Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
16 Mart 2023 13:43

Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi - İkinci Tur
İkinci tura kalması çok yüksek olasılık olan bu iki adaydan hangisine oy verirsiniz? Nedenini de açıklar mısınız?

Bu ankete 30 günde, 80 kişi oy kullandı ve 15/04/2023 13:43 tarihinde sona erdi.

uzmpskdan
Yasaklı
16 Mart 2023 15:30

İnsanların fikirlerini paylaşmaktan korkması durumu ne kadar üzücü. Fikir paylaşabilecek olanlar varsa lütfen paylaşsın. Kararsız bir seçmen olarak kime oy vermeliyim? Neden?

spock
Daire Başkanı
16 Mart 2023 20:19

Bu ikisine mahkum olmadığını bil.

coshuva
Genel Müdür
16 Mart 2023 21:02

Neden fikirlerimizi açıklamaktan korkalım ki?
uzmpskdan, 1 yıl önce

İnsanların fikirlerini paylaşmaktan korkması durumu ne kadar üzücü. Fikir paylaşabilecek olanlar varsa lütfen paylaşsın. Kararsız bir seçmen olarak kime oy vermeliyim? Neden?

HasanHndn
Memur
16 Mart 2023 21:24

İkısine mahkum olmayanlar ikisinden biri kazanacak bunu bilin?

Euphratestigris
Yasaklı
16 Mart 2023 23:45

%60'a %30 kılıçdar dedem ilk turda alır.

drogba-71
Daire Başkanı
17 Mart 2023 00:00

bilmemezlikten gelmeyin fikirlerini açıkladı diye az ekmekle oynanmadı bu ülkede . burda yazarken bile ip tespit edilip ekmeğimiz alınır mı diye korkuyoruz.

rol mu yapıyorsunuz yoksa gerçekten farkında degıl mısınız ?

coshuva, 1 yıl önce
Neden fikirlerimizi açıklamaktan korkalım ki?

coshuva
Genel Müdür
17 Mart 2023 00:04

Ekmeğimizi verdiğini sandıklarınız sadece aracı. Kimsenin korkmasına gerek yok. Vatan hainleri pkk lılar ve aşağılık fetöcüler dışında.
drogba-71, 1 yıl önce

bilmemezlikten gelmeyin fikirlerini açıkladı diye az ekmekle oynanmadı bu ülkede . burda yazarken bile ip tespit edilip ekmeğimiz alınır mı diye korkuyoruz.

rol mu yapıyorsunuz yoksa gerçekten farkında degıl mısınız ?

drogba-71
Daire Başkanı
17 Mart 2023 00:19

kamu spotu gibi konuşma dostum saydıkların oldugu gibi bilmediklerin de var ya da gerçeği konuşmuyorsun . kım aşşağılık pkklı ya da fetocu dedi ?

okullara atanan idarecilerin kaçı liyakaten atanmış ?

memursen formu uzatılıp imzalamazsan kendine yer beğen diyen az mı adam oldu bu ülkede ?

lütfen yani az objektıf olun.

böyle yapıla yapıla insanlar nefret ettirildi bazı şeylerden .

yoksa ben de kemal kılıçdar'dan bir şey olmaz farkındayım ama insanlar nefret ttti bazı şeylerden

coshuva, 1 yıl önce
Ekmeğimizi verdiğini sandıklarınız sadece aracı. Kimsenin korkmasına gerek yok. Vatan hainleri pkk lılar ve aşağılık fetöcüler dışında.

coshuva
Genel Müdür
17 Mart 2023 00:31

Kendine yer beğen mi? :))) bu tür şeylere maruz kalanlar hep bir çıkar ilişkisi içinde olan insanlar. Sırtında kamburu olan insanlar için bugün memur sen yarın yağmursen farketmez. Kimse bana kendine yer beğen diyemez. Usta yanında çırak mısınız siz de böyle lafları yiyorsunuz. Bu iddiaları delillendirmelisiniz. Münferit hadiseler olabilir ama bunu yaygın bir durummuş gibi söylemek ancak kendini karşıda konumlandıranların onaylayacağı şeyler. Ben 20 yıldır çalışıyorum. Bu dönemde Kimse bana zorla bişey imzalatmadı. Yer beğen de diyen olmadı. Sana imzalattı mı?
drogba-71, 1 yıl önce

kamu spotu gibi konuşma dostum saydıkların oldugu gibi bilmediklerin de var ya da gerçeği konuşmuyorsun . kım aşşağılık pkklı ya da fetocu dedi ?

okullara atanan idarecilerin kaçı liyakaten atanmış ?

memursen formu uzatılıp imzalamazsan kendine yer beğen diyen az mı adam oldu bu ülkede ?

lütfen yani az objektıf olun.

böyle yapıla yapıla insanlar nefret ettirildi bazı şeylerden .

yoksa ben de kemal kılıçdar'dan bir şey olmaz farkındayım ama insanlar nefret ttti bazı şeylerden

drogba-71
Daire Başkanı
17 Mart 2023 00:38

hocam bak akpyi sevebilirsin savunabilirsin ama gerçekleri inkar etme ayıptır .

benım çok yakın arkadasım halk eğitim kursuna başvurdu dyk için direk sorulan soru şu oldu : memursenli değilseniz almıyoruz .

idarecimiz vardı adama form uzattılar bize geçmezsen öğretmen olacaksın .

bunlar şahit oldugum iki olaydır sen ister inan ister inanma ama safa yatma ne olur

ha senin gibi yapmayacagım gerçekleri örtmeyeceğim genel kaide diye de iftira atmayacagım hakkı konusacagım ama istisna olmayacak kadar da yaygın bir şey .

bak o cümleleri başkasına anlatabilirsin inandırabilirsin ama ben gözümle gördüğüm kulagımla duydugum şeyleri anlatıyorum .

insanlar bazı şeylerden nefret etti bezdi artık

coshuva, 1 yıl önce
Kendine yer beğen mi? :))) bu tür şeylere maruz kalanlar hep bir çıkar ilişkisi içinde olan insanlar. Sırtında kamburu olan insanlar için bugün memur sen yarın yağmursen farketmez. Kimse bana kendine yer beğen diyemez. Usta yanında çırak mısınız siz de böyle lafları yiyorsunuz. Bu iddiaları delillendirmelisiniz. Münferit hadiseler olabilir ama bunu yaygın bir durummuş gibi söylemek ancak kendini karşıda konumlandıranların onaylayacağı şeyler. Ben 20 yıldır çalışıyorum. Bu dönemde Kimse bana zorla bişey imzalatmadı. Yer beğen de diyen olmadı. Sana imzalattı mı?

coshuva
Genel Müdür
17 Mart 2023 00:45

Hahaha. Dyk kursu kısmına koptum ben ya. :))) Ya o arkadaşın kim ise bana özelden yaz kardeş ben kursu vermeyenle görüşeceğim yüzleştireceğim. İdareciler kısmında önceden hata yapıldığını kabul ediyorum. Şuan hiçbir idareciye bu cümleyi kuramazsın. Herkes sınavla geliyor. Hataların yanında bunu da söylemelisin. Bugün ben bir idareciye formu imzala yoksa öğretmenliğe dönersin desem bana hastir çeker. :)))
drogba-71, 1 yıl önce

hocam bak akpyi sevebilirsin savunabilirsin ama gerçekleri inkar etme ayıptır .

benım çok yakın arkadasım halk eğitim kursuna başvurdu dyk için direk sorulan soru şu oldu : memursenli değilseniz almıyoruz .

idarecimiz vardı adama form uzattılar bize geçmezsen öğretmen olacaksın .

bunlar şahit oldugum iki olaydır sen ister inan ister inanma ama safa yatma ne olur

ha senin gibi yapmayacagım gerçekleri örtmeyeceğim genel kaide diye de iftira atmayacagım hakkı konusacagım ama istisna olmayacak kadar da yaygın bir şey .

bak o cümleleri başkasına anlatabilirsin inandırabilirsin ama ben gözümle gördüğüm kulagımla duydugum şeyleri anlatıyorum .

insanlar bazı şeylerden nefret etti bezdi artık

drogba-71
Daire Başkanı
17 Mart 2023 00:58

dyk kurs olayı bırkaç yıl önce oldu . yüzleştirsem ve doğruysa konu açıp özür dileyecek mısın ? samımı olduguna inanmak istiyorum ama sen de bazı şeyleri görmemişsin .

şu an sınavla alınıyor kısmen haksız uygulamalar olsa da en azından eskisi gibi zalimane değil. eskiden resmen firavun düzeni vardı

yeni mesleğe başlamış biri yok karşında hocam her şeyi bizzat görmüş yaşamış biri var ne zamanki bazı şeyleri objektif biçimde kabul eder özeleştiri yaparsınız o zaman bunları konuşmayız.

coshuva, 1 yıl önce
Hahaha. Dyk kursu kısmına koptum ben ya. :))) Ya o arkadaşın kim ise bana özelden yaz kardeş ben kursu vermeyenle görüşeceğim yüzleştireceğim. İdareciler kısmında önceden hata yapıldığını kabul ediyorum. Şuan hiçbir idareciye bu cümleyi kuramazsın. Herkes sınavla geliyor. Hataların yanında bunu da söylemelisin. Bugün ben bir idareciye formu imzala yoksa öğretmenliğe dönersin desem bana hastir çeker. :)))

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
17 Mart 2023 07:10

İlinci tura kalmaz
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi