Editörler : Pangaea
12345678910111213»

paleosen
Şube Müdürü
07 Haziran 2010 09:47

sağlık raporunu nasıl istediler engineertuba. kod 7257 seyehate ve arazide çalışmaya elverişli olmak. sağlık ocağı yeterli oluyormu.

46ahmet
Aday Memur
07 Haziran 2010 09:58

ıgdır il afeti kazanan arkadaş var mı

başvuruları ne zaman yapacagımız ve göreve ne zaman başlıyacagımız kesin olarak ne zaman belli olacak?

nalan61
Aday Memur
07 Haziran 2010 10:11

Ben Ankara Bayındırlık ve İskan Bakanlığında sözleşmeli mühendis olarak çalışıyorum. Tekirdağ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne yerleştim jeofizik müh olarak aradım hiç bi bilgileri yok. telefonumu aldılar arayacaklarmış.

pln_svn
Şube Müdürü
07 Haziran 2010 10:13

kayseriyi kazanan arkdaslar ben kurumu aradım kayseri il özel idaresine biizat gelirseniz iyi olur dediler sanırım bir kaç evrak vss verilecekmiş bende en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum sizlerde bizzat giderseniz daha sağlıklı olur sanırım

suhan2
Aday Memur
07 Haziran 2010 10:22

Yozgat il afeti aradım şuan personel başkanlığından atamayla ilgili yazı bekliyolarmış bu yazı geldikten sonra istedikleri belgelerin neler olduğunu ve ne zaman işe başlıyacağımızla ilgili bize belge göndericeklermiş fakat nekadar süreceğiyle ilgili bilgileri yok 1 haftada olabilir 15 günde dediler adres ve tel.numarası aldılar.

Yanlız dsi de çalışanlar bunun üzerine ne zaman istifa edecekler bilgisi olan varmı?Bekleyelimmi yazımızın gelmesini yoksa bu ay istifa edelimmi?

Birde şu sağlık raporu konusu var bu konuda bilgisi olan varmı ben sordum ama bilgi alamadım.

aragon1975
Aday Memur
07 Haziran 2010 10:22

Arkadaşlar ben de Hatay İline Endüstri Mühendisi olarak atandım. Kurumu aradım, henuz atama için gerekli belgeler vb diğer konularda kendileri de hiçbirşey bilmiyorlarmış. Personel Müdürü "Net olmayan durumlar yüzünden Özel İdare'ye personel gönderdim bilgi almak için" dedi. Yarın aramamı söylediler. Yani ben de bilgi alamadım.

engineertuba
Memur
07 Haziran 2010 10:33

sağlık raporu nasıl olacak dedim ama adamda bilmiyor sağlık ocagından alınan yeterlimi yoksa 7268 gibi mi olacak oda bilmiyor sağlıklı bir bilgi veremem dedi ben birazdan müdür gelmişmi diye yine arıyacam bide ona sorayım

@katakulli
Kapalı
07 Haziran 2010 10:50

kayseri ile ilgili bir bilgi de ben vereyim, kayseri özel idareyi aradım ( afet acil cevap vermediği için ) ordan beni afet acil'e aktardılar. şube müdürüyle konuştum, kendisine kayseri dışında olduğumu söyledim. bulunduğun ildeki afet acil müdürlüğüne giderek hangi belgelerin istendiğini öğrenebilirsin dedi. ne zaman başvuru yapacağız sorusuna ise net bir cevap vermedi. kurum yeni olunca işe başlama sürecinin nasıl işleyeceğini henüz kimse bilmiyor gibi. daha detaylı bilgi edinen olursa paylaşsın lütfen..

bu arada öğleden sonra bulunduğum ildeki afet acil'e gideceğim...

yeşim61
Şef
07 Haziran 2010 10:57

civilmuh, yani ilk tercihim Ordu İl Afet ve Acil durum müdürlüğüydü, praya jeofizik müh. olarak atanmdım, sanırım beraber çalışacağız

engineer1981
Memur
07 Haziran 2010 11:01

valilikte çalışan tanığımla konuştum.o da iki tarafa yazı gelecek dedi.o yazılar geldiği zaman istenen evrakları kuruma vercekmişiz.daha sonra 10 15 gün içerisinde göreve başlayacakmışız.oof of sınav bir dert, yerleşmek bir dert ....

jeofgenc
Memur
07 Haziran 2010 11:01

gunaydın arkadaslar sınop afet acıle jeofızık muh olarak atandım az once kurumu aradım bu hafta ıcınde bıze yazı gelecek pers cuma gunu kontrol amaclı bızı tekarar ara dedı yazı geldıkden sonra bı hafta ıcınde baslarsın dedı eve teblıgat yollamayacaklarmıs hemen baslarsın memurıyetın hemen baslamıs olur dedı

tam tesekkullu sağlık raporu Yurdun Her Yerinde Görev yapabilir ve Seyahat edebilir ıbaresını mutlaka yazdırmamız gerekıyormus

yenı bılgılere ulasırsam paylasırım ıyı gunler

eruzun79
Aday Memur
07 Haziran 2010 11:03

Merhaba ben ordu il afeti kazandım. mesajlarda orduyu kazanan arkadaşları gördüm ben şu an ordu kırsal kalkınma kurumunda çalışıyorum orduyu tanıyorum yani telefonumu vereyim 05327013501 erhan uzun

civilmuh
Aday Memur
07 Haziran 2010 11:11

eruzun79 hangi görevle atandı ordu il afete

yeşim61 sende ordu il afettemi atandın hayırlı olsun...

eruzun79
Aday Memur
07 Haziran 2010 11:14

cıvılmuh endüstri mühendisi olarak atandım

paleosen
Şube Müdürü
07 Haziran 2010 11:15

tokat afet işlerini aradım.

24 adet fotoğraf

diploma aslı

onylı nufus cüzdanı fotokopisi

tam teşekkülü sağlık raporu

sabıka kaydı

askerlik durum belgesi.

yeşim61
Şef

evet sağ olasın, ben Trabzon da yaşıyorum Orduya daha önce hiç gelmedim, yerleşme konusunda sorunlar yaşamam umarım

civilmuh
Aday Memur

hayırlı olsun arkadaşım

eruzun79
Aday Memur
07 Haziran 2010 11:17

yeşim61 ben trabzonluyum

civilmuh
Aday Memur
07 Haziran 2010 11:17

yeşim61 hayırlı olsun..branşın??