Editörler : F16 Gökçen
«456789101112131415»
20 Mayıs 2010 15:27

Daha önce yazdığımı kopyalıyorum seycey:

Arkadaşlar son sınavın sonuçları, sınavdan 3 hafta sonra filan açıklandı. Mülakatlar ise Ocak ayında başlayıp yanlış hatırlamıyorsam Mart sonuna kadar sürdü... Yani bekleyiş uzun olcak, hazır olun...

Yani sonuçlar açıklandıktan ortalama 2 hafta sonra ilk mülakat grubu girdi mülakatlara...

seycey
Aday Memur
20 Mayıs 2010 16:03

Kazablanka07 yordum seni kusura bakma, çok teşekkür ederim :)

turgut_izci
Aday Memur
20 Mayıs 2010 17:48

arkadaşlar 13 mayıs 2010da direk satış görevlisi mülakatına katılanlara haben geldimi acaba teşk edrm

zynpnsycl
Aday Memur
20 Mayıs 2010 22:25

ankaradan bekleyen arkadaşlar referanslar aranalı 2 ay oldu.mail geleli de 1 ay oldu.zaman gitgide daralıyor.iş teklifi alan yok mu hala ya da ik yı arayan.

ecerdem
Aday Memur
20 Mayıs 2010 23:27

Arkadaşlar paylaşımlarınız için çok teşekkürler,

Bende 16 mayısta girdim sınava o gün toplamda 2700 kişinin ismi listede vardı yani şansımız nasıldır bilmiyorum herkese bol şans..

mat_aycan
Şube Müdürü
21 Mayıs 2010 00:41

:(

beklemiorum artk hala umudu olan varsa banada versin biraz ya...

esmer@
Şef
21 Mayıs 2010 09:24

sınava giren kişi sayısı çok tu bencede oyüzden ben kendi şansımı çokta yüksek görmüyorum

06qwerty
Aday Memur
21 Mayıs 2010 09:27

zynpnsycl

bende ankaradan bekliyorum mail alalı 3 ayı geçti referanslarımda çoktan arandı ama hiç ses yok.. ankarada alımlar başlamadı diyede duymuştum ama bilmiyorum teklif alan oldumu

zynpnsycl
Aday Memur
21 Mayıs 2010 11:16

ankara için bi kaç kişi okudum forumda ama sincan şubesine bi arkadaş yerleşmişti.ne zaman başlayacak peki alımlar.forumda da yazanlar baya azaldı.gerçi yakında ben de artık girmeyeceğim.bu arada umut her zaman vardır..çünkü 2008 de tam 7 ay sonra beni aramışlardı iş akış için.ama doğumdan dolayı gidemedim.belki de o yüzden hala umutluyum.

pinata29
Aday Memur
21 Mayıs 2010 13:32

arkadaşlar;

ben artık ümidimi iyice yitirdim.Referanslar aranalı nerdeyse 2 ay oldu havuz maili geleli ise 1 ay.Ben ümraniyedeyim ve burda yeni bir şube açıldı ama gene beni aramadılar.Bu bankada çalışan biriyle konuştum torpilsiz imkansız dedi.Ve havuza alındıysan havuzda kalırsın dedi.Yani havuzda boğulucam.Çok moralm bozuldu ve artık hiçbirşeyden ümidim kalmadı.Toplam 72 şube açılacakmış.Yer değiştirecek şubelerle birlikte sayı 150 civarındaymışArkadaşlar bütün bildiklerim bu kadar.

izmirefem
Aday Memur
21 Mayıs 2010 17:16

Hey!!! @regnax @ozge2005 var mı bir haber?

Yoksa bana haber vermeden işe mi başladınız?

ozga2005
Aday Memur
22 Mayıs 2010 10:43

Arayan soran yok daha.Bekliyorum.

ugur21988
Şef
22 Mayıs 2010 18:14

arkadaşlar hiç sonucu açıklanan var mı geçen ki sınavda sonuçlar 3 gün sonra açıklanmıştı

nildem1484
Aday Memur
23 Mayıs 2010 22:26

geçen sınav kalabalık mıydı bu kadar bilmiyorum ama bunun 2 haftadan önce açıklanacağını sanmam.

seycey
Aday Memur
23 Mayıs 2010 23:56

benimde forumlarda okuyup, hesapladığıma göre en fazla 2 hafta süre oluyor. hadi bakalım 1 haftası geçti. bakalım haftaya neler olacak. sanırım burasıda hareketlenir o zaman :)) sesi kesildi herkesin, meraklı bekleyiş başladı.

esmer@
Şef
24 Mayıs 2010 08:09

sınav günü 3 hafta dediler oyüzden bekliycez..

ardaesen
Aday Memur
25 Mayıs 2010 20:24

geçmiş olsun herkese arkadaşlar...mulakat ile ilgili sıkıntıyaa düşmeyin..eğer bir bankada çalışıp finansa geçmek için girmişseniz sınava biraz kasabilirler sizi..yok eğer sıfır deneyim ise cvniz çerçevesinde geçiyor mulakatınız..telaş edilecek bir durum da yok..ik dakiler gayet sevecen tiplerdir (en azından bizimki öyleydi).herkes için hayırlısı olur inşallah.Sınava girmişseniz hemen bir şube müdür veya yönetmeni ile irtibat oluşturun bence..şube referansı işlerinizi hızlandıracaktır. (bunu daha önce de belirttim ama bazı arkadaşlar bunu torpil ile ilişkilendirdi.Ben torpil bulun demiyorum yeni bir tartışmaa serüvenine de gerek yok.Ben bir yol çizdim ve çalışıyorum şuan finansbankta.Torpil ile referansı bilerek veya bilmeyerek eş tutmak cehallettir.)

alisan_koc
Aday Memur
25 Mayıs 2010 21:52

selam arkadaşlar bu finansbankın yazılı sonuçları belli olmadı mı? gerçi zamanı daha var yinede soralım duyulan arkilere... bye

mat_aycan
Şube Müdürü
25 Mayıs 2010 22:47

Arkadaşlar biliyorum herkes benm gibi burayı okuyup çıkıyor kimsnn içinden bşey yazmak gelmiyor ama bi haber alan yokmu diye sormaktn alamadm kendimi..beklemek bitirdi umutları ama en azından işe başlayan birilernin oldugunu duysk bi hareket görsek burda dimi..

sonsuzaaa
Aday Memur
26 Mayıs 2010 15:35

ye ben de girip bakıyorum beki olumlu bişeyler vardır diye ama zannediyorum herkesin şevki kırıldı ee haklılarda ama yinede biz umutlarımız kırmayalım ben herşeye rağen arayacaklarına inanıyorum... her nekaar havz sürem dolmuş ola bile:)

bu arad aldığım bi duyua göre finasbank yunanistanda olan krizden çok etkilrndiği için alacağı elemanlar içindeen yeteneklilrini alıp keini riskeatmak istemiyomuş belkide bizden sonra yapılan sınalara bu yüzden ingilizce spk felan istediler yani blkide biz kesmedik onları..

Toplam 6792 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi