Editörler : crops35
16 Haziran 2010 08:53

Tek yrd dikkatine

tek yrd arkadaşlar kazanılmış teknisyenlik ünvanı için iş mahkemesinemi açılır yoksa bölge idare mahkemesinemi açılır soruya net bir cevap bulunamadığıiçin benim avukatım benim davamı iş mahkemesine açtı şayet iş mahkemesi görevsizlik kararı verirse o zaman davamızı bölge idare mahkemesinde sürdüreceğiz selamlar

nacre28
Aday Memur
16 Haziran 2010 10:43

selam tuncay kardeş;

doğrudur mahkeme açılırken iş majkemesine açılması kaantindeyim. çünkü benim bölge idare mahkemesine açtığım davayı TT ben özel şirketim diyerek davayı iş mahkemesinde görüşülmek üzere uyuşmazlık mahkemesine taşıdı.

tuncay ülker
Şube Müdürü
16 Haziran 2010 11:40

teşekkür ederim nacre28 kardeşim selamlar

doloyaba
Aday Memur
17 Haziran 2010 19:39

tuncay bey bilmiyorum ama yeniden iş mahkemesine davayı taşıman yanlış gibi geliyo bana telekom davaların hepsini zaten iş mahkemesine taşımak istiyo iş mahkemesinden yırtacağını biliyo bence bundan sonra avukatsız devam etsen diyorum yargıtayın kararının uygulanması için savaş hatta hep beraber

doloyaba
Aday Memur
17 Haziran 2010 19:50

arkadaşlar bireysel olarak uğraşırsak hiç birimiz bir sonuca varamayız yıllar geçer gider beraber hareket eder beraber ne yapacağımıza karar verirsek umuyorum sonuç alabiliriz çünkü elimizde buz gibi deliller var telekomun ne iddiası varsa çürütüyoruz herşey lehimize daha ne bekliyoruz arkadaşlar bizim ayrı ayrı uğraşmamız telekoma zaman kazandırıyor arkadaşlar hepinize hayırlı kandiller arkadaşlar

tuncay ülker
Şube Müdürü
18 Haziran 2010 09:38

dolayaba kardeşim iş mahkemesine davayı taşımamın yanlış olduğunu

nedenini biraz açarmısın ve telekom iş mahkemesinden neye dayanar işi yırtabilir.Doğru söylersin birlik beraber olalım 1000 nin üzereinde madur tek yrd var takip eden uğraşak bir parmak sayısı kadar bile yok bilirsun mahkeme kararım7 ay önce sonuçlandı ve buraya yayınlasdık budan sonra ne yapaliriz dedim hiç kimse doğru ve sağlıklı bilgiler toplamadılar 7 ayım boşa gitti biliyorsun ciddi bir rahatsızlık geçirdim bu yüzden avukat tutum selamlar

mceran
Aday Memur
18 Haziran 2010 12:42

tek yrd arkadaşlar bizim tetekomdayıken derneğimiz vardı ama bu konularda ne bize yardımcı oldular nede bizi maduriyetimizle ilgili bir şey yapmadılar ancak aydat peşinde koştular.şimdide bizler birey olarak uraşıyok bir arpa boyu yol alıyoz. bu konuda birleşmemiz gerekiyor. bence beni fikrimi sizce? birleşmemiz gerekiyor.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi