Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Nisan 2010 20:28   


kpss çözümlü matematik soru bankası

slm arkadalar kpssye hazırlanan tüm arkadasla kolay gelsın oncelıkle.ben çeko mezunuyum bana kpss matematık çözümlü soru bankası tavsıye edebılır mısınız sızce en ıyı çözumlu matemtık sorubankası hangısıdır.cevaplarsanız çok sevınırım. ılgınız için simdıden tesekkurler.

05 Nisan 2010 20:30

elbim
Kapalı

ben pegemden çalışmıştım güzeldi soruları

05 Nisan 2010 20:33

keles2775
Aday Memur

çözumlu soru bankası deıl mı?

05 Nisan 2010 20:55

elbim
Kapalı

matematikte pegemi beyeniyordum ama yargıdan da çok çalıştım yargının çözümlü soru bankası vardı pegem tek matematik değildi ama ..

05 Nisan 2010 22:23

dila108
Genel Müdür

çözümlü soru bankası pek yok gibi en azından ben bulamadım cevaplı hep ama bize hocamız güvenderi tavsiye etti oda baya bi temelmiş yani hiç bilmeyene iyi bi anlatım okadarki bana ilkokul hayat bilgisi kitabını hatırlattı :)) ben ondan çalışıyorum her konun arkasında üç tes var biri çözümlü oluyo o işini görebilir kolay gelsin ama kpss değil ygs aldım :))

05 Nisan 2010 22:45

&&&+++&&&
Kapalı

irem yayınlarının çözümlü soru banksı güzel.ayrıca asil yayınlarının matematğide soru çözme tekniğini geliştirme açısından fena değil tavsye ederim....

06 Nisan 2010 09:44

gülsünyt
Kapalı

slm ben tavbsiye üzerine celal aydın yayınlarının çözümlü kitapcık oss matematık fasikullerinden çalıstım ve cok faydasını gördüm.konu konu fasikul şeklınde ve her konudan en az 10 adet çözümlü test var bütün soru tipleri mevcut yani tavsiye ederim..

ayrıca ztv de anlatan matematıkcıde cok fazla soru çözüyor ve yöntemi oldukca güzel.ztv.com.tr

06 Nisan 2010 23:34

keles2775
Aday Memur

pekı arkadaslar uzman karıyerçözumlu matematık nasıl bılgınız var mı yada kullanan .hepınıze ayruıı ayrı tesekkur ederım

07 Nisan 2010 00:25

sevdallinka83
Daire Başkanı

matematiği kötü olan arkadaşlar benimd ekötü idi.. ygs kitabı aldım güvenderin en son çıkanı..içindeki soruları anlatan dvd si de var.. o kitabı bitiren kpss kitaplarındaki soruları çatır çatır çözer valla.. ben faydasını gördüm tavsiye ederim..kpss kitapalrında da ihtiyaç tam kpss tarzı diğerleri zorlayarak iyi olduğunu sanıyo ama zor olması iyi olacağı anlamına gelmiyo...

07 Nisan 2010 12:11

gorkem_nalbant
Müsteşar

uzman kariyer matematik çözümlü soru bankası.ordaki soruları öğren matematik biter.

07 Nisan 2010 13:30

dila108
Genel Müdür

evet bende güvender ygs aldım ilk başta biraz güldüm endime biraz ilkokul kitabı gibi ama çok güzel anlatmışlar çözümleride var valla matematikte kpss kitabı almayı düşünmeyin bence bildiiz soru kalıpları var konular hep aynı temeline indinizde bu kitap çok yardımcı olucak dvd de var evet fakat ben onu izleyemedim çünkü bilgisyar açmadı dvd yi sen izledinmi sevdalinka çok yararlıysa ben onu vcd ye çevirttireyim bari

07 Nisan 2010 15:39

notbodybutsoul
Aday Memur

Matematiği zayıf olanlara önerim İLK AKRE KONU ANLATIMLI MATEMATİK KİTABI.Kitap coğrafya öğretmenim olan Bekir Oktay tarafından sözelcilerin sıkıntıları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş 3 yıllık bir emeğin sonucunda ortaya çıkan bir kitap,ne nereden geldi nasıl öye oldu gibi matematiği zayıf olan arkadaşların her türlü sorusuna yanıt veriyor,alan arkadaşlarım çok memnunlar,olgunlarda işler kitabevinde satılıyor,15-1 tl olması lazım fiyatı,avsiye ederim.

07 Nisan 2010 17:50

keles2775
Aday Memur

arkadasla r yok mu baska çözumlu matematık soru bankası kulannan tavsıye edebılecegı bır yayın evı

bır de yedı iklı mı duydum kullanan var mı

yada kralkızı nı ama dataylar yazarının bırısı aynı datatnınkını begenmedım

07 Nisan 2010 18:23

nunu
Kapalı

bende celal aydının konu konu hazırlanmış çözümlü lgs kitapçıklarından çalışıyorum, çok açıklayıcı ve soru tipleri çok çeşitli, biraz kpss formatının üzerinde gibi ama ordaki soruları çözebilecek seviyeye gelen kpss'de soru kaçırmaz heralde, tavsiye ederim...

07 Nisan 2010 20:33

ah memur olsm_sevinç
Genel Müdür

selam arkadaşlar, celal aydının çözümlü dergilerini nerelerden bulabiliriz. (izmir den) kırtasiyelerde mevcut mudur? konak da yada başka yerde????

saygılar...

08 Nisan 2010 10:05

jacqueline
Daire Başkanı

ihtiyaın konu anlatımlısına çalıştım, data nın çözümlü soru bankasını aldım ama ikisini pek beğenmedim açıkçası.daha sonra uzman kariyer in çözümlü soru bankasını aldım onu beğendim değişik ve pratik çözüm yolları var,bazı sorularda hatalar da yok değil ama her kitapta hata olduğunu düşünürsek ihtiyaç ve data dan daha iyi diyebilirim.

28 Mayıs 2010 09:57

neroyeni
Aday Memur

valla tarih öğretmeniyim 4 yıldır sınava giriyorum. matematik başımın belası. bu sene ilk arke diye bir yayının matematik kitabını arkadaşımdan görüpte aldım şu anda 8 ile 10 net arsı yapabiliyorum. benim gibi adama çok bile valla tavsiye ederim.

28 Mayıs 2010 11:57

ertan02
Şube Müdürü

ben yargının soru bankasını çözüyorum şu anda pek benğenmedim burdan okuduğum kadarıyla uzman kariyer iyiymiş bunu bitiriyim onuda deneyecem

26 Şubat 2012 15:51

iktisat_07
Aday Memur

Kpss kariyer yayınları iyi diyorlar ama çözümlü matematik soru bankası var internetten baktım iyi mi kötümü bilmiyorum kullanan veya tavsiye eden kimse yok mu özellikle problemlerde anlatımını bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum

26 Şubat 2012 20:25

Esma7777
Şef

İktisat 07

Bahsettiğin uzman kariyer çözümlü soru bankası ise, bende var. Matematik bilgin orta ve üzeri ise faydalı ama matematik temelin azsa zorlanacağın bir kitap bence. Bir konudan 3 ya da 5 er adet testleri oluyor hepside detaylı çözümlü oluyor.

Matematik için çözümlü soru bankalarının hepsi faydalı olacaktır heralde, data nın da gördüm çözümlü soru bankası var ama ben uzman kariyeri almıştım. Uzman kariyer için forumda kolay yazan daha çoktu ben araştırırken ama dediğim gibi bana kolay gelmedi. Son testleri zor olan bir kitap.

04 Mart 2016 14:01

elify28
Aday Memur

Kolay yoldan matematik 3 kitaplı seti var fem akademi yayınlarının bana da bir arkadaşım vermişti bundan çalış diye,konuları anlatırken soruları çözümlü veriyor,bir konuda çok sayıda ve çeşitli örnekler vermiş çok beğendim. Matematik temeli olan biri için belki basit gelebilir ama benim matematikte temel sorunlarım olduğu için benim çok işime yaradı.Hatta her gün matematik çalışasım var ve çalışıyorum.Sevdiğim tek matematik kitabı belkide..İlkokul ortaokuldakilerden sonra :))

Toplam 23 mesaj
 
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?