Editörler : "eskiyara"Pangaea

melike.h
Şef
04 Temmuz 2022 12:42

bu örneği etrafımdaki herkes söylüyor. :D biri atmış kafadan herkes aynı örnekten devam geliştirin kendinizi biraz.

RızahalukokulahazıR, 2 yıl önce

Yakın zamanda bir tanıdığım normal memur olarak bir kuruma atandı, ne yapıyorsun işler nasıl gidiyor diye soruyorum akşama kadar sohbet muhabbet, oturuyoruz iş yok diyor. Çocuk 2 haftada oturmaktan kilo almış. Burada kalkıp bana memur çok çalışıyor muhabbeti yapmayın kimin ne kadar çalıştığını emin olun çok iyi biliyoruz. 2 ay çalışmayıp maaş almak 6600 olsa da iyiymiş. İyi normal memurun da 1 ay yıllık izni var onlar da 1 ayda maaş almasın. Kafaya bak.

04 Temmuz 2022 13:04

Sen hangi ilçede memursun yazsana bi. Senin ilcene tayin isteyeceğim:)

melike.h, 2 yıl önce

bu örneği etrafımdaki herkes söylüyor. :D biri atmış kafadan herkes aynı örnekten devam geliştirin kendinizi biraz.

ardam75
Memur
04 Temmuz 2022 14:01

Nasıl bir kısır tartışmaya girilmiş. 17 yıllık felsefe öğretmeniyim ek dersim yok. Haziran maaşım 7277 tl. neredeymiş o öğretmen maaşları 12 bin diyen arkadaş.

Mitrendir
Şube Müdürü
04 Temmuz 2022 14:24

derecenizi kademenizi evlilik dumunuzu çocuk sayınızı sendikanızı besinizi söyleyin. ben size maaşınızı söyleyim. 7bin küsür ömaaş alıyorsanız 10 bin alırsınız. tahminen

ardam75, 2 yıl önce

Nasıl bir kısır tartışmaya girilmiş. 17 yıllık felsefe öğretmeniyim ek dersim yok. Haziran maaşım 7277 tl. neredeymiş o öğretmen maaşları 12 bin diyen arkadaş.

pierro1925
Aday Memur
04 Temmuz 2022 14:40

eğitim-öğretim ödeneği senede bir kez veriliyor. ek ders her zaman 2k şeklinde yatmıyor, çoğu zaman tatiller vs. nedeniyle 1.2-1.4k aldığın bile olabiliyor. ki 2k ek ders ortalama bir öğretmen için fazla. çoğu öğretmen bu kadar fazla sayıda ek ders bile alamıyor norm fazlalığı yüzünden.

konu içerisindeki üslubun falan hiç hoş değil, atanamayan bir öğretmen olup memur olman bizim suçumuz değil. gelip trollük yapma başlık altında.

bu arada maaş hesaplama robotları çoğu şeyi hesaba katmıyor, eksik hesaplıyor.

besim yok, herhangi bir kesintim yok. haziranda 6700 tl (vergi dilimi) yattı. besim olsa 6400 e kadar yolu var.

melike.h, 2 yıl önce

sadece kuru maaşı söylüyorsunuz ama her ay ekders alıyorsunuz eğitim öğretim ödeneği diye malzeme parası alıyorsunuz. bir öğretmenin cebine en az ayda 10 bin giriyor şuan. hele bu ay ki zamla ohoooo 13 14 bin alırlar ağlaşmayın artık

Matece
Aday Memur
04 Temmuz 2022 19:14

İnternet siteleri 12 bin maas olarak gösteriyor öğretmen maaşını şahsen 6 kusur maaş alıyorum nasıl 12 olacak acaba merak ediyorum zamlı maaşı yani

04 Temmuz 2022 19:34

Selam herkese

1/4

Eş çalışıyor

sendika var

2 çocuk (72 aydan büyük)

Bes yok

HAZİRAN MAAŞI: 7216

TEMMUZ MAAŞI: ????

Cagatayerdin
Aday Memur
04 Temmuz 2022 20:00