Editörler : ayşegül bgm
24 Mart 2010 14:56

manisadaki devlet hastanelerindeki çalışma koşulları

manisadaki devlet hastanelerindeki çalışma koşulları nasıl bilgi verirseniz sevinirim.eşim hemşire olarak oraya atanacak

melabaaa
Kapalı
24 Mart 2010 17:12

nasıl atanacak KpSS de 100 tam puan bile alsa zor çünkü manisa nin personel kadrosu yuzde 120 dolu

siz orayaya naklen atanacağındanmmı bahesiyorsunuz?

nyplm
Aday Memur
24 Mart 2010 20:30

naklen atanacağından sağlık müd pcd yayınlamış devlet hastanesinde 24 merkez efendide 24 vs boş yer gözüküyor

nyplm
Aday Memur
29 Mart 2010 08:58

?????* yokmu bilgisi olan yardımcı olacak

arsimet
Aday Memur
29 Mart 2010 16:08

manisamız güzel dir. bekleriz her zaman manisa devlet hastanesi ve merkez efendi devlet hastanelerinde çalışma şartları yoğun ve zordur. bütün manisanın ve ilçelerinin yükünü taşımaktadırlar. döner sermaye olarakda 850 ile 1000 tl arası alıyorlar zannedersem. herhangi bir sıkıntı ve ihtiyacınız olursa bana mail atabilirsiniz her konuda yardımcı oluruz.saygılar.

4510
Genel Müdür
29 Mart 2010 16:54

ben cuma günü manisa devlet hastanesindeydim.annemle babam muayene olacaktı.bir gittik o ne kalabalık.mahşer yeri gibi.poliklinikler böyleyse servisler nasıldır düşünemiyorum.

doktorlar bi artist sormayın.ortopedist poliklinikte ufak çaplı bi cerrahi operasyon yaptı tenezzül edip ne olduğunu bile anlatmıyor.

bende hemşireyim dedim de ağzını açtı.

koskaca hastanede mr çektiremiyosun ya hayat'a yada dermana gideceksin.yazık ya.hastane kapısının girişine boy boy reklam asmışlar hizmet kalitelerini öven.bırakın sizi hizmet alanlar övsün.

tabi hizmet alabiliyorlarsa.

sekiz eylül hastanesi var reklam olmasın ama insanlar rahat ediyordu.işlemler kolaydı,birgünde bütün muayene tedavi vs yapılıyordu.hastada yakınıda rahat ediyordu.şimdi muayene ve tahlil kesinti payları tavan yaptığı için kimse uğramıyor hastaneye

yakında zaten manisadaki 4 hastane(devlet hast.merkez efendi,doğum evi, moris şinasi) birleşecekmiş siz o zaman görün karışıklığı.personelin çalışma koşullarını.

neyse ben hep olumsuzlukları anlattım manisada sağlıkçı olmak değil ama manisada yaşamak güzel en azından.

nyplm
Aday Memur
30 Mart 2010 08:53

tesşekkürler arsimet ve 4510 kardeş inşeallah haziran temmuz gibi gelmeyi düşünüyoruz.benim yazışmalr sürüyor.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi