Editörler : F16 Gökçen
«700070017002700370047005700670077008700970107011»

h.i.LaL
Aday Memur
16 Eylül 2018 16:15

elimden geldiğince. alttaki uye ayrintilara onem verir.

karabela 55
Kapalı
16 Eylül 2018 16:23

Tuttu Alttaki kardeşinin derslerine yardım eder

h.i.LaL
Aday Memur
16 Eylül 2018 16:25

lisedeykn ediyodum şimdi beni aşıyor:) alttaki caliskan bir ogrenciydi....

karabela 55
Kapalı
16 Eylül 2018 16:32

Ehh diyelim aynen valla ben de zorlanıyorum. Alttaki lisede takdir teşekkür almıştır

h.i.LaL
Aday Memur
16 Eylül 2018 16:34

hic tesekkur almadim.:P alttaki veli toplantilarina gitmeyi ssvemz.

karabela 55
Kapalı
16 Eylül 2018 16:44

Ben de almadım az puanla kaçırdım istemem puan ..Tuttu sevmiyorum ama mecbur. Alttaki dershaneye gi

06asım
Kapalı
17 Eylül 2018 08:45

(:-D Hacı cümlen yarım kalmış. Şu anda dersaneye gitmiyorum ama geçmişte gittim.

- Alttaki üye uçakla yolculuk etmiştir.

17 Eylül 2018 09:56

tuttu alttaki dersimiz cinayetin yazarını bilir

karabela 55
Kapalı
20 Eylül 2018 17:33

Tutmadı Alttaki bugün çok yoruldu

20 Eylül 2018 18:54

Tuttu. Alttaki biri satassada satasana destek olsam diye sinsi sinsi bekliyen tiplerden

karabela 55
Kapalı
20 Eylül 2018 19:22

Tutmadı üstteki bayanlara sırnaşan mıymıntının teki

20 Eylül 2018 20:06

Alttaki oyun kuralini bilmeyen, hem sinsi hem firsatci vede Kendini beyefendi gibi gösteren ama kufurbaz birbayana sirnasmak için destek olan delikanli musvettesi.

karabela 55
Kapalı
20 Eylül 2018 20:13

Kimden bahsediyon sünepe gardiyan kendinle karıştırma beni boş işlerle uğraşmıyorum bu kaçıncı nickin milletle kavga küfür etmekten yasaklanmaktan bıkmayan yüzsüz mıymıntı bari nicki değiştir muhsin ismini alma ağzına yakışmıyor senin gibi pısırık birine

Muhsinler ÖLMEZ 4, 6 yıl önce

Alttaki oyun kuralini bilmeyen, hem sinsi hem firsatci vede Kendini beyefendi gibi gösteren ama kufurbaz birbayana sirnasmak için destek olan delikanli musvettesi.

20 Eylül 2018 20:16

Alttaki tam g. Zekalı beni kendi gibi m.. sanıyor ki mesleğim şu dedigime inanmis

20 Eylül 2018 20:27

Özelden kufredip engelleyen sen

Başkası yaptiginda bir yığın laf soylemistinya.

Aslında o sizin gibi erkek musvettelerinden ogrenmisti.

Sen yine küfür hakaret edip engelledin.

Lan oğlum senin ve senin gibi hastalardan uzak durmama rağmen ne gi... ki sana gelip satasiyorsun.

Önüne kemikmi attım . Bütün site saten onun hergün birine satasmasindan dert yanıyor aman bulaşmasın diye ses cikaramiyor.

Sen adamlığı ni gosterdin. Hiçbir alakası yokken senle, gelip satastin. Yetmedi özelden hakaret küfür edip engelledin.

Oysa ben seni adam sanmış cirke . Ligi birakmistir diye engellememistim. Uslanmistir cemkirmeyi bulaşması birakmis tir demiştim.

Sen hem sinsi hemde ruh hastası her ayağın olduğu

Karşındaki aptal sanıp kendini zeki sanan

Özelden küfür edip engelliyen sinsi erkek musvettesi bir suneme bir sirnasiksin.

Sen öyle bir ruh hastasisinki kendini eksi ile tatmin eden bir m .. sin. Ettiğin küfürler hakaretler senin uzerine tam oturuyor. Sinsi hasta.

karabela 55, 6 yıl önce

Kimden bahsediyon sünepe gardiyan kendinle karıştırma beni boş işlerle uğraşmıyorum bu kaçıncı nickin milletle kavga küfür etmekten yasaklanmaktan bıkmayan yüzsüz mıymıntı bari nicki değiştir muhsin ismini alma ağzına yakışmıyor senin gibi pısırık birine

karabela 55
Kapalı
20 Eylül 2018 20:44

Özelden küfretmediğimi sen de biliyorsun hele ki bu zamana kadar hiç küfretmedim sana yüz vermiyorum diye bu bulaşmaların eğer ben sana küfretmişsem Allah benim belamı versin iftira attığını biliyorsun engelledim çünkü seninle muhatap olmak istemiyorum ezik herif inşallah iftiranla boğulursun uzatma nickimi yakmıyacağım senin gibi dengesiz yüzünden

Muhsinler ÖLMEZ 4, 6 yıl önce

Özelden kufredip engelleyen sen

Başkası yaptiginda bir yığın laf soylemistinya.

Aslında o sizin gibi erkek musvettelerinden ogrenmisti.

Sen yine küfür hakaret edip engelledin.

Lan oğlum senin ve senin gibi hastalardan uzak durmama rağmen ne gi... ki sana gelip satasiyorsun.

Önüne kemikmi attım . Bütün site saten onun hergün birine satasmasindan dert yanıyor aman bulaşmasın diye ses cikaramiyor.

Sen adamlığı ni gosterdin. Hiçbir alakası yokken senle, gelip satastin. Yetmedi özelden hakaret küfür edip engelledin.

Oysa ben seni adam sanmış cirke . Ligi birakmistir diye engellememistim. Uslanmistir cemkirmeyi bulaşması birakmis tir demiştim.

Sen hem sinsi hemde ruh hastası her ayağın olduğu

Karşındaki aptal sanıp kendini zeki sanan

Özelden küfür edip engelliyen sinsi erkek musvettesi bir suneme bir sirnasiksin.

Sen öyle bir ruh hastasisinki kendini eksi ile tatmin eden bir m .. sin. Ettiğin küfürler hakaretler senin uzerine tam oturuyor. Sinsi hasta.

20 Eylül 2018 20:48

Dengesiz senin önüne kemikmi attım nedir gelip hakaret ettin. Özelden ayrı iletilerime gelip ayrı hakaretli yorum yapıp engelledin. Sen bu kadarlık adamsin. Senle muhattap olmadığım halde ne diye yorum yapıyorsun. Ya ayaza sirnasmak için yaptın.

Yada sinsi bir hastasin fırsat bekliyordun pusuda. Ayazla tartisinca fırsatı değerlendirip satastin. Kaybolan adamlığı gördüm senin.

karabela 55, 6 yıl önce

Özelden küfretmediğimi sen de biliyorsun hele ki bu zamana kadar hiç küfretmedim sana yüz vermiyorum diye bu bulaşmaların eğer ben sana küfretmişsem Allah benim belamı versin iftira attığını biliyorsun engelledim çünkü seninle muhatap olmak istemiyorum ezik herif inşallah iftiranla boğulursun uzatma nickimi yakmıyacağım senin gibi dengesiz yüzünden

karabela 55
Kapalı
20 Eylül 2018 20:56

Hasbunallahü ve nimel vekil iftiranda boğul gereksiz mübarek gecenin hatrına Alemlerin Rabbine haval

20 Eylül 2018 20:59

Asıl ben seni Allaha havale ettim . Utanmadan inkar ediyorsun. Senle ugrasamam. Senle husumetimi geçmişte birakmistim. Seni ilk hesabı actigimda engelleyip iletilerime gelip satasmana fırsat vermemeliydim.

bona fide.s
Kapalı
03 Ekim 2018 19:10

Pas

Porto- Galatasaray maçını digitürk dışında hangi kanalın ya da kanalların verdiğini biliyor ve bunu bana söyleyecek ?

Toplam 148423 mesaj
«700070017002700370047005700670077008700970107011»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi