Editörler : "eskiyara"Pangaea
08 Mart 2010 00:05

23 Nisan'da 2. sınıflar için oynatılabilecek oyunları nerden bulacağız ? :S

Arkadaşlar ben bu sene atandım. Hatta 15 ocakta. Çok yeniyim yani. İstanbulda 2. sınıfları okutuyorum

özellikle 23 Nisan konusunda çok çok tecrübesizim.

Nasıl bir oyun oynatabilirim ? ve ya nasıl hazırlıycam onlara oyun.

23 Nisan'da oynatılabilecek oyunları video şeklinde gösteren bir site var mı :(

offf ya ne yapacam ben :(

mesutm
Şube Müdürü
08 Mart 2010 20:33

yardım eden yok mu yaw :s

Z.Sadi_KULA
Müsteşar Yardımcısı
08 Mart 2010 20:35

youtube gibi video sitelerine girersen bir şeyler bulabilirsin.

09 Mart 2010 00:27

video75 e gir orda bişeyler var.yani okulların yaptıkları çalışmalar kameraya alınmış.hem indirebiliyorsun.

09 Mart 2010 08:47

iki öğrenciye aktif olarak görev verebilirsin, şiir okumak gibi.

diğerlerine de pasif kalmasınlar diye...

kızlar kırmızı puantiyeli etek giysin, aynı puantiyeli kumaştan bir taç veya kurdale saçlarına takmak için, beyaz gömlek giysinler, erkeklerde beyaz gömlek ve siyah pantolon giysin, ormancı şarkısı çalsın arkada, oğlanlar ortada sırayla sağa doğru dönsünler, kızlarda etraflarında daire oluşturarak sola doğru dönsünler, bu bizim ikinci sınıfta yapmış olduğumuz bir oyundu.ilkokul ikinci sınıf olduğu için bu çocuklar belli bir kareograf dahilinde çalışamazlar, böyle basit oyunlar bulabilirsin.çevrene sor bence onlar ikinci sınıftayken neler yapmışlar, sen ikinci sınıftayken ne yaptın?umarım yardımcı olmuşumdur.

mesutm
Şube Müdürü
10 Mart 2010 20:09

aslında ist.de öğretmenim

okulum çok kalabalık sınıfım 60 kişi

2-A dan 2-I ya kadar sınıf var. diğer öğretmenlere sordum yapsam da olurmuş. her sınıf yapacağı şeyleri yazıp 23 nisan'dan önce öğretmenler odasındaki panoya asarlarmış.

ama bizim veliler bana sordu 23 nisan'da görev verecekmisiniz çocuklara oyun olarak felan dediler. bilmiyorum dedim. yapmak istiyorum ama hiç birşey bilmiyorum

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi