Editörler : F16 Gökçen
«699269936994699569966997699869997000700170027003»

karabela 55
Kapalı
21 Ağustos 2018 18:12

Sen benim ciğerimi değil yanıma yanaşamazsın pısırık herif ancak engel koyarsın eksi olayına gelince tek nickim var seni görünce basıyorum eksiye çünkü sen karı kız görünce yılışan mıymıntının tekisin dini iletiler paylaşmakla iyi adam olunmuyor karaktersizlik senle arkadaş olmuş...Bir daha nickim destursuz anarsan iletilerde foyanı dökerim

Muhsinler ÖLMEZ 2, 6 yıl önce

Ben senmiyim nik değiştirip başka biri gibi çıkıyor ortaya. Dümen çevirdiği ni bilmiyormuyum takip ettiğinin kanıtı yazdıkların.

Bi burda yazdığın yazıya bak bir iletilere. İyi yazı yazmayla adam mi oldum sanıyorsun. Senin ciğeri bilirim. Laflarini sana iade ediyorum. Sende daha iyi yakışıyor. :))

21 Ağustos 2018 18:18

Sen kendi iletilerine bak. Sen deve kysumusun. Iletilerinle yaptıkların nasıl bir hasta olduğunu gösteriyor. Ekşili senin verdiğini soylemesende biliyorum. Ekşili diye deli gibi alakasız insanları suclamaniz nasıl bir ruh yapisinda olduğunuzu, kesici ye beddua edip Tw ettiğin şeyi kendin yaptığın nasıl bir karakterde olduğunu gösteriyor. Bak ne güzel itiraf ettin karakterini. Eksileyenlere ağzına gelip sayan kufreden, eksilemeyen kişiyi bu kesildi diye iftira atıp beddua eden, ve bwddua ettiği işi kendisi yapan, karakteri bozuk ruh hastası biri oldugunu, boylelikle itiraf etmiş oldun.

Cagirirsin birazdan kendin gibi karakteri bozuklari.

İleti paylasmayi birakta birazda paylaştığım ileti gibi karakterini düzeltmeye zaman ayır. :-)))

karabela 55, 6 yıl önce

Sen benim ciğerimi değil yanıma yanaşamazsın pısırık herif ancak engel koyarsın eksi olayına gelince tek nickim var seni görünce basıyorum eksiye çünkü sen karı kız görünce yılışan mıymıntının tekisin dini iletiler paylaşmakla iyi adam olunmuyor karaktersizlik senle arkadaş olmuş...Bir daha nickim destursuz anarsan iletilerde foyanı dökerim

karabela 55
Kapalı
21 Ağustos 2018 18:22

Ben mertçe sana eksi verdiğimi söylüyorum adamım lan ben benim tırnağım etmezsin muhattap olma naşşşş...

Sen kendi iletilerine bak. Sen deve kysumusun. Iletilerinle yaptıkların nasıl bir hasta olduğunu gösteriyor. Ekşili senin verdiğini soylemesende biliyorum. Ekşili diye deli gibi alakasız insanları suclamaniz nasıl bir ruh yapisinda olduğunuzu, kesici ye beddua edip Tw ettiğin şeyi kendin yaptığın nasıl bir karakterde olduğunu gösteriyor. Bak ne güzel itiraf ettin karakterini. Eksileyenlere ağzına gelip sayan kufreden, eksilemeyen kişiyi bu kesildi diye iftira atıp beddua eden, ve bwddua ettiği işi kendisi yapan, karakteri bozuk ruh hastası biri oldugunu, boylelikle itiraf etmiş oldun.

Cagirirsin birazdan kendin gibi karakteri bozuklari.

İleti paylasmayi birakta birazda paylaştığım ileti gibi karakterini düzeltmeye zaman ayır. :-)))

21 Ağustos 2018 18:23

Bu arada ben erkek bayan herkeze konuşuyorum. Bak bu naslikta geçmişe. Birde seninki ne bakalım. Yav sende harbi karakter yok. Kendi yaptığını bana söylüyorsun bayanlara yavsiyan, karakterinle değil mesleğinle yanasan yasağın tekisin. Ama kendi yavsamana körsün. Ruh hastası :))

Ruh hastası olmasan takip yapman. Ruh hastası olmasan kızdıran şeyleri kendin yapman. Şimdi uzatma. Yok benim adamlığı yok diyorsan devam et. Ben saten biliyorum senin karakterini de başkaları öğrenir. Sende kalırsın kendin gibilerle

karabela 55, 6 yıl önce

21 Ağustos 2018 18:25

Adamı ben adamım demeyle olmuyor. Bari adamım diye bir levha as boyuna. Adam olsan karşı olduğum şeyleri kendin yapman. Adam olsan yazdiklarim onca tezat içinde biti olman. Neyse sen adam ol adamım kal saglicakla. Adamsın lan sen :)))

karabela 55, 6 yıl önce

Ben mertçe sana eksi verdiğimi söylüyorum adamım lan ben benim tırnağım etmezsin muhattap olma naşşşş...

karabela 55
Kapalı
21 Ağustos 2018 18:28

Bak karakter yoksunu mıytırık klavye delikanlısı dua et yanımda değilsin ben bayanlara kardeşim diye hitap eden evli barklı adamım sana yüz vermiyorlar çünkü adam değilsin

Bu kaçıncı nickin çünkü sevilmiyorsun gerçekte arkadaşın yok malesef burası dünyan olmuş ezik oğlan hadi ikile..

Bu arada ben erkek bayan herkeze konuşuyorum. Bak bu naslikta geçmişe. Birde seninki ne bakalım. Yav sende harbi karakter yok. Kendi yaptığını bana söylüyorsun bayanlara yavsiyan, karakterinle değil mesleğinle yanasan yasağın tekisin. Ama kendi yavsamana körsün. Ruh hastası :))

Ruh hastası olmasan takip yapman. Ruh hastası olmasan kızdıran şeyleri kendin yapman. Şimdi uzatma. Yok benim adamlığı yok diyorsan devam et. Ben saten biliyorum senin karakterini de başkaları öğrenir. Sende kalırsın kendin gibilerle

21 Ağustos 2018 18:33

Tutmadi. Alttakinin evli barkli olmasına rağmen burayi dünyası yapmış :))

I-ORHUN-I
Şube Müdürü
22 Ağustos 2018 00:47

Yok...alttaki üye çok gamsız

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:04

tutmadı. alttaki sabahları 7 den önce uyanır?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:14

Maalesef :(( alttakinin evden çıkışı bir saat?

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:15

tuttu:) alttakinin 15 dk?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:17

En kötü hali o :) alttaki çocuk gibi sütünü içmeden yatmaz

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:19

tutmadı, sabahları içmeden çıkmam. alttaki işe giderken kulaklıkla müzik dinler?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:19

Tutmadı.

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:20

Tutmadı. Alttaki garip tikleri vardır?

Metallurgist, 6 yıl önce

Tutmadı.

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:21

:) tutmadı. alttaki çok güler?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:22

Tuttu :) alttaki de gizli gizli çok ağlar?

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:25

çok demeyelim. alttaki hiç evcil hayvana bakmadı?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2018 22:26

Tuttu. :) alttakinin çocukken rn sevdiği oyun seksekti?

E.k.i.nn
Kapalı
27 Ağustos 2018 22:29

tutmadı, köfteci dükkanım olurdu, otobüste muavin olurdum.en çok onlardan keyif alırdım.:) alttaki futbolda iyi bir kalecidir?
Toplam 148423 mesaj
«699269936994699569966997699869997000700170027003»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi