Editörler : gubaz
02 Ağustos 2010 08:47   

Bu durumda ne yapabiliriz

Aydından Muğlaya tayin istedim.Şube Müdürü imzaladı.Ama İl Müdürü yanaşmıyor.Ben rapor alarak yanlış yapmışım.Ama gerçekten çok hastaydım.Şimdiye kadar ben bu kurumdayken hep Bayındırlığa yaptırıyorlardı benim işlerimi gıcıklık olsun diye.Ben tayin isteyince bu sefer hemen bana verdiler.Ben gidemeyeyim diye.İl müdürüne sordurdum niye vermiyorsunuz tayini diye.Onlara rapor aldı ondan vermiyorum dememiş.Elinde işler var bitsin ondan sonra demiş.Elimde işler ancak 3 ayda anca biter.Ben hakkımı nasıl arayacağım.

03 Ağustos 2010 12:43

gozlem
Yasaklı

arkadsım ozellesmeden geldın ıse ısın zor demektır. ne yapsan artık onların gozunde rapor alan memur ımajını yıkmazsın.o yuzden ıpler koptuguna gore bımere ılgılı yerler hakkında sıkayet dılekcenı gondermenı tavsıye ederım. yada 3 ay beklemen gerekır ..kurumdakı ıdareceıler kendılerınden fazla mas alan kısılere bu sekılde davaranıyorlar. bır kısmı olmasa bıle dıgerlerı davranıyor. ama cok ıyı ıaderceı lerde var. kayserıden meteorolojı mud benı arayarak kurumda calısan telekomcuların nasıl haklarını arayacagını ve elımdekı belgelerı kendı maıl adresıne ıstedı. boyle ıdarecılerde var.sızın ısınız bıraz zor olsada asalamıyacak sorun yoktur. sorun sızde olmasada karsınızdakı sorunludur. sıe sabır ve dayanıklılık dılıyorum.zaman herseyın en ıyı ılacıdır.

Toplam 1 mesaj