Editörler : Lanet
04 Ağustos 2010 18:15

Shödiger'in kedisi fatma hocanın öğrencileri

kitap ile ilgili görüşlerinizi ve günümüze yansımalarını tesipit ettiğiniz bölümleri paylaşalım

mislina2
Kapalı
06 Ağustos 2010 21:06

Sn. onderkose;

Yazarı kim?

fatma hocanın öğrencileri kim?

Kitapla ilgili biraz önbilgi verseniz...

karamanlıyım
Kapalı
07 Ağustos 2010 03:03

bahsettiğiniz kitap kime ait?

onderkose
Memur
07 Ağustos 2010 13:56

kitap alev alatlı ya ait.

karamanlıyım
Kapalı
07 Ağustos 2010 19:52

shödigerin kedisi 3 mü bu hocam anlamadım ben fatma hocayı bizim bildiğimiz kabus ve ruyadan mı bahsediyorsunuz?

hcttplii
Kapalı
07 Eylül 2010 20:27

Ah ah :) saygıdeğer Fatma Hocam :) ben de onun binlerce öğrencilerinden biriyim :) ne günlerdi yaa..Hiç unutmadığım anılardan birini anlatayım: Çoğu öğrencisi, onun ve Alev Alatlı nın içinde olduğu uzun cümleler kurardı..Hiç unutmuyorum birgün kanalları gezerken Alev Alatlı nın konuk olduğu bir programa rastladım televizyonda..Tabii telefon etmeye de çekiniyorum :) mesaj yazmaya karar verdim. Onu tanıyanlar bilir imla kurallarına ne kadar dikkat ettiğini :), her neyse mesaj yazmaya başladım neyse ki büyük bir çaba sonucu mesajı tamamladım Fatma Hocam'a gönderdim iletildi mesajının gelmesiyle programın bitmesi bir oldu :)) tabii Hocam'dan cevap geldi: Teşekkür ederim Canım,izliyordum.Görüşmek dileğiyle..

Fatma Hocam'ı, Saygıdeğer Hocam Veysel Sönmez'i ve daha adını sayamadığım sonsuz saygı duyduğum Hocalarımın hepsini bu vesile ile anıyorum,iyi ki onların öğrencisi olmuşum :)

emine ahu
Aday Memur
10 Eylül 2010 00:01

fatma hoca yaşanır yaaaaaaaaaa. anlatmak ne mümkün?

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2013 16:40

Kitaba yapılan eleştirileri bu gün okudum...

Kesinlikle okunacaklar arasına alınmalı...

Özellikle ben siyah kurdeleyi bir hafta on gündür değil, çok daha uzun bir süredir takıyorum diyenler...

Eleştirileri okurken aklıma Selda Bağcan'ın "sen olmazsan öldürmek ne, çürümek ne zindanlarda. Korka korka yaşamak ne!" şarkı sözleri geldi...

Anarşist bir toplum ya da düzen değil istenen elbet ama insan ana düzen denen düzene de güvenmek istiyor, her şeyi ile...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi