Editörler : crops35
02 Ağustos 2010 17:24

M.E.B. SBS Gibi Özürlü Personel Sınavını Erken Açıklayabilir

Milli Eğitim Bakanlığı, daha önce 6 Ağustos 2010'da açıklanacağını duyurduğu ilköğretim 6 ve 7. sınıf Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarını, saat 17.00 itibariyle internet sitesinden açıkladı.

meb sbs sonuçları gibi özürlü personel alımı sınavını erken açıklayabilir!

seçilburgaz
Aday Memur
02 Ağustos 2010 17:31

inş:) Ama sanmam

virgo7006
Daire Başkanı
02 Ağustos 2010 17:36

Evet açıklayabilir ama biz böyle koyun gibi beklersek açıklamazlar işte. Meb, Personel daire başkanlığı, Meb kadro dairesi başkanlığı ve Başbakanlık (Bimer) gibi kamu kurumlarına mail yollayalım. Ben ve birkaç arkadaşımız bunu yaptı ama yetmez arkadaşlar. Daha çok desteğe ihtiyacımız var. :( :(

Ben eminim daha çok mail yollarsak çabuk açıklanacak atama sonuçlarımız. Ben ve argentus hocam aşağıdaki maili yolladık. sizde kendi düşüncelerinizle birlikte buna benzer bir mail yollarsanız daha çabuk netice alırız :)

---------

Merhaba

MEB?in Engelli alımı için 04 Temmuzda yaptığı sınavın puanları 21 Temmuz tarihinde açıklandı. Engelli atamasının ise itirazların kabulü ve değerlendirilmesi yapılacağı gerekçesiyle 25 gün sonra yani en erken 16 ağustosta açıklayacağını duyurdu. Yalnız başvuru süresi 9 Ağustos?a kadar olan, Sağlık Bakanlığının 2 bin kişilik engelli memur alımı olacaktır.

MEB atama sonucunu geciktiği için, MEB sınavını kazananlarda Sağlık Bakanlığına başvuru yapacaktır. Bunun neticesi olarak yaklaşık 5 bin tane ekstra soru kitapçığı basılacak. Sınıf ayarlamasında daha fazla görevliye görev verecektir.

Kamunun zarara uğramaması için MEB atama sonuçları 10 günlük sınava itiraz süresi dolduktan hemen sonra itirazlar değerlendirilip açıklamalıdır ya da en azından puan sıralaması ilan edilirse Sağlık Bakanlığına gereksiz başvuru sayısı minimuma inecektir. Teşekkürler.

İyi çalışmalar.

jakabo10
Aday Memur
02 Ağustos 2010 17:42

İNŞ BİTSİN BU ZULÜM OLCAKSA OLUR OLMACAKSA KENDİMİZE YENİ BİR YOL CİZELİM

kutluhan38
Kapalı
02 Ağustos 2010 21:40

ii işleri kalmamıştır artık sınavlar bitti şimdi bizimkiyle ilgilensinler :))

merttan
Genel Müdür
02 Ağustos 2010 21:43

sabırlı olun nasılsa en son 16 sı inş daha erkende olabilir

sertaçakınım
Genel Müdür
03 Ağustos 2010 11:19

acıklama gün en en erken 25 agustosu bulur cünkü bu ayaın içinde öğretmen atamlarıda var bu yüzden atamalr 25 agusts yada 1 eylüle denk gelebilir

pelinpelin
Memur
03 Ağustos 2010 11:22

e oldu ozaman yılbaşına bıraksınlar daha iyi....16 sı kesin...

merttan
Genel Müdür
03 Ağustos 2010 11:37

evet açıklaya bilir sonuçta milyonlarca kişi sbs bizler ise 30 bin milyonlar nerde 30 bin sonuç nerde bunda da 5 bin kişi açıklanacak milyonun yanında 5 bin lafı olmaz

yunus_gaziantp
Kapalı
03 Ağustos 2010 12:11

ortada resmi bir açıklama var diyoki

Not: Atama işlemi; Kılavuzda da belirtilen 10 günlük itiraz ve

15 günlük itirazların değerlendirilmesi süresinden sonra Personel Genel Müdürlüğü

tarafından yapılarak sonuçları http://personel.meb.gov.tr adresinden yayımlanacaktır.

ne yaparsanız yapın en az 25 günlüklük süre geçmek zorunda. kendinizi sınav sonucuna itraz eden kişiler yerine koyun.25 günlüklük süre dolmadan itiraz dilekçeniz mebin eline geçmeden sonuç açıklansa olurmu? olmaz olursada yasa dışı bi işlem olur itraz edenlerin hakkı yenmiş olur. bu kadar kesin bir bilgi varken erken açıklanmasını beklemek tuaf. bende çok istiyorum erken açıklanmasını bıktım beklemekten ama napacaz... bekleyecegiz

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi