Editörler : Pangaea

i-do'nt-know-why?
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:04

Arkadaşa sormalıyım.MSj atarsanız yarın bilgilendirirm. hayırlı olsun..

pdr17
Kapalı
09 Temmuz 2010 22:11

rehberlik odası filan var mı acaba? bir de anadolu lisesi olucak diye duymuştum aslı var mı ?_

ayşe2009
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:24

agrı suluçem yibo hakkında yorum var mı? pansıyonu var mı acaba?

ptteacher
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:37

çiftlik ilköğretim okuluna atandım? bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler..

demirr45
Aday Memur
09 Temmuz 2010 22:56

Doğubeyazıta atanan arkadaşlar hiç dert etmeyin ii yere atandınız köyde olanların lojman sıtınkısı olmaz çünkü köyde kalmazsınız gidiş geliş yaparsınız.ağrı merkeze atanmış olmaktan daha memnun kalacaksınız buna emin olun.ama dağdelen kızılkaya binkaya sarıbıyık gibi yerlere atanan arkadaslar köyde kalacak mecburen..

azerun hocam sizi tanıyormuyum ben bahsettiğiniz pullutarlanın öğretmeniyim.

demirr45
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:00

ayse2009 hocam suluçem yibo güzel bir okul yalnız biraz uzak 35km falan, gidiş gelişi var ama pansiyon durumu da var bildiğim kadarıyla ama bayan öğretmenllerin durumunu bilmiyorum. okul o çevrenin en ii okulu sayılır.

demirr45
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:03

pdr 17 reşat erdenin müdürü iyiydi öyle bir sıkıntı yok. öğrenci açısından sıkıntısı var bir de anadolu lisesiyle aynı binayı paylaştıkları için bu dert biraz daha artıyor yoksa bir sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum ama yeni müdür oraya atandı onun kim oldugunu bilmiyorum.

i-do'nt-know-why?
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:15

çiftlik git gelli orta büyüklükte bir köy okulu. sıkıntısı yok..

ayşe2009
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:16

demır hocam soyledıklerınız bıraz da olsa benı rahatlattı okula netten baktıgımda 7 8 tane bayan ogretmen oldugunu gordum ama nerde kalıyolar bılemem tabı

i-do'nt-know-why?
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:28

off Allah'ım bu önyargılar.. Sırf bunu için urdayım 5 yıldır. Hala kıramadık bunları. Rahat olun. 1200 küsür örtmnyle, askeri polisiyle, 70 bin nüfusuyla, tursityle, adğrı dağıyla, ishakpaşa saarayıyla, kampus vari yaşamıyla bayazıta gelenler yaşadı. barınma sıkıntısı yok. bayan erkek farketmez. suluçem inde git geli var. müdürü de eski halk eğ. mdr yerd. mehmet yardımcı dır. mülayim ii adamdır. rahat olun..

demirr45
Aday Memur
09 Temmuz 2010 23:36

doğubeyazıt eğitim fakültesi gibi bir caddesi var bütün öğretmenler oralardadır.dert tasa edilecek bir durum yok ilk gittiğinizde bir yabancılık muhakkak çekeceksiniz ama emin olun rahat bir yere atandınız. kalacak yer sıkıntınız olmaz gidiş geliş yaparsınız önce bir otele yerleşirsiniz bu size pahalıya mal olmaz aylık 300 liraya tek kişilk odalar tv internet tuvalet banyo mevcut. istemezseniz de ev çok daha da çok yapılıyor.hele ki siz bayansınız sizin işler daha da kolaylasır olmadı sizi görevlendirme ile merkeze verirler dert etmeyin.

ptteacher
Aday Memur
10 Temmuz 2010 23:45

demirr içimi rahatlattın..ben istanbulda evime 10 dk uzaklıkta memurluu bırakıp yepyeni bi düzen kurmaya geliorum oraya..çok kararsız kaldım deddin gbi önyargı çok ama eminim güzel olcak..ayda 300e otel süpermiş..bi an önce gelip görmek istiorm orayı ama uçak bulamıorum internette...:Sbulunamadı dio sürekli:S

needsoetimes
Daire Başkanı
11 Temmuz 2010 15:58

Ben de ŞEHİT GÜRHAN YARDIM iöo na atandım. okul hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar..

byrmdrsn
Aday Memur
11 Temmuz 2010 16:31

Gürbulak ilköğretim okulu peki..oranında yolcusu varda.:)

ilkmatminda
Aday Memur
11 Temmuz 2010 18:03

arkadaşlar ben önce gazi ye atandım sonrada doğubayazıt tutak köyünde kadroya geçtim antalyalıyım. hiç bir sorun yaşamadım kalacak yer hiç problem değil. uçakla vana iniyorum oradan da doğubayazıta geçiyorum

ilkmatminda
Aday Memur
11 Temmuz 2010 18:05

hemen hemen bütün öğretmenler servisle geliş gidiş yapıyor her okulun servisi var. köylerde kalan yok sayılır. atandığınız okullar güzel suluçem çok güzel servisiyle gitme şansım oldu seminer döneminde güzel bir okul 45 dk yol sürüyor tek problem bu. şehit gürhan merkez okul sayılır servisi var sanırım sınıfçı arkadaşlarım var o okulda memnunlar servis ücretide aylık 40 felan

ilkmatminda
Aday Memur
11 Temmuz 2010 18:09

bereket güzel yeni okul servisi var tüm gün okul öğle arası öğretmenlr yemek yapıyor beraber yiyorlar. doğubayazıt hakkında soru sormak isterseniz cevaplarım herkese hayırlı olsun

ptteacher
Aday Memur
12 Temmuz 2010 19:56

nerde kalmayı düşümüosunuz arkadaşlar?

needsoetimes
Daire Başkanı
13 Temmuz 2010 20:59

1+1 ev varmı acaba orada..

alden2222
Memur
13 Temmuz 2010 21:20

dogubeyazıt gazi iöo bilgisi olan var mı nasıldır