Editörler : "eskiyara"Pangaea

zeyna
Memur
17 Haziran 2010 02:26

Arkadaşlar,ilçenin verdiği teşekkürü kabul etmeme hakkımız var mı?

fencigokhan
Şube Müdürü
17 Haziran 2010 02:37

İlsisine işletip ana babana, çevrendeki öğretmen olmayanlara gösterip gururlanır, gururlandırırsın. Öğretmenlere gösterme, pek dikkate alan olmaz, bide yalaka derler malsef. Genelde çalışkanlık gerekçesiyle verilir. Başka da bi halta yaramaz,idarecilikle işin yoksa. Sırf bu belge uğruna da idarecilik için uğraşmaya değmez bence, zaten yetmez de :))

mirmiga61
Şef
17 Haziran 2010 08:41

Müdür teşekkür veremez .....ilçe milli eğitim müdürüdür dediğin.

Mathematician
Genel Müdür
17 Haziran 2010 09:36

mirmiga61, okul müdürü teşekkür verir. ama hiçbir işe yaramaz.

abese
Aday Memur
17 Haziran 2010 13:37

arkadaşlar,ben 6,5 yıldır doğuda görev yapıyorum, tayin istedim ama çıkmadı.bu nasıl muafiyet?

abese
Aday Memur
17 Haziran 2010 13:43

bende de 3 tane teşekkür var ama ilsis bilgilerimi arttırmaktan başka işe yaramıyor.evrak kalabalıklığı gibi bişey.

ayberkozgur
Aday Memur
17 Haziran 2010 15:53

teşekkür belgesi kişisel olarak öğretmenlik adına birşeyler yaptığına işarettir. birşeylerle uğraşıp başarılı oluyorsunki bu belgeyi hakediyorsun.

bunu illaki biryerlere işletmek gibi düşünmemek lazım.

öğretmenlik mesleği adı üstünde sürekli kendini geliştirmenin öğrencilere liderlik etmenin gereğidir.

bu kadarda basite almayın derim. bence amirlerin size nasıl baktığı değil öğrencilerinizin gözünde unutulmayacak biri olmanız önemlidir.

benim felsefe öğretmenim Sn. İHSAN ERDEM i asla unutmam.

ve onun öğrencileri onu asla unutmaz. Kandıra lisesinde ve halkalı mehmet akif ersoy lisesinde görev yapmış biridir.

Allah ondan razı olsun..

17 Haziran 2010 23:33

peçeteden farkı yoktur.

Peçete ile hiç yoktan burun silinebilir.

O hiçbir işe yaramaz...

ozgur2329
Şef
18 Haziran 2010 01:19

peki müfettiş teşekkür verirse o ne işe yarar? ilsise bile işlenmemiş de... :)

ekimdemir
Memur
18 Haziran 2010 09:19

Zorunlu hizmet affı, 3 yıl şartının kaldırılması, anadolu liseleri ile ilgili yönetmelik derken tüm bu gelişmelere karşın özellikle zorunlu hizmet affı konusunda popülist sadece faydacı, üye kaygılı çalışma ve tavrınızdan dolayı sizleri kınıyorum.Bu ülkede hangi af bu ülkeye yarar sağlamıştır. Terörist başını af etmekle, herşeye af getirme mantığı aynıdır. Sizin üye kaygısıyla da bu gidişe

dur diyeceğinize tam tersi çanak tutmanız sendikacılıktan ve hak arayışından anladığınız herşeyi özetliyor. Yapılan ve yapılacak olan atamaların hangisi hakça olacak. Siz nasıl haktan bahsedeceksiniz ve insanlar inanacak. Hersene af yapılsın, hersene MEB'in yaptığı

popilist atama genelgeleriyle saçma sapan atamalar yapılsın, sizde zaten eski öğretmenler üye yenilere yönelik politika geliştirelim opnları üye yapalım diye MEB'e çanak tutun sonra biz şunu ettik bunu ettik diyin durun. Siz ve sizin gibiler bu ülkeye lazım değil. Bu yorumu tüm sendikalara attığımı eklemek isterim. Sendikanızdan istifa edin. Yapmanız gereken istifa formu doldurup birini genel merkeze birini de okula vermeniz. Sizi kandırmasınlar sonuç beklicez falan diye. Beyanınız asıldır. İŞTE size Form: http://www.egitimbirsen.org.tr/dokuman/istifaformu.pdf

abese
Aday Memur
20 Haziran 2010 14:32

ya arkadaşlar, takdir teşekkür gecesi bile yapılıyor.bazende hak etmeyene verildiğine yemin edebilirim.çalışan elemana hiç bişey verilmiyor.ama günümüzde,genellemeyim ama,çok teşekkür çok yalakalık!canlı örneklerini bizzat biliyorum.

GÖKGEDİK
Genel Müdür
20 Haziran 2010 16:24

at çöpe gitsin....

20 Haziran 2010 18:03

Okul müdürü teşekkür belgesi veremez. Belki müdür bey öğretmencilik oynamayı seviyorsa bu tür belgeler düzenleyebilir:)

mirmiga61
Şef
20 Haziran 2010 19:44

Mathematician okul müdürü teşekkür veremez.

suz2000
Genel Müdür
20 Haziran 2010 20:50

Daha geçen hafta İl milli eğitim müdürm yeni bir proje yarışmasındaki başarı nedeniyle teşekkür verdi ama İl milli Eğitim müdürünün verdiği teşekkür bile bi işe yaramıyo. Seri yapıyoz böyşle 10 15 tanae oldular mı duvarları daha çok süslemiş kapladıkları alan artmış olur.

tellox
Şef
12 Mart 2014 11:56

MÜDÜRÜN ÇAlıŞMALARINIzı FARKettiĞİNİ GÖSTERİR. MADDİ DEĞERİ olmayan ANCAK MANEVİ DEĞERİ OLAN GÜZEL BİR UYGULAMADIR. Burada yazan arkadaşları dikkate almayın. Kendinizle ve diğer meslektaşlarınızla barışık mutlu bir öğretmen olarak çalışmanızı temenni ederim.

Bazı müdürler bunu yapamazlar, bazı öğretmenler buna muhatap olmazlar. kalın sağlıcakla...

Ayrıca diğer müdürleriniz dosyanızı incelediğinde bu belgeyi aldığınız için size olumlu yaklaşır.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi