Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
«1188118911901191119211931194119511961197119811991200
15 Ekim 2020 14:40

g.a.k.k.o.s23
Aday Memur

ben elazığlıyım biliyorsunuz arkadaşlar gakkos harici bir nickim asla olmadı yemin ederim, 13-14 senedir olmadı ,geçen sene dahil elazığsporlular malatyasporu sevmez ben malatyaspor düşmesini istedim bu benim hür irademdir istek bu malatya da düştü sonrası malum lig 20 takıma yükseltildi ve malatya kalınca bana olan sataşmalar sahte hesaplardan arttı , gs fb rekabeti üzerinden de çok üstüme gelinildi ben artık yoruldum gerçekten çok yoruldum. şurada hoş bir sohbet keyifli muhabbetler için varız aksini düşünen varsa lütfen yazsın benim tek amacım var şurada iyi vakit geçirmek bir tebessüm bir heyecan katabilmek hayatıma.

15 Ekim 2020 14:55

g.a.k.k.o.s23
Aday Memur

Lig yarışmasında puan hesaplamaları için yaptığım çalışma herkesin tahmini yazıp yuvarlak içine alıyorum hesaplıyorum puan durumu vs keremcem editör biliyor bana kimse yap demedi geçen sene hem arkadaşıma destek hem sizler heyecanı açısından gece 12 den 2 ye kadar uğraştığımı bilirim ben keyfimden yapmıyorum arkadaşlar canı gönülden yaptım herkesin puanını hassasiyetle hesapladım temize geçtim bunu sadece sizler için yaptım eleştri almadım Allah var, demek istediğim ben bu platformda mutluyum değerli Galatasaraylı Beşiktaşlı ve Renktaş arkadaşlarım var herkes her takımı eleştirir ama şahsa indirgendiği zaman sorun olur ben şahsım adına sizlerden özür diliyorum burada tatsızlıklarda benim hatam tahriklere çok direndim ama sonunda memleketim üzerinden bana yüklenince elazığspor başlığımı 2 senedir yazmadım adam arayıp bulup oraya bu takım hangi ligde diye başlayıp alaycı yazıları üzerine maalesef mücadelemi sonlandırdım. tekrardan affola

15 Ekim 2020 17:32

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Gakkoş hocam buraya ilk üye olduğumda ilk dikkatimi çeken kişi sizdiniz. Yaklaşık 3 yıldır forumdayım en sevdiğim üyelerden biriside yine sizsiniz.

Boşverin takmayın kafanıza.

15 Ekim 2020 17:49

g.a.k.k.o.s23
Aday Memur

Gakkoş hocam buraya ilk üye olduğumda ilk dikkatimi çeken kişi sizdiniz. Yaklaşık 3 yıldır forumdayım en sevdiğim üyelerden biriside yine sizsiniz.

Boşverin takmayın kafanıza.

hüseyin_3232, 6 gün önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim bu forumun önemli değerli ılımlı aktif bir kardeşimsiniz iyiki varsınız düşüncelerinizden sebep çok mutlu oldum bu forum sizlerle güzel

19 Ekim 2020 23:46

Alpi7
Genel Müdür

''Biz gol atınca bizim VAR'lar genelde sağlık taraması gibi oluyor. Öyle tarıyorlar bizim golleri" F.T.

Biz gol atınca ince eleyip sık dokumayın sulandırmadan golü verin gitsin ama Alanyanın verilmeyen buz gibi penaltısına VAR'a bile gitmeyin önemli olan hak hukuk değil benim her sene şampiyon olmam mı diyorsun hocam???

Ve eğer bu sağlık kontrolü ise Fenerbahçenin geçen sezon kaleci altayın kurtardıktan sonra gelişen atakta gol atmasından sonra sırf gol oldu diye (gol olmasa bir şey olmayacaktı) taaaa penaltı pozisyonunun tekrar incelenip kalecinin ayağının çizgiye basmaması kuralı öne sürülerek hem golün iptali hem penaltının tekrar edilmesi de ÇEKAP o zaman

kusura bakmayın ama hakemlerle ve dediğiniz gibi görmezden gelinmelerle şampiyon olmaya fazla alıştırılmışsınız. ''Biz gol atınca bizim VAR'lar genelde sağlık taraması gibi oluyor. Öyle tarıyorlar bizim golleri" bu cümlenin başka bir izahı olamaz.

20 Ekim 2020 01:37

ÇITAK GS
Aday Memur

''Biz gol atınca bizim VAR'lar genelde sağlık taraması gibi oluyor. Öyle tarıyorlar bizim golleri" F.T.

Biz gol atınca ince eleyip sık dokumayın sulandırmadan golü verin gitsin ama Alanyanın verilmeyen buz gibi penaltısına VAR'a bile gitmeyin önemli olan hak hukuk değil benim her sene şampiyon olmam mı diyorsun hocam???

Ve eğer bu sağlık kontrolü ise Fenerbahçenin geçen sezon kaleci altayın kurtardıktan sonra gelişen atakta gol atmasından sonra sırf gol oldu diye (gol olmasa bir şey olmayacaktı) taaaa penaltı pozisyonunun tekrar incelenip kalecinin ayağının çizgiye basmaması kuralı öne sürülerek hem golün iptali hem penaltının tekrar edilmesi de ÇEKAP o zaman

kusura bakmayın ama hakemlerle ve dediğiniz gibi görmezden gelinmelerle şampiyon olmaya fazla alıştırılmışsınız. ''Biz gol atınca bizim VAR'lar genelde sağlık taraması gibi oluyor. Öyle tarıyorlar bizim golleri" bu cümlenin başka bir izahı olamaz.

Alpi7, 2 gün önce - Alıntıya git

Tabi tabi hakem tuttu saha çamurdu kaleciniz kurtardı bahane çok sizde cimbomun gerisinden gelmeyi kendinize yediremiyordunuz

20 Ekim 2020 19:52

Alpi7
Genel Müdür

Tabi tabi hakem tuttu saha çamurdu kaleciniz kurtardı bahane çok sizde cimbomun gerisinden gelmeyi kendinize yediremiyordunuz

ÇITAK GS, Dün - Alıntıya git

valla kim yenilgiyi yediremiyor, sindiremiyor dünkü konuşmasında gördük. Resmen bizim golleri fazla incelemeyin vara gitmeyin ,kart göstermeyin şutlarımızı kurtarmayın bla bla diye ağladı ekran karşısında. Çok ezikçe bir açıklamaydı utanç vericiydi ,yıllarca nasıl milli takımın başında kalabilmiş hayret dedirtti. pirlo yıllar öncesinden şu sözleriyle notunu vermiş aslında ''taktik bilgisi olmayan bir tek direktördü ,tek oyun planı bağırıp çağırmak üzerineydi,söylediklerinden hiçbirşey anlamıyorduk.''

20 Ekim 2020 20:43

ÇITAK GS
Aday Memur

valla kim yenilgiyi yediremiyor, sindiremiyor dünkü konuşmasında gördük. Resmen bizim golleri fazla incelemeyin vara gitmeyin ,kart göstermeyin şutlarımızı kurtarmayın bla bla diye ağladı ekran karşısında. Çok ezikçe bir açıklamaydı utanç vericiydi ,yıllarca nasıl milli takımın başında kalabilmiş hayret dedirtti. pirlo yıllar öncesinden şu sözleriyle notunu vermiş aslında ''taktik bilgisi olmayan bir tek direktördü ,tek oyun planı bağırıp çağırmak üzerineydi,söylediklerinden hiçbirşey anlamıyorduk.''

Alpi7, 4 saat önce - Alıntıya git

ben günlük başarıyı kast etmedim 4 yıldız 22 şampiyonluk bir AK ,1 SK YANİ ARKAMIZDAN GELİYORSUNUZ ONU KAST ETTİM

20 Ekim 2020 20:45

ÇITAK GS
Aday Memur

Alpi7, 4 saat önce - Alıntıya git

Taktik kupası bilmeyen tenik direktör Arka arrkaya 4 şampiyonluk 1 ak ve 1 de sk alamaz

Toplam 23989 mesaj
«1188118911901191119211931194119511961197119811991200