Editörler : Lanet
«11121314151617181920212223
10 Eylül 2021 09:38

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

günlük bunu paşka paylaşıma yorum olarajk yazdım ama; burada da bulunsun istedim. Mutlu ol ey BEN...

Ne kadar çok insan olsa çevrende oturup da çayın ve kahvenin hakkını vermiyorsa sohbetleriniz. Yalnızsınız demektir. Bir şehir ne kadar güzel olsa cezbetsede bulunduğu bölge; ruhunuz dört duvar arasında sıkışmış gibidir. Öyleyse ver elini ayrılık dersin. Ver elini yolculuk dersin ya bilinmeyene adım adım gidersin yada ruhunun mutlu olduğu şehre demir atarsın.Ben de sırf bu kalabalık yalnızlıkta kurtulmak deşarj ve ruhumu beslemek için geçici olarak memleketime tayin çıkardım. Oh be iyi ki çıkardım. Bana deli deselerse-de ; neymiş güzel İzmir ege bölgesi bırakılır mı?.. Bıraktım neden bırakılmasın ki en güzel şehir katıla katıla gülüp mutlu huzurlu olduğun şehir değil mi öyleyse, haydi özgürlüğe mutlluluğa huzura sağlığa; Haydi yaşamaya...

11 Eylül 2021 13:57

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

Aklımda çalıntı sorular;

Kim demişti

Görüyorum ki bedenin güzel: şimdi bakalım ruhunda güzel mi?

Sahi beden mi ruh güzelliği mi?

12 Eylül 2021 17:00

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

https://www.youtube.com/watch?v=v8csIrIwrZQ

Buda gelir bu da geçer...

karantina bitmesine ne kaldıki şunun şurasında. ayın 15 dedi mi? Nemi yapcam orma gidip kuş seslerini rüzgarı dinleyeceğim. Pazar yerlerini çay bahçelerini dolaşacağım. İnsan seslerini dinleyeceğim.

14 Eylül 2021 10:58

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

ömrünün parçası olmak

şu yeryüzünde birbirlerinin ömrünün parçası olduklarını görüyorum ya bir kaç insanın. yaşama dair umutlarımı diri tutuyor. Yolda yürüdüklerinin bir parçası olun boşluk bırakarak...

14 Eylül 2021 23:01

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

Rüzgara tüneyen düşlerim var.

14 Eylül 2021 23:37

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

Bir bakıyorsun alelade biri olduğun keşfediliyor. Üstelik diğerlerinden ayıran özelliklerini kaybetmişsin. Sonra, kalemin kırılıyor.

17 Eylül 2021 00:23

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

Bugün 15 günlük karantina sonrası kendi yürüme rekorumu kırdım. Tam otuz iki bin beş yüz yirmi beş adım atmışım. Yürümeyi nasıl özlemişim. İstanbul günlerim aklıma geldi. Hey gidi günler hey. Yaşamak ve özgür olmak ne güzel. Şükürler olsun.. Şimdi yatacağım yere laf yokç Kral yatağı. :)

28 Kasım 2021 02:15

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

yazmaktan ve çağdan uzaklaşan bir bellekle tırnaklarım söküldü... vazgeçebiliyormuş insan...

06 Ocak 2022 23:54

siyah_karga
Müsteşar Yardımcısı

"Sana dört sözüm var sakın unutma

Bir ögren, bir ögret, bir oku, bir yaz"

#karacaoğlan

Toplam 449 mesaj
«11121314151617181920212223