Editörler :
05 Ağustos 2010 13:54   

Kapsam dışı personel

arkadaşlar 40+ davalarını açarken kapsamdışı personelde idare mahkemesinemi açacak davayı..acil cevap lütfen

05 Ağustos 2010 16:59

gozlem
Yasaklı

selam the flesh.ıllere gore ıdare mahkemesıne mahkemesınemı acılır.ıs mahkemesınemı acılıyor degısıyor. demokratık bır ulkede yasıyor sanıyorsakda hukukda ıllere gore mahkemeler ve kararlar degısıyor. adana ılınde telekoma dava acacaksanız kesınlıkle red verılıyor ayrıca 575.00 avukatlık ucertı odemek zorundasınız. varmı boyle bır sey..nerde görülmüş..

ıstanbul ılındede bazı davıları ıdare mahkemelerı bakıyor. bazıları ıs mahkemelerıne gonederıyor.

sız hangı ıldesınız mahsuru yoksa yazabılırmısınız.tesekkurler..

05 Ağustos 2010 17:01

the_flesh
Aday Memur

ben malatya ilindeyim ve idare mahkemesine açtım..ama karşı tarafın avukatı iş mahkemesine açılması gerekir diye savunma yapmış..bu nedenle sordum

05 Ağustos 2010 17:07

gozlem
Yasaklı

karsı tarafın savunması hep bu yondedır. yanı telekomun. bendede aynı yonde olmustu. ama hakımler bu savunmadan sonra karar verırler. gorevlılık kararınız cıkar ıse sorun yok..kararda olumlu demektır. malatya ılınde kazanılan 40 larla ılgılı elımızde karar yok ama red olanda yok.. kazanacagınız umıdıyle..

05 Ağustos 2010 17:10

the_flesh
Aday Memur

teşekkür ederim zaten karşı taraf avukatının savunması elime geçeli3 ay gibi oldu..mahkemede hala devam ediyor..umarım kazanırız

05 Ağustos 2010 17:22

the_flesh
Aday Memur

görevlilik kararının çıkıp çıkmadığını ögrenebilirmiyiz peki.

06 Ağustos 2010 14:27

the_flesh
Aday Memur

malatyada 40+ larla ilgili davayı ilk olarak ben arkadaşım 4 ay önce açtık..beklemedeyiz hala

06 Ağustos 2010 15:33

gozlem
Yasaklı

selam benım gorevlılık kararımı maıl adresınıze gonderıyorum. tarafların savunmalarından sonra gorevlılık kararı verılıyor. benım gorevlılık kararı 8 ay sonra cıktı

mayısta aralıkta mahkemem kazanımımla sonuclandı.

06 Ağustos 2010 15:37

gozlem
Yasaklı

3 eylulde telekoma dava actım. sonra savunma verdık. mayıs ayında gorevlılık cıktı

aralıktada sonuclandı.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?