Şef
20 Temmuz 2011 12:09

uydunet...

esuzman
Yasaklı
22 Temmuz 2011 04:36

vınn para tuzağıdır kotayı aşarsan ocağın söner.....adsl al

Nazende*
Aday Memur
26 Temmuz 2011 18:10

Hepsi adamı sömürüyor işte

bazısı sağdan bazısı da soldan hepsi aynı anlayacağın... fazla kafa yormaya bile değmiyor...

siverekli_77
Genel Müdür
01 Ağustos 2011 10:04

arkadaşlar bağlantı hakkında pek bilgim yok benim öyel mb den gb den anlamam ben pek.... aveadan 29 liraya olan jet ten almayı düşünüyorum aylık 4 gb imiş onu alırsam eğer kotayı aşmamak için günlük en fazla kaç saat nete bağlanabilirim ve nerelere bağlanırsam sorun olmaz mesela film izleyemezmişim kotayı çabuk aşarsın diyorlar bilgi veren olursa sevinirim lütfen facebook ve mesengere girersem eğer ortalama günde kaç saat kalabilirim 4gb yi aşmamak için yani...

trablusgarp
Kapalı
06 Ağustos 2011 10:51

ttnet

Zıkkımın..Kökü
Müsteşar Yardımcısı
06 Eylül 2011 22:47

vınn kullanmayın. 3g yok 2g den bağlanıyor ve hız nerdeyse sıfır. müşteri hizmetlerini aradım 40 dakika kouştuk sorunu çözemediler. bilmiyorlar. bunların işi sadece satıp aylık haraca bağlayana kadar. senin internet bağlantın olmuş olmamış umurlarında değil. sakın vınn yanlışına düşmeyin arkadaşlar, sakın!

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi