Editörler : Pangaea

zeynp03
Memur
27 Kasım 2010 16:45

gncl

zelisssh
Memur
27 Kasım 2010 16:48

gncl...

rpdci
Şef
27 Kasım 2010 16:50

yok mu kabadüzü bilen, yoksa öyle bir ilçe yok mu :))

zelisssh
Memur
27 Kasım 2010 16:50

şuan orduyu yazmaktan vazgeçmek üzereyim ya

oney_3452
Memur
27 Kasım 2010 16:58

ben de Akkuş'ta görev yapıyorum. Köydeyim. İlçeye 1 saatte iniyorum. ulaşım sıkıntılı. Akkuş'a 47 km lik köyler de var. özellikle arabası olmayan sınıfçılar iyi düşünsün. yol adamı bitiriyor burada. ilçede de durum pek parlak değil. fazla mütevazi bir ilçe. özellikle akkuş u merak eden sınıfçıların sorularını alabilirim.

zeynp03
Memur
27 Kasım 2010 17:05

ordu merkez gerçekten feci güzel. Ama ilçeleri çok içerde ve virajlı. Eşimin zorunlu hizmeti buraya çıktı başta ordu diye sevinmiştik. Ama gölköye gidince gördükki dogudan biter. Bence doğu bile daha iyidir.Bende tercih yapıcam. Mecbur ordu yapıcami eşim burda çünkü. İlçelerini yazıcam ama ilçeden ilçeye falan servis yok zaten. Kendi arabanla gidiceksim. Araba kullanabilen biri olmama ragmen bu yollardan feci korkuyorum. vİRAJ VE sis 2 büyük problem. Ama ordulu ve köylerinden olan insanlar içinde burası cennet. Herkesin memleketi işte.

zelisssh
Memur
27 Kasım 2010 17:07

oney_3452 hocam.karadeniz gerçekten cok gzel ve insan güzel bi yerde öğretmenlik yapmak istiyor.sınıfcıyım bu arada.malum doğuda bazı yerlerde terör olayları oluyor.ben ordu yazmayı gerçekten çok istiyorum ama acık olan yerler köyler ve arabam falan yok.acaba doğuda bi ilçe merkezi yazmak daha mı mantıklıdır.Gidiş geliş tabii ki yapılır ama 1 saat gidiş 1 saat geliş gerçekten yorar insanı?ne düşünüyorsunuz yazın der misiniz?

zeynp03
Memur
27 Kasım 2010 17:42

gncl

oney_3452
Memur
27 Kasım 2010 17:50

zelisssh hocam akkuş u yazacaksan her şeyi göze al öyle yaz derim. dağın başında tek başına olan köyler de var buralarda. doğu dan tek farkı terörün olmaması. ama bir kaç güzel okul var. sizin puan kaç bu arada? önce beldelerden yazın derim, sonra köyleri düşünün

zelisssh
Memur
27 Kasım 2010 18:48

hocam bnm puanım 85 ama ne kadar iyi bi puan bilemiyorum karadeniz için

oney_3452
Memur
27 Kasım 2010 19:56

bence iyi hocam, gelme ihtimali çok yüksek. ama siz ordunun iç kısımlarını tercihte sonlara attın derim.

rpdci
Şef
27 Kasım 2010 23:38

son kez soruyum daha sormayacam :)

KABADÜZ ????

Yargıc61
Kapalı
27 Kasım 2010 23:39

yaz hocam fatsadan gidiş geliş yapıodu öğretmneleri galiba ama okulun yerinede bağlı

zeynp03
Memur
28 Kasım 2010 00:14

Kabadüz ordu merkeze en yakın 4 ilçeden birisidir. İç kesimde olmasına ragmen dolmuş ve servisle günübirlik ulaşım çok kolay saglanmaktatır. İlçedeki memurların hemen hemen tamamı günübirlik gidiş geliş yapıp ordu merkezde oturmaktatır.İlçe büyük bir köydür. Saglık ocagı mevcut hastane yok. İlçenin beldesi yokuşdibi. Köyleri özellikle dağ köyleri ulaşım açısından son derece sıkıntılı. Bu ay gidip mart yada nisanda geri dönebilme durumunuz bile olabilir ( bazı köyleri için yollar kapanabilir- mübala yapmıyorum-

godaman52
Genel Müdür
28 Kasım 2010 00:26

Arkadaşlar bakın Orduluyum diye söylemiyorum ama Orduya geldiğinize pişman olmayacaksınız. Her tarafı ayrı bir güzelliği var. Bahar zamanı olunca yeşillikler kuşlar inanılmaz bir güzellik ortaya çıkıyor. Bu güzellikleri görmenizi gerçekten isterim. En çok merak ettiğiniz konulardan biride halkı olabilir. O konuda Ordu halkı her zaman üstüne düşen görevi yerine getireceğinden emin olabilirsiniz. Ailenizin asla gözü arkada kalmasın.

zeynp03
Memur
28 Kasım 2010 00:45

ordu merkez fatsa ünye gülyalı perşembe ulubey için dedikleriniz tabiki kesinlikle doğru. Ama biraz iç kesimlere doğru gittikçe durum biraz değişiyor. Ordunun doğası ve insanı mükemmel. Ama dağlar ve doğa kışın bi de geçit verse...

godaman52
Genel Müdür
28 Kasım 2010 10:17

Hocam dediklerinize katılıyorum bu şehirler güzel ama ben iç kesimlerinde güzellikleri hoşuma gidiyor. Aybastı, kumru, korgan buralarında ayrı bir güzelliği var. Kış biraz sert, sosyal açıdan kıyı şeridindeki il ve ilçeler gibi değil ama hani o yeşillik beni alıp götürüyor. Heralde fındık bahçelerinde çok kalmamdan kaynaklanıyor :))))

fen_a
Şef
28 Kasım 2010 13:34

ünye yeniköy hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar..ayrıca kabadüz özlükenntt acil yardımm.

29 Kasım 2010 00:37

ikizce ve çaybaşı ilçeleri hakkında bilgisi olan??

29 Kasım 2010 11:26

gnll

Toplam 232 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi