Editörler : crops35
17 Nisan 2010 10:26

kpss'ye hangi kaynaktan çalışmalıyım ???

arkadaşlar ölisans olarak giricem sınava.bana yardımcı olurmusunuz yeni başlıycam çalışmaya hangi kaynaklardan çalışmalıyımm??

gamze88
Şef
17 Nisan 2010 11:35

arkadaşım benim elimde şu an yargı ,fem akademi,yediiklim ve ihtiyaç var ama ben en çok ihtiyaçtan çalışırım yinede sen bilirsin ama bence ihtiyaç güzel

gıcıkoluyorum84
Aday Memur
18 Nisan 2010 12:43

tesekkr edrm gamze saol.arkadaşlar yorumlarınızı beklıyorum bana yardımcı olun lütfen!!

kelebek387
Memur
18 Nisan 2010 15:27

bendede yargı ve yediiklim var bide netten destek alıyorum.iyi çalışmalar

takomoko
Aday Memur
18 Nisan 2010 16:06

bence arkadaşım türkçe matematik coğrafya geometri yi tek yayından çalış çünkü bu derslerde konu belli kural belli yanı her kitapta aynı şeylar yazıyor ama tarih ve anayasa için farklı yayınlara bak derim çünkü tarh ve anaysa yı farklı yayınları okuyup onları bir defterde toplarsan ancak o şekilde başarılı olursun tabi bu benim yontemim tavsiyem ben o şekilde yaptım ve atandım inşallah sende başarırsın

takomoko
Aday Memur
18 Nisan 2010 16:13

birde unutmadan soru yapısı olarakta farklı yayınlara bak farklı yayınların deneme sınavlarına girmeni tavsiye ederim tek yayına bağlı kalırsan o yayının soru kalıplarını öğrenirsın farklı soru kalıplarında başarısızlığa urarsın onun için her zman çeşitli soru tıpleri bul derim

20 Nisan 2010 00:53

ıhtıyac yayılnlarının kıtapların dan hazırlanıyorum ben daha once yedııklım yayınlarından calıstım ıkısı arasında secım yapmam ıstenılırse ıhtıyac derım soruları anlatım seklı denemelerı gecmıs donemlere aıt sınav soruları cok guzel

Allah yardımcın olsun

atgözü
Aday Memur
20 Nisan 2010 10:05

Şahsen yediiklimi tavsiye etmiyorum. 50 soruluk testte 40. sorunun cevabı yok cevap anahtarında. bir kaçtane de sırf soru olsun diye verilmiş sorlar var.Bu verdiğşm örnek sadece 200 soru içerisinden!

İhtiyaca gelince yayınladığı kaynakları komple çöz derim..

gıcıkoluyorum84
Aday Memur
21 Nisan 2010 10:22

teşekkür ederim arkadaşlar hepinize

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi