Editörler : Pangaea

montenegro
Daire Başkanı
26 Ağustos 2013 00:38

kpss her yıl yapılsın diyorum...

montenegro
Daire Başkanı
26 Ocak 2020 12:46

hala aynı fikirdeyim. B Grubu sınavları her yıl yapılmalıdır.

orochikyo
Aday Memur
26 Ocak 2020 14:01

çok zor, Niye mi, her yıl yapılsın diyen kişiye 7 yıl sonra cevap verilmiş gerisini siz düşünün

sdsss
Daire Başkanı
26 Ocak 2020 17:17

katılıyorum

denizlim:), 14 yıl önce

kesinlikle de her yıl olmalı. Burda da büyük bir haksızlık var. Sınava girdiğimde çok sitres oldum. Bunda yapamazsam 2 yıl beklemk zorunda olduğum dşüncesi çok kötüydü. Bu stresi yaşatması bakımından bile her yıl yapılması şart. Bir de bu seneki sınavın şaibelerinden ve soruların saçma sa pan yanlışlarla dolu olduğunda da bence bu sınav iptal edilmiyorsa seneye yine b grubu için sınav olmalı. Hatta bu her sne olmöalı. 2 yıl da bir çalışma zamini de kırıyor ve bildiklerimiz de unutuluyor.

Mgolll
Memur
26 Ocak 2020 18:52

bence her yil yapilirsa daha kotu siz kendi acinizdan bakiyotsunuz ama 90 puanlara daha aralikta anca dustu yani her yil olsaydi.cogu yuksek puan yanacakti ve bazi bolumler hic alim yapmadan puanlari yanacak bence her yil olmasi sacma

kaplumbaga155
Yasaklı
26 Ocak 2020 22:40

düşünmeden konuşuyorlar işte. bu sefer de atanamıyoruz diye ağlarlar

Mgolll, 4 yıl önce
bence her yil yapilirsa daha kotu siz kendi acinizdan bakiyotsunuz ama 90 puanlara daha aralikta anca dustu yani her yil olsaydi.cogu yuksek puan yanacakti ve bazi bolumler hic alim yapmadan puanlari yanacak bence her yil olmasi sacma

Mgolll
Memur
26 Ocak 2020 23:00

ogretmenlik gibi dusunuyorlar 2019 kpss aciklanincaya kadar kac memur alinmis baksalar olayi anlayacaklar
kaplumbaga155, 4 yıl önce

düşünmeden konuşuyorlar işte. bu sefer de atanamıyoruz diye ağlarlar

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi