Editörler : crops35

Yasaklı
16 Nisan 2010 13:25

Scanerdan taratacağım evraklar...

ARKADASLAR ÇALISTĞIM İSYERINDE ETKINLIK OLMASI VE SINAVLARA GİRMEM YÜZÜNDEN BAZI EVRAKLARI TARATTIRAMADIM..ARKADASLARIMIN İSTEDİĞİ EVRAKLAR VAR TARATTIRACAĞIM EVRAKLAR SU.. BEKLEYEN ARKADASLARA..

1. AYDIN İLİNDE KENDİ KURUMUNA DAVA ACIP 40 +40KAZANAN ARKADASIMIZIN OLUMLU EN YENİ KARARI.

2.TEDASCI ARKADASLAR İÇİN.. TEDASTA EK ÖDEMELERIN ÖDENDIĞI VE DAIR MAASNAKIL İLMUHABERİ EKLENDIĞINE DAİR EVRAK VE YAZISMALARI.

3.TÜRK TELEKOMUN KAPSAMDISI İKRAMIYE İÇİN 2473 SAYILI YAZISI.

4.DANISTAY IDARE DAVALARI KARARLARI.. BUNLAR ADANA İLİNDEKİ AVUKATIN MAASNAKIL İLMUHABERİNİ TELEKOMUN DÜZELTMESİ İLGİLİ DANISTAY 5. DAIRE KARARLARI..BUDA YENİ..2 KARAR VAR HATTA...

5.YİNE ADANA ILINDA KAPSAMDISI KAPSAMIÇI İKRAMIYE ALAN 2. TİP SÖZLESMELİ K.DISI ARKADASIMIZIN 1378.00 TL LIK KAZANIMI.YARGITAYA DOSYA GİTMEDİ..ZİRA İS MAHKEMELERİNDE BU YIL SANIRIM MİKTAR 1430.00 ALTINDA İSE YARGITAYA GİDİLMİYOR..

6.YINE ADANA ILINDE AYNI KONU İLE İLGİLİ DİĞER KAZANIM KAZANIMI VAR..BU EVRAK GELECEK...

gozlem
Yasaklı
16 Nisan 2010 13:32

7. HARAMMY36 ARKADASIMIZ TEKNİSYENLİK ÜNVANIYLA İLGİLİ KARARINI BANA GÖNDERİNCE ONUDA ARKADASLARIMA GÖRDERECEĞİM..TESEKKÜRLER...

harammy36
Şef
16 Nisan 2010 16:27

gözlem hanım yaptıklarınız için teşekkürler muahkeme kağıtlarım postada elime geçer geçmez paylaşırım nasıl ünvan alınacağının prosödürünü biliyorum şimdi belgeleri bekliyorum bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesiyle hareket ediyorum sizin gibi hakları için savaşan insanlar oldukça azmim ikiye katlanıyor başaracağımıza inanıyorum tek. yrd. arkadaşlar bana ulaşırlarsa yardımcı olurum hoşça kalın [email protected]

saab61
Aday Memur
16 Nisan 2010 17:15

Umutlu yazılar yazılıyor ama kazanılmış kesinleşmiş davalar varmı?Bizde 2.tip sözleşmeli gectik.maaş ilmühaberimize yazıldı denge tazminatı ödenmedi diye ama kurum ödemedi.Kimi mahkemeye vereceğiz.Kesinleşmiş evrak varmı[email protected] gönden olursa iyi olur.

gozlem
Yasaklı
17 Nisan 2010 18:25

saab061..gonderdıgım evrakları ıncelersenız gercek olan var olan kazanımlaro gorebılırsınız..telekoma dava acılıp kazanılan ve calıstıgı kurumda dava acıp kazanan ornekler gonderdım aldınız sanırım.zıra maıl adresınızde aynlıslık vardı..ulasmadı ıse bana ıletın evrakları tekrar atayım.bırde statunuze uygun evrak var ve acmayı du sundugunuz dava var ıse yanı hedefınız var ıse bunlarla ılgılı kararlarıda gonderebılırım...burda varolan ve kazanılan evraklar zerıne bılgı ve belge alısverısınde buluyoruz..umut dolu yazmadıgımız ve yazamadıgımız davalar sunlar..

1.kıdem tazmınatı kazanılsada yargıtay bozdu..

2.ıse ıade..yenı telekomdan ayrılan ve avukatların kıdem ıcın basamak oldugunu soyleselerde kazanım yok.. kazananlarıda yargıtay bozdu..

3. doner sermaye ...saglık bakanlıgında calısan arkadslarımızın actıgı bu davayı kazanamadı ve yargıtay onadı..

4.40 larda hakımlerın bakıs acısı farklı ılerde farklı sekıldede cıkabılıyor..aydın ılı bu konuda olumlu kararların merkezi

gıbıydı..ama ne oldu..olumlu karar veren bır hakım yerdegısıklıgı ıle gıttı..yenı bır hakım geldı artık evraklarda puruz buluyorlar bu olaylar kırılmak ıstenıyor..adlıyede calısan bır arkadsın dava ornegı bıle ıade edılmıs.. tebellug tarıhı vs.. yok dıye dosya ıade edılıyor..

gozlem
Yasaklı
20 Nisan 2010 07:53

selam harammy36..

danıstay kararınızı (teknısyen unvanı )dun maıl adresıme gonderdıgınız ıcın cok tesekkur edıyorum.. tebrıkler..

harammy36
Şef
20 Nisan 2010 08:24

günaydın gözlem hanım size email attım fakat arkadaşlarım güzel taratmamışlar bu gün elime geçerse tekrar taratıp size email atarım şimdi inceleme fırsatınız olduysa tek. yrd. davasında çok farklı sonuçlar çıkıyor dün telekom avukatıyla görüştük karar ellerine geçmemiş geçerse zorluk çıkarmayacağız yeni maaş ilmühaberini verceğiz dediler buda bize yeter sizleri görüşmelerden haberdar ederim kolay gelsin

harammy36
Şef
20 Nisan 2010 08:29

gözlem hanım başka davalarda olmayan bizde 4.5.7 maddenin iptali diyor ya biz o maddeleri iptal için dava açtık iptal oldu onun için avantajlı konuma geçtik diğer arkadaşların davaları bizden önceydi ya o maddeler engeldi onlara bizim davanın gidişatına göre arkadaşlarıda yönlendiririz

gozlem
Yasaklı
20 Nisan 2010 13:06

selam harmmy36.. evrakları yazıcıdan çıkarttım bıraz bulanık ama yınede okunuyor bazı kısımlar harıç..simdi sizden bır rıcam var..danıstaya temyize giden o kazandığınız kararıda bana mail atarsanız..onanan kararınızı net olarak görmeme yardımcı olursunuz..tesekkürler...

gozlem
Yasaklı
22 Nisan 2010 07:12

herkese selam..scanerdan tarattıgım evrakları danıstay kararı ,2473 sayılı yazı kapsamdısı ıkramıye ( 13aylık fark)alan calıstıgı kuruma dava acıp kazanan arkadsımızn evragı tarattırıldı.tedascı arkadslardan onumuzdekı haftaya kadar musaade ıstıyorum...maıl adresı bende olan arkadslara maıl adreslerıne atıyorum..basarılar...

bu arada harammy arkadsıma cok tesekkur edıyorum..ıkıncı kez nedenmı dıyaceksınız dava kararı ılk bana gonderdıgınız ıcın..zıra tuncay ulker arkadsım kararı benden ıstedı..bu ortak paylasom ve mucadelede harammyarkadsımızın kazanımından dolayı tebrık edıyorum darısı tuncay ulker arkadsımıza..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi