Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Haziran 2010 15:05   


bingöl /solhan / yenibaşak hakkında bilgisi olanlar lütfen yardım

yeni atandım acaba bilgisi olan varmi

saygılarımla

05 Haziran 2010 16:02

kartalx
Kapalı

hayırlı olsun.Allah utandırmasın

06 Haziran 2010 21:53

zenc
Aday Memur

dertli hoca hocam,

bende büyük ihtimal bingöl solhanda olacağım lakin tam belli olmadı.kkö olarak son alımda sözleşmeli yerleştim bingöle ve solhanda açık olduğu söylendi.belgelerimi teslim ettim gecen hafta bingöldeydik.yolları çok güzel yanlız benim memleketten 24 saat sürdü bingöl.yeşillik bir yer ben bu kadar yeşillik olabileceğini tahmin etmemiştim açıkçası.solhan,muşa vana bitlise giden otobüslerin geçiş güzergahında araba problemi olmaz Allah ın izniyle.güzel yeşillik bir ilçe olduğunu söylediler.inşallah Mevlam hayırlı insanlarla karşılaştırır hepimizi.kolaylıklar dilerim.

10 Haziran 2010 16:48

duslerinressami
Daire Başkanı

hayırlı olsun hocam.. Solhanlıyım ve çok şükür kadrolu olarak Solhan'a 1. tercihime atandım.. yenibaşak yibo 3. tercihimdi.. oldukça güzel bir okul pek sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.. Okul müdürü aile dostum ayrıca akrabalık ta var ve bulabileceğiniz en güzel idarecilerden biridir.. oldukça şanslı oldugunuzu söyleyebilirim.. kalacak yer sıkıntınız olmaz lojman var orda yer yoksa ev kiralayabilirsiniz.. Solhana oldukça yakın bi yer. hayırlı olsun tekrar..

11 Temmuz 2010 21:52

ebruli78
Aday Memur

bende solhan yenibaşak a atandım. karabüklüyüm, hiç bilmiyorum oraları. nasıl biyerdir.ulaşım nasıl,insanları nasıl bilgisi olan yazabilirmi..

13 Temmuz 2010 19:12

zaralı41
Memur

Arkadaşlar ben de bitliste görev yapıyorum solhandan arabamla geçtim.İstanbula gelirken en çekindiğim bölgeydi.Fazla beklentileriniz olmasın derim zor bir yer bence.Böyle yerlerde kabuğunuza çekilirsiniz başka yapacak birşey yok.Umarım okulunuz iyidir.Allah yardımcınız olsun...

Toplam 5 mesaj
 
ANKET
Milli piyango bileti hakkında ne düşünüyorsunuz?