Editörler : alex 10
«1190119111921193119411951196119711981199120012011202

maskov87
Başbakan Müsteşarı
16 Mayıs 2019 09:13

bir de net şekilde değil diyorsun. tamam hocam ben anladım :))

ice.man, 5 yıl önce

2.penalti net sekilde degil. Her pozisyonda oldugu gibi diagne kendini uere atıyor. Gerci terimin aliskanligidir o herkese kendini atmayi ogretir.

Savunma oyuncusu topa dokunuyor.rozede ayni anda dusen 4 galatasarayli sezonun ozeti zaten. Nasil olsa calacak diye hepsi birden burakiyoe kendini yere.

Ben olsam yeminle utanirdim sıkılırdım artik bu kadar da emek gaspedilmez diye.

Onun icin diyorum pazar gunu ayni bjk macinda olduu gibi skor gelene kadar her dusen gs li faul. Rakibe yapilan her mudahale serbest. Her faul rakibe sari. Mac 2 3 oldukran sonra gs aleyhine de tek tuk duduk cikabilir.

Hayır o degil formayi cikardi diye sari vermez gecistirirr diyordum utana sikila verdi sariyi.

karakalemsiz
Yasaklı
16 Mayıs 2019 09:28

Kıskanma çalış sen de kupa al :)))

alex 10
Editor
16 Mayıs 2019 09:58

Bülent Yıldırım'ın eyyam yaptığı derbi maçından sonra yazmışsın hocam sen bu mesajı..Allah'ın işine bak ki ondan sonra oynadığınız iki maçta da tam senin dediklerin oluyor ;))

sırasıyla;

RİZESPOR: Dünyanın en saçma kırmızı kartı çıktı.. Dakika 90 gökten bir penaltı indi..;))

AKHİSAR: Galatasaray lehine 2 penaltı ve 1 kırmızı verildi.. O uyduruk penaltı olmasa kırmızıda olmayacaktı..

--

Emre Akbaba'nın uçan tekmesine çıkmayan kırımızı karttan sonra oynadığınız 3 maç - 3 hakem;

Beşiktaş - Bülent Yıldırım

Rizespor - Serkan Çınar

Akhisar - Suat Arslanboğa

maskov87, 5 yıl önce

dün akşamla ilgili sıkıntı nedir? valla biri bana açıklasın. haksız penaltıyla mı gol attık, ofsayttan mı gol attık, rakipten haksız biri mi atıldı(necip atılmalıydı), rakibin penaltısı mı verilmedi, noldu?

vida haksız sarı gördü, luyindama'nın sarısı atlandı. bunların dışında ne oldu?

taç mı diyeceksiniz :D

maskov87
Başbakan Müsteşarı
16 Mayıs 2019 10:15

rizenin kırmızısı saçma değil ağırdı hocam. bence de verilmemeliydi.

penaltı pozisyonları ama için üzgünüm, tamamı penaltı. müdahaleler açık, şu pozisyonlar rakip lehine olsa ve verilmese zaten bu sefer de vay efendim nasıl verilmez diye başlıklar açıp, haksız şampiyon diye algı yapacaktınız hocam :)

alex 10, 5 yıl önce

Bülent Yıldırım'ın eyyam yaptığı derbi maçından sonra yazmışsın hocam sen bu mesajı..Allah'ın işine bak ki ondan sonra oynadığınız iki maçta da tam senin dediklerin oluyor ;))

sırasıyla;

RİZESPOR: Dünyanın en saçma kırmızı kartı çıktı.. Dakika 90 gökten bir penaltı indi..;))

AKHİSAR: Galatasaray lehine 2 penaltı ve 1 kırmızı verildi.. O uyduruk penaltı olmasa kırmızıda olmayacaktı..

--

Emre Akbaba'nın uçan tekmesine çıkmayan kırımızı karttan sonra oynadığınız 3 maç - 3 hakem;

Beşiktaş - Bülent Yıldırım

Rizespor - Serkan Çınar

Akhisar - Suat Arslanboğa

alex 10
Editor
16 Mayıs 2019 10:33

hocam sen kendi renktaşlarınla karıştırdın herhalde beni,

bir yıldır bu forumda her hafta başlıklar açan kim daha bunu göremiyorsan (benim sadece 1 başlığım vardır),

yıl boyu algı yapan başlıkları açan kim daha bunu göremiyorsan,

Rizede'ki dünyanın en uyduruk penaltısını ve dün Akhisar'da ki komik penaltı ve akabinde çıkan kırımızı kart konusunda senden tarafsız bir yorum beklemek sanırım fazla olur..

özellikle Rize'de ki dünyanın en saçma penaltısına sen eğer ki penaltı diyorsan sözü fazla uzatmaya da gerek yok..

maskov87, 5 yıl önce

rizenin kırmızısı saçma değil ağırdı hocam. bence de verilmemeliydi.

penaltı pozisyonları ama için üzgünüm, tamamı penaltı. müdahaleler açık, şu pozisyonlar rakip lehine olsa ve verilmese zaten bu sefer de vay efendim nasıl verilmez diye başlıklar açıp, haksız şampiyon diye algı yapacaktınız hocam :)

maskov87
Başbakan Müsteşarı
16 Mayıs 2019 10:35

uzatmayalım hocam. bırakın burada yazıp çizeyim ben. nefret kusulan başlıklara pek bulaşmamaya çalışıyorum zaten.

alex 10, 5 yıl önce

hocam sen kendi renktaşlarınla karıştırdın herhalde beni,

bir yıldır bu forumda her hafta başlıklar açan kim daha bunu göremiyorsan (benim sadece 1 başlığım vardır),

yıl boyu algı yapan başlıkları açan kim daha bunu göremiyorsan,

Rizede'ki dünyanın en uyduruk penaltısını ve dün Akhisar'da ki komik penaltı ve akabinde çıkan kırımızı kart konusunda senden tarafsız bir yorum beklemek sanırım fazla olur..

özellikle Rize'de ki dünyanın en saçma penaltısına sen eğer ki penaltı diyorsan sözü fazla uzatmaya da gerek yok..

alex 10
Editor
16 Mayıs 2019 10:41

bende onu diyorum hocam 1 senedir nefret kusan başlıkları açan sizin renktaşınız..

sen 3 hafta önce bir mesaj yazmışsın, üstüne olanlardan sonra dikkatimi çekti, bu forumun en objektif gördüğüm Galatasaraylısısın diye ama sende hepsine penaltı dedin..;))

maskov87, 5 yıl önce

uzatmayalım hocam. bırakın burada yazıp çizeyim ben. nefret kusulan başlıklara pek bulaşmamaya çalışıyorum zaten.

o.b.
Kapalı
16 Mayıs 2019 15:35

rize maçında ikinci penaltı doğru karar. birinci penaltıda hakem hata yapmıştır ama bu hatayı fark etmesi mümkün değil. çünkü vardan bakıldığı için topun oyunda olup olmadğına değil harekete bakıldığı için penaltı verildi. kırmızı kart verilmesinde absürt bir şey yok.

dünkü akhisar maçında akhisarlı en az 2 futbolcunun daha kırmızı kart görmesi gerekiyordu hakem afalladı göstermedi. dünkü maçta şaibe var diyenin futbol bilgisi sıfırdır.

rize maçına dönecek olursak. rize maçının bir hükmü yoktur. galatasaray kaybetseydi bile bu hafta ki maçı kazanan şampiyon olacaktı. yani başakşehir biz iyensin şampiyon başakşehirdir. biz yenersek şampiyon biziz. niye bu kadar abartıldı anlamadım.

bu alemde kral cimbom.

hüseyin_3232
Genel Müdür
16 Mayıs 2019 16:51

Hocam zaten sizin lehinize verilen kararları tartışmaya bile gerek yok hepsi doğru :))

Şu yorumunda bile lehinize yapılan hatada hakemi savunmaya çalışıyorsun. Ama kendi alehize yapılan en küçük hatada hakemi federasyonu suçluyorsunuz.

Rize maçında ilk penaltıda 4 GS li yerde. Oyuncular o kadar odaklanmış ki penaltı almaya rakibinin rüzgarından etkilenip düşüyorlar :)))

2 maçta 4 penaltı rakiplerede birer kırmızı kart.... Sonra Galatasaray şampiyon :)))

o.b., 5 yıl önce

rize maçında ikinci penaltı doğru karar. birinci penaltıda hakem hata yapmıştır ama bu hatayı fark etmesi mümkün değil. çünkü vardan bakıldığı için topun oyunda olup olmadğına değil harekete bakıldığı için penaltı verildi. kırmızı kart verilmesinde absürt bir şey yok.

dünkü akhisar maçında akhisarlı en az 2 futbolcunun daha kırmızı kart görmesi gerekiyordu hakem afalladı göstermedi. dünkü maçta şaibe var diyenin futbol bilgisi sıfırdır.

rize maçına dönecek olursak. rize maçının bir hükmü yoktur. galatasaray kaybetseydi bile bu hafta ki maçı kazanan şampiyon olacaktı. yani başakşehir biz iyensin şampiyon başakşehirdir. biz yenersek şampiyon biziz. niye bu kadar abartıldı anlamadım.

bu alemde kral cimbom.

16 Mayıs 2019 18:28

söz konusu GALATASARAY sa gerisi teferruattır.

maymun1234
Memur
16 Mayıs 2019 23:38

giderek antipatikleşen takım, bundaki başlıca sebep her yenildikleri maçtan sonra mhk ya gidip baskı uygulamaları ardından kendilerine atanan hakemlerin acayip performans göstermeleri. gs zaten lig de 20 den fazla şampiyon olmuş, bu hareketlere ihtiyacı yok, ama işte açgözlülük böyle şeyleri getiriyor. zaten türkiye liginden fazla şey beklememek gerek, futbol yok hep saha dışı işler. şampiyonlar ligi var da top izliyoruz allahtan

Rio0
Aday Memur
17 Mayıs 2019 07:40

Evet hakem hataları yaşandı doğru, bende Galatasaraylı bu hatalara tepki gösterdim . Ama sezon geneline baktığımda en büyük haksızlık da Galatasaraya yapıldı. Siz son 3 haftaya bakarak konuşuyorsunuz. Fenerbahçe maçında sofiye faul yapıldı gol oldu neden Beşiktaş o maçta tepki göstermedi de Rize maçında Fikret Orman çıkıp tepki gösterdi. Burdan anlaşılıyor ki bunların derdi hakemlerin yanlış kararları değil; GALATASARAY Camiasıdır. Başarısızlığını örbas etmek isteyen Fenerbahçe kulübü Galatasarayı hedef almaktadır. Hakemleri Galatasaray değil MHK atıyor ve bu hakemlerden şikayetçilerse nasıl Galatasaraya tepki olarak "Hakemlerde hata yapabilir" diye bildiri yayınladılarsa bu seferde "Hakemler hata yapamaz" bildirisi yayınlasınlar.

admehmet
Aday Memur
17 Mayıs 2019 15:58

Ooo adamlar kıskançlıkta çığır açmışlar. Bir atasözü vardır ama yazmayayım.

karakalemsiz
Yasaklı
19 Mayıs 2019 21:10

Şampiyon Galatasaray tebrikler :)))

Türkçeci0505
Başbakan Müsteşarı
19 Mayıs 2019 21:53

Bu foruma girmeme kararı almıştım. Bir istisna yapıyım dedim. İyiler daima kazanır. Sevgili Cimbomlular, 22. şampiyonlugumuz kutlu olsun. Daha nice sampiyonluklar yasayacagiz insallah. Sözlerime "kıskananlar çatlasın" diyerek son veriyorum.

Türkçeci0505, 5 yıl önce

2019'da da şampiyonuz.

foreverGS1905
Kapalı
19 Mayıs 2019 21:57

Teşekkürler hocam.. İlahi adalet her zaman döner dolaşır yerini bulurmuş!! Seneye 23. inşallah!! Şampiyonluğumuz hepimize hayırlı olsun.. Başkalarına bakma boşver, kötü söz her zaman sahibine aittir.. Bekliyoruz aramıza..

Türkçeci0505, 5 yıl önce

Bu foruma girmeme kararı almıştım. Bir istisna yapıyım dedim. İyiler daima kazanır. Sevgili Cimbomlular, 22. şampiyonlugumuz kutlu olsun. Daha nice sampiyonluklar yasayacagiz insallah. Sözlerime "kıskananlar çatlasın" diyerek son veriyorum.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
19 Mayıs 2019 22:38

tüm renktaşlara ve renktaş olmayıp da malum sebeplerden bizi destekleyenlere tebrikler. hakettik kazandık.

10 dakikada 4 gol mü attık ne :D

kutlamalara gidemedim efes maçı için. hadi bakalım büyük cimbomlu ergin hocam, sıra sende.

hüseyin_3232
Genel Müdür
20 Mayıs 2019 09:06

Başakşehir son haftalarda şampiyonluğu hakedecek oyun oynamadı kendi elleriyle verdi şampiyonluğu. Umarım önümüzdeki sezonlarda Kasımpaşa ile birlikte alt liglere düşerler.

Öyle yada böyle Galatasaray şampiyon oldu. Galatasarayı ve Galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
20 Mayıs 2019 09:42

teşekkür ederiz.

senin gibi rakibine belli bir saygı çerçevisinde sataşan ama kazanınca da tebrik eden taraftarların artması dileğiyle :)

hüseyin_3232, 5 yıl önce

Başakşehir son haftalarda şampiyonluğu hakedecek oyun oynamadı kendi elleriyle verdi şampiyonluğu. Umarım önümüzdeki sezonlarda Kasımpaşa ile birlikte alt liglere düşerler.

Öyle yada böyle Galatasaray şampiyon oldu. Galatasarayı ve Galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim.

SAVİOR ANGEL
Aday Memur
20 Mayıs 2019 11:28

:)))

Toplam 24027 mesaj
«1190119111921193119411951196119711981199120012011202

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi