Editörler : F16 Gökçen
«10111213141516171819202122

Üsküdarlı_34
Aday Memur
21 Mayıs 2010 16:34

güncel

cantürk54
Daire Başkanı
21 Mayıs 2010 16:37

bu sonuçlar tam olarak ne zaman açıklanır ya bilen yokmu şunu 15 hazirana kadar beklicez herhalde güvenlik soruşturmasını falanda mülakat sonuçlarını açıklamadan mı yapıyolar

cantürk54
Daire Başkanı
21 Mayıs 2010 22:07

pardon yanlış yere yazmışım :-)))

barakhan
Aday Memur
24 Mayıs 2010 11:53

arkadaşlar iç kontrolör yardımcılarının maaşını tam olarak öğrenen var mı aylık 2000 diyende var 3000 i bulur diyende ???

f3536
Aday Memur
25 Mayıs 2010 09:44

arkadaşlar bu güvenlik soruşturması neleri kapsıyor,neler,nerelerden araştırılıyor bilgisi olan varmı?

Üsküdarlı_34
Aday Memur
25 Mayıs 2010 11:44

f3536 güvenlik soruşturması senin hakkında herşeyin incelenmesidir. ailen yakın akrabaların ne iş yapar nerede oturur senin çevren nasıldır.Tabi emniyetten da bilgi alınır.

Üsküdarlı_34
Aday Memur
25 Mayıs 2010 11:47

Bu arada arkadaşlar mülakattan sonra lütfen burada diğer arkadaşları bilgilerelim, en azından heyecanımızın bir nebzede olsa azalmasını sağlarız. Herkese mülakatta başarılar dilerim. Allah gönlünüze göre versin.

Üsküdarlı_34
Aday Memur
26 Mayıs 2010 17:24

Bugün mülakata giren arkadaşlar,mülakatta neler oldu neler soruldu?Mülakatınız nasıl geçti?merakla bekliyoruz..

sbky_murat
Aday Memur
26 Mayıs 2010 23:00

arkadaslar eve yeni geldim bugundu mulakatim cok kastilar beni ekonomiyle ilgili enflasyon orani orumcek agi teoremi falan sordular ziraatin sayisal verilerini sordular bilmiyorum hicbirsey belli degil ama rahat olmaya calisin

musbag
Daire Başkanı
26 Mayıs 2010 23:59

Kompozisyon yazdırma olayı oldumu servis görevliliğinde ki gibi biraz detayları aktarırmısın rica etsek saolasın bi sen yazmışsın şimdiden tşk

sbky_murat
Aday Memur
27 Mayıs 2010 08:59

kompozisyon yazma yok sadece mulakat var arkadaslar

Üsküdarlı_34
Aday Memur
27 Mayıs 2010 10:38

sbky_murat çok teşekkür ederiz burada bizimle paylaşımda bulunduğun için ancak merak ediyorum arkadaşlar niçin hala kimse birşey paylaşmadı. Birçok giren arkadaş var sadece bir kişi bilgi veriyor.Başkalarına her konuda bilgi sorarken yardım isterken iyiyiz fakat iş başa düşünce biraz bencil davranıyoruz gibi.

sbky_murat
Aday Memur
27 Mayıs 2010 16:30

arkadaslar mulakata giren arkadaslar nerdeler kimse birsey paylasmio ?

sbky_murat
Aday Memur
27 Mayıs 2010 19:18

bugun mulakata giren arkadaslar nerdeler cok sessiz bu form ya kimse yazmio...

35_VOB_53
Memur
27 Mayıs 2010 19:35

Üsküdarlı,

arkadaşım bakıyorum da sen tercih sürecinde herkes burda basvuracagı ili yazarken hiç bilgi paylaşmamışsın,ama burda millete niye paylaşmıyorsunuz diyorsun.Yarın mülakata girecek arkadaşlar özelden sorarlarsa mülakatımla ilgili izlenimlerimi anlatabilirim.

27 Mayıs 2010 22:42

35_VOB_53

arkadaşım sonuna kadar katılıyorum sana..

Tercih sürecinde de bole yazsaydınızya ozaman nerdeydiniz?

Mülakatla ilgili soruları özelden verebilirim bende.

Herkese başarılar

sbky_murat
Aday Memur
28 Mayıs 2010 12:24

bugun mulakatin son gunu ama herkes neden bu kadar sessiz kimse girmiyor bu foruma galiba , gec aciklamazlar umarim haftaya belli olur ins. sonuclar beklemek cok zor ders calisamiyoruz dogru duzgun

barakhan
Aday Memur
28 Mayıs 2010 13:36

arkadaşlar ben mulakata girmedim girmiş olsaydım sizi sonuna kadar aydınlatmış olurdum ama önemli olan bence sorulan soruları bilmek değil bildiğini iyi ifade edebilmek ,referans işine gelince ben ziraatteki durumu bilmiyorum ama hak edeni alacaklarına inanıyorum sonuçta burası özel mantıkla hareket eden diğer bankalarla rekabet eden bir devlet bankası.

alp1234
Kapalı
28 Mayıs 2010 19:50

Arkadaşlar annem netin kabolsuna takılmış kablo kopmuş o yüzden 3 gündür yazamadım kusura bakmayın.Bu saatten sonra bi anlamı yok ama yine de söyleyeyim.bana bankacılıkla ilgili bi şey sordular hayatımda duymadım :) stagflasyon,basel kriterlerini sordular.2sini bldim.neden ziraat vs dediler.Aktif büyüklüğü 125 milyar tl olan 3.5 milyar tl büyük bir kar elde eden vergi rekortmeni bir bankada çalışmak ve sizlerden bir şeyler ögrenmek için dedim :D :D hedefin ne dediler,bankanızda sonuna kadar ilerlemek vs dedim.Neden iç kontrolörlük dediler denetim işi fln dedim.Sol tarafta oturan bey epey zorladı beni vermişse bi o düşük vermiştir.Umarım herkes için hayırlısı olur arkadaşlar...Murat bu msjım sana :D kardeşim o gün Diyarbakır'ı tercih eden diger murat orda oldugundan snnle fazla konuşamadım neyse özelden konuşuruz.çok memnun oldum sizinle tanıştıgıma

sbky_murat
Aday Memur
28 Mayıs 2010 20:26

eyvallah kardes:d beni siz gittikten sonra cok buyuk stres kapladi en son ben girdim bana da hemen hemen sana sorduklari gibi sorular sordular hala aklima gelmeyen bi sey sordu bayanin yanindaki iri yapili adam bilemedim:d mb gecelik faiz oranini sordu onuda bilemedim diger sorularini bildim, kadinin ilk sorusu orumcek agi teoremi oldu ya:d ziraatin sayisal verilerini istediler falan filan iste hayirlisi bakalim nolcak bernde tanistigima cok memnun oldum isallah kaznip gidersek diyarbakir bitlis arasi kisa gorusuruz :d

Toplam 424 mesaj
«10111213141516171819202122

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi