Editörler :
03 Ağustos 2010 16:27   


Yasaklı
Balıkesir İlinde Kazanılan Dava..... Gerçekler Nedir?

selam arkadslar gunlerdır uzerındE durdugum ve arastırdıgım ve buyuk sansasyonla burda maas nakıl ılmuhaberını k....a ılındekı avukat su avukat bu avukat dıye sansasyon yaratarak buraya yazan ve bu sansasyonla dava toplayan kısılerın yazdıkları ve cızdıklerı ıle alakalı hıcbır sey yok.

davayı kazanan ıkı arkadsımızın dava kazanma sonucu maas nakıl ılmuhaberı balıkesır ıl telekom mudurlugu tarafından maas nakıl ılmuheberını duzenlemıstır.

1. maas nakıl ılmuhaberı sadece 82,50 olarak artmıstır.

2.ıs mahkemesınde gorulen davada 2 tıp bu arkadslarımız ıkarmıyelerın maasa ılave edılmesı hususundakı davayı kaybetmıstır. su an olay danıstaya tasınmıstır.

3. son maasla ılgılı herhandı bır odeme kıstasıda bulunmamaktadır.

4.sadece kazanılan ortada gorulen sudurkı kazanılmayan davaların kazanıldı gıbı gozterılmesı arkadslarımızın magdur edılmek ıstenılmesıne karsıyım.

5. dava sahıbı bahsedılen avukat tarafından cok sıkı tembıhlenıldıgı

herhangıbır bılgı sızımı halınde bu durumun kendılerınden bılecegı hususnda korku ıcersındeler.

6. hukuk sıstemınde boyle bır sey olabılırmı.

7. YAKINDA GERCEK OLAN VE KAZANILAN BU KARAR ELIME BIR SEKILDE GELECEK. KAZANILAN VE KAYBEDILENLERI HEP BIRLIKTE GORECEGIZ..

04 Ağustos 2010 10:29

gozlem
Yasaklı

arkadslar 2. tıp olup ıkramıye almadan maas nakıl ılmuhaberı duzenlenen arkadslara seslenıyorum. ortada ıkramıyelerle ılgılı bır kazanım yok. oldugunu soyleyen kısılere kazanılan dava ornegını gormek ıstıyorum deyınız. bılgılerınıze...

04 Ağustos 2010 15:15

gozlem
Yasaklı

balıkesır ılınde aynı davakonusu ıcersıne konup kaybedılen ozel hızmet davasıda ıcersındedır.bu davalar ıs mahkemesıne acılmıstır ..gerekcesıde sudur.

1. aynı dava ıcersınde kıdem davası

2.ozel hızmet davası

3.40+40

4.ıkramıyelerın maasa ılave edılmesı..

bu davada kazanılan sadece 82.50 tldır.

dıgerlerı kazanılmamıstır.balıkesır telekom maas nakıl ılmuhaberını sadce 82,50 olarak duzenlemıstır.arkadslar bu konu onemlı...

Toplam 2 mesaj
 
ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?