Editörler : swat3410

selim selim
Aday Memur
19 Haziran 2010 00:17

torpilin varsa olursun

kimyager87
Şef
19 Haziran 2010 20:27

polis olmadan nasıl girilir bunu araştırmıştım şartları çok zor 2 dil istiyorlar kpds den belli bi puan istiyorlar artı kpss olması lazım ekstradan bilgisayar falandı ben vazgeçmiştim o kadar özelliğim olsaydı :):):):)

p_hysicist
Daire Başkanı
11 Ocak 2011 17:15

peki arkadaşlar polis olmadan fizik bitiren biri yüksek lisansını adli tıp enstitüsünde ya da fizik incelemeler ve kriminalistik bölümünde tamamlarsa o zaman kriminale geçmesi nasıl olur acaba? yine kpss ya da kpds isterler mi? yoksa yl mezunu diye direkt mi alırlar?

p_hysicist
Daire Başkanı
11 Ocak 2011 17:20

gncl

p_hysicist
Daire Başkanı
27 Ocak 2011 19:39

gncl

yigitmis44
Aday Memur
27 Ocak 2011 20:14

kardeşim krımınalde çalışan biri olarak oraya gecemen çok zor gıbı cunku halı hazarda bekleyen 100 lerce kışı var ...on şart olarak biyolojı fizik ve kımyacılar alınıyorr ancak farklı bolumlerı bıtıren arkadslarda var ...bu meslek te 3-4 yıl gorev yapan polisler ve bende bılırımkı bu tur şubelere gecemek için baazı yollar vardır...sevgilerimle...

mandalinata
Kapalı
30 Ocak 2011 19:53

comman... kopardı ßeni, dövecek neredeyse :)

jack007
Daire Başkanı
05 Ocak 2012 21:08

Kriminale geçmek gerçekten çok çok zor oldugunu bilgi ve tecrübeden ziyade sanırım çok güçlü referans gerekli anladıgım kadarıyla. Hayald, zaten hayal olarakta kalacak. Çünkü benim referansım yok.

Sivil İnsiyatiff
Şube Müdürü
05 Ocak 2012 21:31

Bu arkadaş acaba şu an nerede çalışıyor :)merak ettim bak

DEREKENARI
Şube Müdürü
05 Ocak 2012 22:17

özel_harekat' dan alıntı ''biliyorum rsl33 baksana formda bile var pis pomemcilik ama şunu unutmasın kimse kimseden üstün değil iyi olan kazansın .....''

sn özel_harekat ve rsl33 ; Arkadaşlar nedir bu ön yargı, burada yazılanların hiç birinde böyle bir itham yokken nereden çıkardınız ? Teşkilatımızın her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu dönemde, nedir bu kendini ayrı tutma, sanal bir karşıt görüş oluşturup karşısında toplanma ? hiç gerek yok inanın. Herkes meslektaş ! Okul bitirmeyle de ne iyi insan olunuyor ne de iyi memur. Kişinin kendinde hazinesi.Sizler belki de ilkokulda okurken, bu teşkilatta üniversite mezunu abla ve abilerininz vardı ve halen bir çoğu da görevdeler...Herkesin ortaokul mezunu olduğu bir teşkilatı onurlandırmadığınızı da bilin lütfen...

Okulu bitirmek nasip olursa, belirttiğin birime başvurunu yapar beklersin sonucu. Bölümün başvuru için uygun !

İyi olan kazansın demişsin ama sanırım KPSS'de iyi olamayan sendin ve kazanamadın...Okulda ilk 10'a girersen istediğin ile gider, görevine başlarsın...

Mesleğe daha başlamadan, meslekte abin durumunda bulunan insanlara şimdiden fırça atan birisi olarak gördüm seni...Hayırlısı olsun bakalım...

jack007
Daire Başkanı
05 Ocak 2012 23:43

:)))) Doğru söze ne denir...

td009
Aday Memur
24 Ağustos 2012 12:32

GNCL !!

biyocan
Şef
24 Ağustos 2012 23:12

kriminali gözünüzde o kadar büyütmeyin filimlerdeki CSI sahnelerini de beklemeyin Adli tıpda çalışmış biri olarak olayın filimlerdeki gibi olmadığını söyleyebilirim.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi