Editörler : F16 Gökçen
«78910111213141516171819

umutum_024
Aday Memur
02 Haziran 2010 14:14

bir gün öyle bir zengin olursam. çağırrtracam finansbank genel müdürünü yanıma. o mülakat yapan iki kişiyide çağırttıacam yalvarın bakalım. sizi işten alttırmıyım diye onları öyle yalvarttıracam ah para ahh gün gelir bizede güler şans

bedirertan
Aday Memur
02 Haziran 2010 21:19

arkadaslar bende 3ünde girenlerdenim size sorulan soruların aynılarını banada sordular bende size yakın cvplar verdım deneyımım yoktu ayrıca acıklayım ve sonucta olumlu mail geldi beklemedeyım bıde banada anahtarlık vermedıler anahtarlıgı sorun etmeyın allah herkese hayırlısını versın bende dahil olmak üzere. UMUDUNUZU YİTİRMEYİN DERİM BENDE Bİ UMUT BEKLİYORUM ... HERKESE İYİ GECELER

Has_81
Kapalı
02 Haziran 2010 22:56

arkadaşlar torpilsiz malesef 20 de 1 iş teklifi alırsınız.bakın ben 29 kasımda iş bankasının güvenlik sınavınada girdim ve dediler ki kazandın.11 ocakta iş kulelerinde mülakat için hazır ol.bende gittim 10 kişiydik evrakları verdik form verdiler doldurduk vs mülakat odasının yanına götürüldük nasıl oldu ne oldu anlamadan bir baktım benim evrakları ayırdı ve dediki silahlı kimlik kartı geçerlilik en erken bitiş tarihi ekim 2010 olmalıdır benim kimlik ise bu tarihten 20 gün geride.üzgünüm dedi.dondum kaldım ne diyeceğimi bilemedim.cv imde her şey açık sınav daveti verdiniz kazandım mülakata gel dediniz geldim ve şimdi bunları söylüyorsunuz dedim.verdiği cevap gözden kaçmış olabilir.TORPİL VAR TORPİL

bu yollardan çok geçtim size tavsiyem adam ayarlayın yoksa benim gibi çok beklersiniz.bazı arkadaşlar torpilsiz girmiş evet olabilir bununda açıklamasını yapayım: hiç hesapta yokken acil ihtiyaç oluşur ve hemen ilk belirlenen adam ile temasa geçilir.Sizi üzmek istemem marttaki sınavı öğrenince ik çıları aradım ben 1.5 yıldır havuzda bekliyorum ve şimdi yine sınav açmışsınız neden dedim.verdiği cevap bu uygulamamız havuzu doldurmaya yöneliktir.SEN NE ZAMAN HAVUZU BOŞALTTIN Kİ DOLDURMAYA KALKIYORSUN...

Has_81
Kapalı
02 Haziran 2010 23:01

İŞ BANKASI

Sınav Sonucu Başarılı İSTANBUL Katılmış olduğunuz Özel Güvenlik Görevlisi alım sınavının yazılı sınav uygulaması sonucunda ilgili sınavın mülakat aşamasına davet edilmeye hak kazanmış bulunmaktasınız. Mülakatta başarılar dileriz. Sınav Sonucu Başarılı

Mülakat Sonucu İSTANBUL Aday değerlendirme dışı bırakılmıştır. Mülakatta Değerlendirme Dışı Bırakıldı

mumin053
Memur
02 Haziran 2010 23:54

benim anladığım en önemli ama en önemli faktör tacrübe...daha önce bankada çalışmamış hadi bankada çalışanı bulması zor ama güvenlik işi yapmamışa direk kafadan zaten siliyorlar...soru falan öylesine...yani tecrübemiz yoktu ama bu mülakat bana bi tecrübe oldu...bi daha girersen tecrbe var diycem...atarım bi yeri...böyle olmadı bari onu deneriz...umutsuzluğa devammmm...

mbezirci
Aday Memur
03 Haziran 2010 11:48

arkadaşlar gördümkü arada bir hayal kuranlar var.Diyorumki bir sözle " Namık kemal ne demiş: Hayal Kuranı Bir Kere,Kurmayanı İki Kere" o yüzden hep beraber hayal kuruyoruz. devam arkadaşlar hayallari kurmaya :) bu anahtarlığa ciddi ciddi takıldım. oradaki bir arkadaş banada vermediler olumlu mail geldi dedi. ne yazıyordu mailde bi yaabilirse sevinirim.BEDİRERTAN kardeşim o maili bi kopyalayıp yapıştırırmısın?

penthesilei
Aday Memur
03 Haziran 2010 15:28

finansbankın sesi soluğu çıkmıyo

almanya42
Aday Memur
03 Haziran 2010 18:16

mrb arkadaşlar ben ilbey zade...geçen hafta ülakata girdim sonucu merakla bekliyorum hayırlsı artık.açıklansada bi rahatlasam...

selamlar...

Has_81
Kapalı
03 Haziran 2010 23:27

mbezirci

Bankamıza başvurunuzun ardından gerçekleştirdiğimiz görüşme sonucunda, özgeçmişiniz olumlu aday havuzumuza değerlendirilmek üzere kaydedilmiştir. Başvurunuz sırasındaki kişisel bilgilerinizi değişmesi durumunda belirtmiş olduğunuz bilgilerinizi (mail, telefon, adres gibi) güncellemeyi lütfen unutmayınız. Finansbank?a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FİNANSBANK A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Grubu

Has_81
Kapalı
03 Haziran 2010 23:29

hayal kurmaya başla bence :)

bedirertan
Aday Memur
03 Haziran 2010 23:36

mbezirci karrdesim mail altta yazıyor ayrıyeten kımseyıde tanımıyorum burda yalan soleyecek halımde yok has81 kardesımızde yazmıs mailin aynısını sana ıyı oku olurmu belkı anlarsın ayrıca banada anahtarlık vermedıler madem hayal etmeyecektın madem bu kadar hafife alıyorsun nı9ye okadar masraf edıpte gırdın bu mulakatlara demekkı senınde hayalın de var demi umutlusunda hemde bızden daha cok umut baglamısındır buna. ayrıca soyleyeyım ben gercekten ıstıyorum olmasını boyle bı yerın ve hayal etmeyede devam edecem şairlerinde ne dedıgı benı ılgılendırmez. ben orayı umut ederkende calısmıyorum boştayım etmezkende bırakında kendımızı barı uzmeyelım...

Bankamıza başvurunuzun ardından gerçekleştirdiğimiz görüşme sonucunda, özgeçmişiniz olumlu aday havuzumuza değerlendirilmek üzere kaydedilmiştir. Başvurunuz sırasındaki kişisel bilgilerinizi değişmesi durumunda belirtmiş olduğunuz bilgilerinizi (mail, telefon, adres gibi) güncellemeyi lütfen unutmayınız. Finansbank?a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FİNANSBANK A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Grubu

bedirertan
Aday Memur
03 Haziran 2010 23:40

almanya42 insallah senınkıde olumlu olur hayırlısı ısede olsun herkes için.

Has_81
Kapalı
03 Haziran 2010 23:48

arkadaşlar şuanki türkiyenin durumu ve işsizlik hat safhada yani açıkçası banka da çalışmak ayrıcalıktır ama keşke başka dolaplar dönmese.siz hayalini kurun elbette ve bir alternatiftir her fırsatı değerlendirindin allah birinde çalışmayı nasip eder inş.

almanya42
Aday Memur
04 Haziran 2010 12:40

bedri kardeş saol bakalım bekliyoruz....

mbezirci
Aday Memur
04 Haziran 2010 13:04

bedir kardeşim ben hayali kötü amaçlı söylemedim espri olsun diye söyledim.tabiki bende çok istiyorum.bakalım hakkımızda hayırlısı. iyi olan kazansın :)

walconte
Aday Memur
04 Haziran 2010 14:19

arkadaşlar beklemeye devam :-)

Has_81
Kapalı
04 Haziran 2010 21:41

mülakat sonucu alan ve aranan varmı nerde forum dakiler arkadaşlar bildiklerimizi paylaşalım

umutum_024
Aday Memur
04 Haziran 2010 22:26

bir gün öyle bir zengin olursam. çağırrtracam finansbank genel müdürünü yanıma. o mülakat yapan iki kişiyide çağırttıacam yalvarın bakalım. sizi işten alttırmıyım diye onları öyle yalvarttıracam ah para ahh gün gelir bizede güler şans

Has_81
Kapalı
05 Haziran 2010 14:38

Tatile mi çıktı millet :)

sessizkalmayin
Aday Memur
05 Haziran 2010 20:35

has 81 sen formu iyi takip ediyorsun mülakatı kazananlar adres yerlerine göremi çağırılacaklar vede yeni açılan bir şubeye kaç hafta önceden çağırırlar

Toplam 367 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi